Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Brutalny

[Nieaktualny] api mintshost

Promowane odpowiedzi

  Szukam kogos kto wykona mi dobre api mintshost na liste serwerow zeby to api wygladalo tak jak to:  

 

0424bbab1ce5d.png.0c803b0d029077348c832c

 

 tylko mintshost i zeby dzialalo w 100%..
Sposób płatności: WPLN mintshost :D

Cena:  Dogadamy sie :)
Kontakt: GG:  54940746  lub pw webmasteruj

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

 • Podobna zawartość

  • Przez włoszka
   Autor: Ja
   Tematyka: monitoring serwera csgo api
   opis: proste api + skrypt php
   zasada działania:
   wrzucamy plik .php na serwer, wchodzimy na jego adres
   przykładowy :
   http://dobry-team.pro/m/?ip=147.135.199.67:27015&bg=http://mettal-zaune-aus-polen.pl/monitoring/monitor/rcs.png twoja-strona.pl/adres pliku.php?ip=192.168.1.1:27015&bg=link http do waszego tła  pod takim adresem będzie się znajdował wasz testowy monitoring

   Planuję rozbudowę skryptu dla tego wrzucam proste api do przetestowania
   plik php
    
   <?php $ip = $_GET['ip']; $bg = $_GET['bg']; header ('Content-Type: image/png'); $final['IMAGE'] = "http://mettal-zaune-aus-polen.pl/monitoring/s.php?ip=".$ip."&bg=".$bg; $url = $final['IMAGE']; $ch = curl_init($url); curl_setopt($ch, CURLOPT_FILE, $fp); $data = curl_exec($ch); curl_close($ch); ?> jak bym o czymś zapomniał i nie bd działać pisać pw pewnie jutro rozbuduję api link do tła w adresie ponieważ szybciej zmienia się tła api tylko do testowania pełna wersja już niedługo z większą ilością wypasów np :


  • Przez Magmus
   Witam mam do wszystkich osób znających się na tworzenie lub korzystaniu z api pytanie  otóż jak można tworzyć statusy serwerów gier ?  np. Minecraft ilość osób min/max itd motd lub co ważne online / offline  serwera o jakimś ip porcie . Bardzo bym był wdzięczny jeśli ktoś by mi wytłumaczył lub udzielił krótkiego poradnika lub też jeśli jest dostępne na internecie podał link do źródła w języku polskim. 
  • Przez encode
   Witam. chciałbym stworzyć system, aby po zatwierdzeniu płatności przez "bota" automatycznie wysyłało wiadomość email kupcowi, którą ustawię w zmiennej.
  • Przez Lord Fenrir
   Cześć guys!
   Ogólnie temat API jest mi obcy, ostatnio od znajomego dostałem zadanie rekrutacyjne w celach ćwiczeniowych i należało w nim wykorzystać API pewnego serwisu/usługi. Chciałbym się dowiedzieć jak połączyć się w PHP z API znajdującym się na zewnętrznym serwerze mając do dyspozycji tylko link do pliku .json.
    
×