Skocz do zawartości

Nie mogę się zalogować

Jeżeli z jakichś powodów masz problem z zalogowaniem się na Swoje konto, wykonauj poniższe czynności aby uzyskać dostęp do konta na Pecetowiczu

Sprawdź dokładnie dane które wprowadzasz, być może wdarła się literówka. Jeżeli upewniłeś/aś się że dane są w porządku spróbuj zresetować swoje hasło. W ostateczności skontaktuj się z administratorem.

Logowałem się przez portal społecznościowy

Przy rejestracji przez portal społecznościowy typu Facebook czy Google+ Twoje hasło nie jest tworzone. Oznacza to że nie istnieje w naszej bazie danych. Nie możessz więc zalogować standardowoą metodą używając loginu i hasła.

Aby uzyskać dostęp do konta należy wygenerować nowe hasło.Forum komputerowe

Pecetowicz to forum komputerowe zrzeszające pasjonatów komputerowych, informatyków, programistów, grafików komputerowych, czy specjalistów od marketingu i SEO. To miejsce wolnej dyskusji i wymiany doświadczeń. W dyskusjach uczestniczą początkujący oraz starzy wyjadacze z branży IT. Istniejemy po to by dzielić się wiedzą i zarażać pasją innych, niezależnie od ich wieku i stylu wypowiedzi. Nasze motto brzmi: Przyjdź z tym czego szukasz, zostań przez to co Ci się spodoba!

Zdobywaj wiedzę, ucz się od najlepszych poznaj interesujące osoby, dołącz do zespołu, sprzedawaj, kupuj, wymieniaj się, załóż własny klub, czatuj z innymi, wyróżnij swój profil z pośród tysięcy innych i przede wszystkim baw się dobrze :-)

×
×
  • Utwórz nowe...