Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

ghost14

Adobe Flash Player na Internet Explorer. Jak zainstalować

Promowane odpowiedzi

ghost14    28

czesc

jest coś takiego jak flash player do IE i jak zaistalować, bo do google chrome nie chce a firefoxa nie używam ?

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.


 • Podobna zawartość

  • Przez Mativve
   Flash FX Pack - free
   Ciekawe animowane efekty m.in. wybuchów.
    
    
   Podgląd:
    
   Pobierz:Flash FX Pack!.rar
    
  • Przez SeNioR
   Optymalizacja jest szeregiem działań mających na celu przygotowanie strony pod wyszukiwarki, aby te lepiej interpretowały naszą Twoją stronę i wyżej notowały pozycję strony w rankingu wyszukiwania.
    
   Bezbłędny kod HTML
   Pierwszym etapem optymalizacji jest dostosowanie kodu źródłowego strony aby przechodziła bezbłędnie Walidację W3C. ten element nie jest obowiązkowy, ale jak dbamy o to, aby nasza strona była poprawnie zoptymalizowana to nie powinna zawierać błędów. Walidację powinna wykonać firma wykonująca stronę internetową w przeciwnym razie pozostaje nam zapoznanie się z tajnikami języka HTML.
    
   Optymalizacja skryptów
   Optymalizacja skryptów polega na wyeliminowaniu zbędnych dodatków na naszej stronie np. padający śnieg czy muzyka w tle. Wszystkie te elementy wpływają negatywnie na czas ładowania strony, a jak wiadomo, nie tylko wpływa to na pozycjonowanie ale również wielu potencjalnych klientów może zniechęcić długo czas ładowania strony i zrezygnują z oglądania strony. Maksymalizuj ilość kodu CSS (Kaskadowe Arkusze Styli) wykorzystując ich możliwości np. zamiast rozwijanego menu w Java wykorzystaj CSS.
    
   Technologia Flash
   Strony wykonane w technologii Flash mimo, że ładnie wyglądają, jeszcze ładniej się po nich porusza, to dla Google jest to tylko obrazek. Zdecydowanie odradzam umieszczania elementów flash na stronie jaki samych elementów. Flash jest stosunkowo ciężkie a więc znacząco wydłuża czas ładowania strony.
    
   Strony oparte na ramkach
   Kilka lat temu były bardzo popularne, ale teraz unikaj ich jak ognia
   Ramki są przestarzałą technologią budowania stron i na palcach jednej ręki można wyliczyć strony które są na pierwszej stronie w Google. Google mimo stara się aby strony prezentowały najwyższą jakość informacji, a stara technologia przeważnie oznacza starą stronę.
    
   Optymalizacja meta tagów
    
   Ten element jest jednym z najważniejszych elementów optymalizacji kodu źródłowego naszej strony. W tym miejscu musimy postępować zgodnie z zasadami:
   znacznik TITLE – w tym miejscu podajemy nasze słowa kluczowe w kolejności od najważniejszego do najmniej ważnego. Długość tego znacznika to 70 znaków, więcej Google utnie i nie pokaże w wynikach wyszukiwania. Ten znacznik w znaczącym stopniu będzie wpływał na określenie tematyczności strony jaki na cały proces pozycjonowania znacznik meta keywords – tutaj podajemy słowa kluczowe po przecinku, maksymalna długość pola to 255 znaków znacznik meta description – w tym miejscu uwzględniamy najważniejsze słowo kluczowe oraz zachęcający opis. Ten tekst o maksymalnej długości 255 znaków będzie wyświetlał się pod linkiem w Google dla Twojej strony. Ze względu na nadużywanie tych znaczników większość wyszukiwarek pomija te elementy (meta keywords, meta description) ale nic nie szkodzi nam wypełnić tych pól aby zwiększyć konwersję wejść na naszą stronę internetową.
    
   Sitemaps czyli mapa strony
   Jednym z zaleceń dla webmasterów jaki pozycjonerów, którzy chcą, aby wszystkie podstrony w naszym serwisie byly zaindeksowane powinny znaleźć się w sitemaps. Mapę taką możemy wygenerować za pomocą darmowych serwisów online. Ważne, aby taka mapa była z rozszerzeniem XML.
    
   Sposoby linkowania podstron
   Adres naszych podstron powinien posiadać przyjazną wersję czyli przykładowo adres nieprzyjaznych adresów to: domena.pl/index.php?id=1345&siud=12
   a adres przyjazny wyszukiwarką jaki użytkownikom to adres domena.pl/o-nas.html
   Czy nie ładniej wygląda? Czy nie jest łatwiejszy do zapamiętania?
    
