Skocz do zawartości
W Naszym sklepie znajdziesz wiele skinów do cs go, konkurencyjne ceny i natychmiastowa wysyłka to Nasza dywiza!
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

KrwioPijca

center - Opinia dotycząca działu ogłoszeń

Promowane odpowiedzi

Opinia o Center 
Dane o nim:
- Nick: Center | Frost
- link: https://www.pecetowicz.pl/profil/23844-center/ 
- GG: 51073872 
- Jego była sieć: http://hexakill.xaa.pl
- Mówi, że jego sieć (dane się nie zgadzają): http://www.cs-prawdziwipalacze.pl/ (jeśli na prawdę jego sieć to widać jak umie robić style)

 

Każdy zapewne wie, że sprzedaje paczki CS:GO Mod i nie tylko. Sprzedałem licencje do CS:GO Mod, lecz nie bezpośrednio jemu, bo sprzedałem paczkę CS:GO Rafałowi o GG: 51289*** (będzie trzeba to podam adminowi). Zanim nawet to się stało chciał odemnie kupić VPS z serwerami CS 1.6, lecz jego technik (center) mówił, żeby nie kupował bo niby słaby panel (wszystkie potrzebne funkcje były), później brak zabezpieczeń następnie tone jakiś problemów i oskarżeń o brak mojej umiejętności na temat zarządzania maszyną. To mogłem podarować, bo każdy może próbować się wywyższać.
Teraz trochę opowiem o jego współpracy z Rafałem. Gdy już go zniechęcił do kupna VPS na ściemniał, że skofiguruje mu VPS panel serwer forum i zakoduje styl za jedyne 150zł. Więc on dał mu 50zł zaliczki i kupił ode mnie licencje CS:GO Mod.


Teraz trochę o jego pracy 
- Miał postawić forum na MyBB zrobił (chyba nie wiem nawet w jakim stopniu bo dalej ofline)
- Miał mu zakodować sam styl, to strona ze stylem który niby zakodował http://fragers.pl/ z tego co zauważyłem po stopce to ten loyaut nie należy do niego tylko on ma go ze spacecms.pl lub milionerweb.tk bo pisze Projekt: Krasnal Przekonwertował: Milioner ツ
- Z VPS miał od początku problemy, gdyż na samym początku miał problem z https://www.pecetowicz.pl/loadlibrary-failed-couldnt-get-dll-api-vps-t74543/#comment-408549 (skoro on się zna to po co z takimi banałami wyskakuje)
- Kolejnym problemem jego było zrobienie panelu, a może konfiguracja VPS nie wiem. Jego skrypt na maszynie zaczął zajmować, aż 45 GB !!!!! nie widziałem w życiu takiego skryptu stron WWW i chyba w życiu nie zobaczę.
- Następnym problem okazał się serwer CS 1.6 po zainstalowaniu według niego wszystkiego poprawnie serwer nie mógł wystartować, a logi z konsoli lekcewarzył, które pisały co jest źle, a on się upierał, że to mój skrypt CS:GO Mod mu blokuje włączenie serwera (o tym później)
- Gdy już mu serwer wystartował to znów miał problem tym razem z instalacją amxmodx, (upierał się że przez mój dodatek) okazało się, że ten "technik" wynajął testowy serwer z pukawki by skopiować folder addons z amxmodx i metamodem by przekopiować na serwer z VPS. (Każdy z nas wie, że by działał metamod musi być też inny plik wgrany i z reguły po prostu używa się instalatora amxmodx)

 

A teraz całkowicie całkowicie o nim
Zaczęło się dziwnie, ciągle mówił, mówił swojemu kupcowi, że on umie lepiej, że moja maszyna nie ma zabezpieczeń nie ma dobrego panelu itp itd (rozumiem walka o klienta)
Później zaczęło się robić gorzej gdy zaczął niby konfigurować maszynę dla Rafała. Najpierw mówił, że włamałem się im na zamknięte forum MyBB fragers.pl i że DDoS'owałem i maszynę której IP nie znałem bo dawałem licencje na sieć, więc to oskarżenie mnie rozbawiło. 
Kolejnym za to oskarżeniem było, że włamałem się im na VPS i chyba zreinstalowałem im go (nie pamiętam czy tak napisał) chociaż dalej nawet nie wiedziałem jakie mają IP.
Wysłał też mi jakieś IP zaczynające się na 185. oraz mówił, że jest moje i będę miał problemy (moje IP zaczyna się na 61 lub 62 ADMINISTRACJA może sprawdzić)
Kolejnymi oskarżeniami było, że przez moje skrypty (paczkę) mam wgląd do ich FTP (nawet chyba też powiedział, że strony PS. Co ma strona do serwera).  Każdy programista będzie wiedział by uruchomić skrypt trzeba nadać mu permisje uruchomienia które nie są domyślne, gdyby nawet takie skrypty były w paczce, lecz on pobrał z mojej strony csgomods.pl w której każdy może zobaczyć, że nie ma żadnych skryptów do Linuxa tylko AMXX, a nawet chyba żaden skrypt nie wypisze hasła żadnego użytkownika by móc się dostać na FTP.
Zrobiło się jeszcze dziwniej gdy usłuszałem, że usunąłem znowu wszystko i tym razem pozmieniałem hasła do baz danych i FTP.

To by było o jego pracy pomijam fakt, że najpierw był bardzo zaskoczony, że wiem o hexakill.xaa.pl (od czegoś jest google). Mówił, że DDoS'uje jego stronę nie wiem którą czy chodziło mu o hexakill.xaa.pl które nie istnieje czy o cs-prawdziwipalacze.pl na którym nawet lekkich opóźnień nie było. Następnie też dostałem informację, że DDoS'owałem też waszą strone webmasteruj. 

Dodatkowo jak się dowiedziałem, że zabrałem mu styl z forum (jakim niby cudem) i po czym takie masz niby wnioski nie mam dostępu do FTP ani do panelu admin pomijam fakt, że każda średnio ogarnięta w MyBB umie wyodrępnić styl  z forum MyBB.
Kolejna informacja to, że zabrałem mu jakieś skrypty kwartalne (mówił, że to jakieś zabezpieczenie VPS, według mnie wszystko można nazwać skryptem kwartalnym co działa co trzy miesiące, lub opłaca się co trzy miesiące nic więcej)
I jeszcze jedna rzecz to, że zabrałem mu jakiś panel do serwerów który niby zrobił identyczny jak pukawki. Mówił, że dla niego to chwila roboty, a tego panelu w jego wykonaniu nikt nie widział.

 

Tutaj były te jego oskarżenia o których nie wiedziałem https://www.pecetowicz.pl/opinie-o-krwiopijca-t65550/#comment-408751


Teraz Trochę dowodów (nie mam wszystkich od niego, bo go zablokowałem jakiś czas temu tylko przez kupca paczki RAFAŁ'a dostawałem oszczerstwa z jego strony)
Od niego informacje:
Pierwsza wiadomośc: http://scr.hu/8hvw/v5phe
Zrobił od razu serwer styl i panel: http://scr.hu/8hvw/fdx5p
Pierwsze "przezemnie" problemy: http://scr.hu/8hvw/ytiwu
Senior czy ty pisałeś w jego wiadmości że mój skrypt hakuje VPS?: http://scr.hu/8hvw/af6le
Jednak napisałeś mu to na PW xD: http://scr.hu/8hvw/toq5c
Jego sieć? Niesądze pozatym wspaniały styl xD: http://scr.hu/8hvw/hkoy6
Włam na sieć z telefonu niezły jestem: http://scr.hu/8hvw/etbgt http://scr.hu/8hvw/9kuk2
Na koniec moja paczka buguje serwer (później zablokowałem miałem już go dość): http://scr.hu/8hvw/dugbb
 
Od Rafała (jego zleceniodawcy):
On też mówi, że "zakodował" sam i w godzine: http://scr.hu/8hvw/sp2fp później http://scr.hu/8hvw/41zb2
Jego 1 załamanie fachowcem: http://scr.hu/8hvw/8nd92
Chodziło o ingerencje w pliki i zajęte miejsce na maszynie: http://scr.hu/8hvw/3b5sh http://scr.hu/8hvw/vdtuj
Fachowiec sam zreinstalował VPS: http://scr.hu/8hvw/sr3ux
Niby to ja się włamałem z innym IP i co za technik mówi by zleceniodawca sam instalował: http://scr.hu/8hvw/mzvwm
Moje błędy niby z paczki: http://scr.hu/8hvw/77ovf http://scr.hu/8hvw/1pwmg
Kolejna chęć zwalenia winy na mnie i 2 załamka zleceniodawcy: http://scr.hu/8hvw/bq9x5 i rzeczy które miał wykonać za 150zł http://scr.hu/8hvw/4m5e2
Wiedza technika na temat konfiguracji CS 1.6 i instalacji metamoda i amxmodx: http://scr.hu/8hvw/bd4e7
Kolejne 3 załamanie technikiem: http://scr.hu/8hvw/q1n29