   Waga strony
   Waga strony czyli ciężar, a dokładniej wielkość kilobajtów jakie muszą zostać załadowane, aby nasza strona wyświetlała się szybciej, to również element istotny. Im mniej bajerów na naszej stronie tym szybszy czas ładowania naszej strony. Zadbaj o kompresję zdjęć, zmniejsz kod źródłówy strony i usuń zbędne elementy kodu na naszej stronie.
    
   Domena z www czy bez www?
   Ważnym elementem optymalizacji jest wyświetlanie strony w domenie z www i bez www, dla Google są to dwie różne strony. Wybierz jedną wersję i trzymaj się jej, a najlepiej wykonaj przekierowanie 301 w pliku .htaccess
   Wykonanie tego elementu wyeliminuje kopie naszej strony, co w dzisiejszych czasach jest na prawdę ważne.
   TREŚĆ:
   Ważnym elementem optymalizacji strony jest stosowanie tzw. „heading tags”, czyli potocznie znane wszystkim nagłówki. Nagłówki są określane w skali od 1 do 6, a najważniejsze jest to, że wielkość nagłówków jest określana w odwrotnej kolejności, czyli 1 będzie największym nagłówkiem, a 6 najmniejszym. Nagłówki stosuje się zawsze od największego do najmniejszego, aby zwiększyć wagę danego słowa kluczowego. Nagłówki powinny być zastosowane według poniższego przykładu:
    
   <h1>Tytuł</h1>
   < h2>Słowo najważniejsze</h2>
   < h3>Słowo prawie najważniejsze</h3>
   < h4>Słowo ważne</h4>
   < h5>Słowo mniej ważne</h5>
   < h6>Słowo mało ważne</h6>
    
   Dodatkowym elementem optymalizacji strony są znane wszystkim podstawowe znaczniki html, czyli:
    
   <b> – tłusty druk
   <u> – podkreślony
   <i> – kursywa
    
   Jeżeli cała treść na naszej stronie zostanie rozmieszczona w odpowiednich znacznikach, to czeka nas kolejny, etap, czyli zwiększenie nasycenia strony słowami kluczowymi. Jednym z najczęściej stosowanych elementów, gdzie można umieścić słowa kluczowe, to tekst alternatywny, czyli znacznik alt=”tekst alternatywny” w znacznikach w których zakodowaliśmy obrazek na naszej stronie. W kodzie naszej strony uzupełniamy tekst alternatywny jaki znajdziemy w liniach:
    
   <img src=”obraz.jpg” alt=”teks alternatywny” />.
    
   Teraz pozostaje nam tylko uzupełnienie treści na stronie w której zostaną umieszczone słowa kluczowe. Warto jest umieścić słowo kluczowe już na samym początku naszej strony, oczywiście z zastosowaniem powyższych informacji. Ilość słów kluczowych na stronie nie może być za dużo, gdyż można odstraszyć potencjalnego klienta z naszej strony.
    
   Źródło: Tomasz Bołoz
   Artykuł pochodzi z naszego nieaktywnego już bloga.
  • Przez Mativve
   Witam!
   Nie wiem czy dobry dział, jeśli nie proszę o przeniesienie. Do rzeczy.
   Mój tata miał bardzo fajny pendrive, niestety miał ponieważ od zbytniego wkładania i wyciągania pendriva komputer przestał go rozpoznawać. Potrzebuję pomocy w znalezieniu i wgraniu nowego flash'a do pendriva.
    
   Poniżej dane tego pena:
    
    
   PS: Osobiście korzystam z wysuwania pena przed wyciągnięciem, lecz mój tata ciągle o tym zapomina .
  • Przez Active
   Witam wcześniej widziałem że pojawił się temat z telewizjadą naprawdę bardzo fajną stroną lecz mam dla was program który możliwe że już ktoś tu wstawił lub nie , może go znacie lub nie a mianowicie KODI.
    
   KODI to bardzo dobry program z wielkimi możliwościami które możecie tutaj sprawdzić lecz polecam wam zobaczyć filmiki jak skonfigurować oto ten program ponieważ niektórzy mogą mieć z nim problem zaprasza do sprawdzenia.
    
   Filmik: 
    
    
   Strona www KODI: https://kodi.tv/
    
   Spodobało się  czekam na plusika
  • Przez 58MVFF1JV
   Mam pewien problem, otóż kilka minut temu zainstalowałem u siebie na komputerze Open FM i gdy włączam wywala błąd podobno nieaktualnej wtyczki Flash Player. 
   Z góry piszę, że posiadam najnowszą wersję wtyczki, ktoś coś może poradzi?
    

 • Ostatnie tematy

×