Napisał do mnie na forum bym mu pomógł z instalacją AMXX na forum po jego groźbach po prostu wyśmiałem: http://scr.hu/8hvw/xtnqi

To jest wszystko na temat tego specjalisty wraz ze wieloma SS'ami by pokazać moją racje


 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KrwioPijca napisał:

Senior czy ty pisałeś w jego wiadmości że mój skrypt hakuje VPS?: http://scr.hu/8hvw/af6le
Jednak napisałeś mu to na PW xD: http://scr.hu/8hvw/toq5c

 

Nigdy mu czegoś takiego nie pisałem, nawet nie rozpoczynałem z nim konwersji na PW. Niech zrobi screena, niech to jakoś udowodni.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę tego udowodnić, te twoje dowody są nieprawdziwe. Napisałem do ciebie tylko raz w sprawie cvarów moda, gdyż nie działał co do Rafała to nie wiem co on ci pisał może kłamał.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, center napisał:

No nie mogę tego udowodnić, te twoje dowody są nieprawdziwe. Napisałem do ciebie tylko raz w sprawie cvarów moda, gdyż nie działał co do Rafała to nie wiem co on ci pisał może kłamał.

Pogrążasz się. 

@KrwioPijca a jest Twój klient tutaj na forum? Może niech on też się wypowie.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

1. Senior - Ja wiem, że on kłamał i każdy o tym wie więc dowodów nie pokaże jak sam napisał, że nie może udowodnić

2. Michael - Napisałem mu by się podpisał, lecz jest obecnie niedostępny (miał mi jeszcze screeny z jego rozmowy podesłać to co on do niego mówił)

 

3. Kolejne screeny 

A) Potwierdzenie, że Rafał się z tym zgadza (Do póki nie podpisze się na forum) i kolejne kłamstwo tym razem o nowym zleceniu

http://scr.hu/8hvw/9z46r
http://scr.hu/8hvw/xky6w

B) Potwierdzenie, że to co on powiedział (jego kłamstwo) jest niby prawdziwe i popiera dalej swoją wersje, że zrobił styl dla pochylnia.eu (chociaż od ponad roku mają ciągle ten sam styl) Oraz jak daje się omotać, kiedyś mówił że jego kolega programista jest z Olsztyna, więc wiem skąd on pochodził.

http://scr.hu/8hvw/y6sjl
http://scr.hu/8hvw/aekg5
http://scr.hu/8hvw/59qgo - tutaj jeszcze kłamie, że mnie wywalili z amxx.pl - nigdy nie brałem aktywnego udziału w życiu tej strony amxx.pl/user/45217-kontakt/

 

14 minut temu, center napisał:

oto chodzi ze nie ma zadnego, wymyslil wszystko a dowody sfabrykowal jak marny informatyk 

Marny szkoda, że ze mną pisałeś na te tematy i mam je w archiwum rozmów więc radzę siedzieć cicho.

 

 

Zdał sobie sprawę, że nie wygra i że prawda wyszła na jaw - http://scr.hu/8hvw/652vw

Edytowane przez KrwioPijca

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki użytkownik nie powinien wchodzić w żadne zlecenia, szkoda tracić czasu na taką osobę. Na pewno studiuje? Styl pisma ma co najwyżej na gimnazjum.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywać bo krwiopijca już wszystko napisał. Center nie jest żadnym specjalistą jedyne co umie to oszukiwać. ja straciłem pieniądze ufając mu i już więcej nie dam sie tak nabrac.

http://prntscr.com/9o102u

Edytowane przez Rafał666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Masakra, człowiek sukcesu autorskie panele(skoro napisał taki jak pukawka, dziwi mnie że tam nie pracuje). Style pisane w 20 min a nie potrafi serwera cs'a postawić?

Po tym od razu widać że nie ma zielonego pojęcia o tym za co się bierze.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że Krwiopijca również mnie oszukał bo miał skonfigurować vps a tego nie zrobił i wyrzucił wszystkie pliki. Oni są siebie warci...

Tyle tylko że ja na tym najwięcej straciłem, bo nie mam teraz czynnego serwera a licencje oddalem koledze bo nie mialem jak jej uzywac...

 

 zJAucWr.png

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ciekawie szkoda, że to nie ode mnie chcecie znać prawdę tutaj kilka SS'ów (Ja z nim nie pisałem, a gdy on sprzedał sieć to napisał do mnie, że razem z licencją). Dodam też, że ja nie konfigurowałem mu VPS tylko Center, a obecnym właścicielem sieci (Fragers.pl) jest Beef któremu on przekazał licencje. 

http://scr.hu/8hvw/bnism
http://scr.hu/8hvw/ohbml
 

A tu wcześniejsza rozmowa z nowym właścielem sieci 

http://scr.hu/8hvw/z1uuw
 

Edytowane przez KrwioPijca

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

http://scr.hu/8hvw/z1uuw

 

Założę się że sam to do siebie napisałeś. Tylko trochę przesadziłeś z komplementami. "jestes niezastąpiony" tak, tak fajnie tak czasem sobie dojeb** komplemencik co? 

A wlascicielem sieci i licencji jest teraz BigBut ktoremu oddalem licencje :)

 

Wiesz co mnie bardzo smieszy? To że na początku wzywałeś mnie tu na świadka i prosiles zebym sie wypowiedzial. Teraz jak przedstawiłem dowody które obciążają ciebie to ja też jestem do zbanowania, powiem ci jedno kolego każde kłamstwo kiedyś zostanie wykryte. Wiec to ty sie lecz bo mna na pewno sterować nie bedziesz.

Edytowane przez Rafał666

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, lecz się tak pisałem sam do siebie kilka godzin wstecz JPRD weźcie zbanujcie, go i może przy okazji Centera, bo to się robi już śmieszne.

Wiadomości są takie, a nie inne nie mam wpływu co ludzie piszą. Zapomniałeś dodać, że jego oszukałeś bo sprzedałeś mu zamiast 2 serwerów na hostingu gier i forum za 140zł a naprawdę sprzedałeś mu pusty VPS i strone z darmowym stylem i nieskonfigurowane MyBB.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Do dnia dzisiejszego pieniędzy nie otrzymałem. Nie radzę wchodzić z tym użytkownikiem w żadne układy, a już na pewno nie finansowe.

Co tu dużo mówić... czyny świadczą o człowieku, a to jest oszust. 

 

Krwiopijca - widziałem opinie o tobie i były całkiem dobre, fakt było kilka negatywnych ale nikogo nie okradłeś. Nie wiem co się z tobą stało, ale jeszcze masz szanse oddać mi te 40 zł i zapomnimy o sprawie.

Na ten moment proszę o wykluczenie tego użytkownika ze społeczności forum. 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Proszę w końcu się ogarnąć, bo dopiero na TS3 mnie przepraszałeś i mówiłeś, że Ci się center na konto włamał w tym webmasteruj gg itp, bo miałeś wszędzie te same hasła. 

Kupiłeś licencje na sieć Fragers.pl za 125zł i napisałeś do mnie, że licencja ta przechodzi na nowego właściciela i dałeś numer jego GG . (Licencja cały czas jest na tą sieć)

Kolejna sprawa jakie 40zł skoro żadnego zlecenia dla Ciebie nie robiłem, bo wolałeś pójść po cenie i wybrałeś Centera który zrobił Cię w ch*ja, a później zaczął kłamać, że cały czas Ci wszystko niszczę nie mając żadnego dostępu DDoS'uje forum i wiele więcej. Dałeś mi na chwile passy i naprawiłem ci serwer by się odpalał z działającymi modułami amxx dproto metamod i dodatkowymi bo mówiłeś że już olałeś tego oszusta, a później znowu się zaczęło bo znowu mu zaufałeś i niby wszystko naprawiał, aż sprzedałeś maszynę i forum z hostingiem. 

Mam prośbę jeśli naprawdę jedna wiadomość 23.01.2016 napisana została z innego IP centera to proszę o jego zbanowanie :)

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Widzę nie rozwiążemy tego konfliktu, więc proszę o zamknięcie tematu.

Jednak na koniec przedstawię wiadomości jakie pisał z konta Heros do mojego kolegi, który mi pomagał z siecią.

 

http://prntscr.com/9xs10k

http://prntscr.com/9xs27b

http://prntscr.com/9xs2ij

http://prntscr.com/9xs3yu

 

skąd wiem że to on? Z tego SS'a http://prntscr.com/9xsjuf który wstawił tutaj 

Jak by edytował to proszę, dowód że takowy ss tam był http://prntscr.com/9xs7qo

 

Na koniec jego tłumaczenie, jak mój kolega go przycisnął - http://prntscr.com/9xslyw  http://prntscr.com/9xsmal http://prntscr.com/9xsmp9 http://prntscr.com/9xsmw3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Nie przycisnął bo nie miałem nic do ukrycia, a projekt mam już zakończony więc to nie wpłynie na niego ;)

Trochę o projekcie później o skrypcie i na koniec o wynikach projektu.

 

Musiałem zrobić projekt na zaliczenia kursu/studium (jak zwał tak zwał) z psychologi, a dokładnie z zachowaniem niemoralnym i poczuciem bezkarności (w internecie). Projekt miał na celu sprawdzenie jaka część osób siedzących w danym środowisku (CS i serwery CS) postąpiła by niemoralnie i bezkarnie użyła płatnych skryptów z udostępnionych w sposób nielegalny i z niepewnego źródła. 

 

Dawałem niedziałający dokładnie taki sam silnik (z licencja) CS:GO Moda jaki jest na mojej oficjalnej stronie csgomods.pl z małą przeróbką która zlicza ilość serwerów która używa ten skrypt.

 

Każdy z nas wie, że jeśli możemy coś mieć za darmo to większość z tego korzysta około 75%, a gdy można mieć coś o połowę taniej to skusi się tylko 25% i tak był i tym razem (koszt serwera reklamy itp.)

Projekt wyszedł w pełnej mierze tak jak zakładałem, bo aż 57 serwerów użyło mojego CS:GO Moda na ponad 200 wiadomości, czyli dało mi to wstępnie zakładaną ilość około 25% dokonała by przestępstwa by mieć coś za darmo.

 

PS. 1. Nie naraziłem nikogo na koszta bo skrypt nie był działający i wymagał posiadania licencji, przez co nikomu mój projekt nie zagrażał i nie powinien przeszkadzać, a osoby próbujące oszukać nie mają w tym przypadku kompletnie nic do powiedzenia, bo to one próbowały złamać prawo.

2. Teraz tak mnie zastanowiła jedna rzecz najpierw napisałeś (pierwsza wypowiedź twoja w tym temacie), że mam racje itp itd czyli center cię oszukał, a później, że niby ja cię oszukiwałem, a center pomagał (COŚ TU NIE PASUJE)

Edytowane przez KrwioPijca

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Dawałem niedziałający dokładnie taki sam silnik (z licencja) CS:GO Moda jaki jest na mojej oficjalnej stronie csgomods.pl z małą przeróbką która zlicza ilość serwerów która używa ten skrypt.

 

Przestań pieprzyć głupoty, bo zmieniłeś tylko nazwę, nie było żadnej przeróbki zliczającej głosy. Skąd to wiem? Bo specjalnie sprawdziłem to co mu wysłałeś - data utworzenia i rozmiar były takie same jak w tym pluginie z twojej paczki.

 

Przestań wreszcie kłamać!

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Haha porównaj wielkości plików i porównaj daty utworzenia, bo to ty pieprzysz, bo osoba już mi to mówiła daty utworzenia podobne (a tak naprawdę to była data rozpakowania archiwum i sciagniecia pliku na kompa) a nie data kompilacji. Nie udowodnię czasu kompilacji, gdyż cały czas edytuje silnik, ale wielkość plików jest różna i ta przerobiona wersja zliczająca głosy jest, aż o 3 kb cięższa nie bez powodu. PRZECIEŻ MUSI ZLICZAĆ SERWERY

http://scr.hu/8hvw/ozxff
Nawet twój kolega, mi uwierzył, gdy z nim popisałem, a później przeprosił mnie i na koniec Cię wyśmiał nie bez powodu xD

http://scr.hu/8hvw/jsnel
 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Proponuje z:ban2:ować wszystkich zamieszanych w to, bo już przestało się robić śmieszne. To nie przedszkole...

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra, koniec :wtf:

Przeczytałem to wszystko i jak dla mnie jedna wielka dziecinada. Kłóćcie się prywatnie, a nie wywlekacie jakieś brudy publicznie na forum. Nikt nie będzie tego rozstrzygał, bo nie mamy czasu na zajmowanie się jakimiś sprzeczkami. To nie jest przedszkole.

Użytkownicy po przeczytaniu tego tematu sami wyciągną wnioski co do współpracy z Wami...

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

prosze-o-spokoj-anna-maria-wesolowska-me

 

 

Ciężko w tym momencie ustalić kto jest winny bo każdy zgania na siebie.. Tak jak napisał vireless userzy sami wyciągną wnioski.

  • Lubię to! 1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×