Skocz do zawartości
Pecetowicz Forum komputerowe

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

 1. Z ostatniej godziny
 2. Niepotrzebna funkcjonalność która będzie zżerać tylko zasoby forum jak i skryptu widać to było np w wersji naxe. Od tego masz GameTracker który bardzo dobrze pokazuje kto gra na serwerze oraz chart graczy na dni/miesiące. Nie ma sensu wpychać rzeczy które się nigdy nie przydadzą.
 3. Wczoraj
 4. Wyświetla się tylko godzina data i model telefonu
 5. Rozumiem, osobiście mam wyłączoną historię w Google dlatego nie chcę zgadywać. Rozumiem że wyświetla ci się to w sekcji "Moja aktywność"? Pewnie to jakaś aplikacja, kliknij na "Szczegóły" może będzie tam więcej informacji.
 6. @SeNioR dziękuję Ci bardzo za wykonane zlecenie. Temat można już zamknąć.
 7. To nie wyświetla się jako sugestię wyszukiwania w Google ale jako aplikacja. Nie mam jak wstawić zdjęcia ale znaczek tego jest mały kwadracik i w nim s na kolorze tła niebieskiego.
 8. Cześć Kinga. Mogła być wrzucić obrazek podglądowy? Pewnie chodzi ci o sugestie wyszukiwania które służą do automatycznego uzupełnienia zapytania. Pokazywane sugestie są generowane automatycznie na podstawie informacji z dotychczasowych wyszukiwań oraz niedawnej aktywności. Możesz wyłączyć tę funkcję w ustawieniach konta Google. Aby to zrobić przejdź do >Twoje wyniki w wyszukiwarce > Pokaż Twoje wyniki > Nie. Przykładowo jeżeli wyszukałaś w Google słowo "perfumy z avonu" to Google zapisze tę frazę i następnym razem przy wyszukiwaniu słowa "perfumy" zasugeruje ci na liśc
 9. W historii Google wyświetla się takie coś jak "suggest" czyli sugestia. Co to jest i dlaczego mogło pojawić się w historii?
 10. Dokładnie, kilka dni temu IPS odświeżyło swój design i przycisk jest teraz ciemniejszy, co oznacza że screen nie jest aktualny. Może i kiedyś miałeś licencję ale to nie zmienia faktu że obecnie jej nie masz. Poza tym wystarczy użyć opcji "Zbadaj element" i można łatwo zmienić każdą wartość na swoją...
 11. Bardzo ogólne. Myślę, że patrząc na to jak rynek juniorów jest przesycony znajomość jednego z frameworków (np. symfony/laravel) jest must have, nie mówię tu o jakiejś wybitnej znajomości, wystarczą podstawy. Przerabiają dowolny kurs z któregoś z tych frameworków nauczysz się o wiele więcej (np. MVC, PSR, wzorce projektowe) niż skupiając się na czystym PHP. A do samej listy dorzuciłbym kilka rzeczy, do których juniorowi wystarczy tak naprawdę teoria jak PHPUnit, Docker, czy Redis, ale tu tak jak mówię bardziej teoretycznie tak żebyś miał co powiedzieć na rozmowie, gdyby padło o to pytanie.
 12. takie kijowe te dowody, zwłaszcza ten: Strona IPSu do sprawdzania licencji wygląda inaczej niż na podanym przez Ciebie jednym ze zdjęć, tzn. tło jest ciemniejsze oraz przycisk Check jest ciemniejszy. Tak obecnie wygląda: A tak wyglądała wcześniej: https://web.archive.org/web/20210123003639/https://invisioncommunity.com/clientarea/check-license oraz ten "dowód". Prawda że się różni? Może miałeś kiedyś licencję (lub nie), ale zdjęcie nie jest zrobione dziś, ani też pewnie wczoraj, tylko dawno dawno temu... Pozdrawiam cieplutko 😄
 13. W porządku ale mimo wszystko narzędzie do sprawdzania licencji Check Licensed URL, pokazuje obecnie że ta domena nie została objęta licencją. Sprawdź sam.
 14. Witaj. Link do podglądu został sprasowany na tekst więc nie wiem dokładnie o jaki efekt chodzi ale się domyślam, dodaj link w pełnej okazałości, jeszcze raz. Zobacz temat Kolorowe rangi i animowane ikony CSS w którym dodałem kod na animowaną ikonkę "młotka" przed nazwą grupy. Tekst gradientowy z efektem tęczy Jeżeli chcesz uzyskać tylko sam efekt animowanej tęczy to wykonaj poniższe czynności. Przejdź do ACP > Wygląd > Motywy > Twój motyw > Edytuj HTML i CSS > Zakładka CSS > custom > custom.css. Wklej poniższy kod do szablonu "custom.css". .rain
 15. Witam. Mam pytanie. Mógłby ktoś ze znawców Invision Community pomóc zrobić kod na rangę/grupę Właściciel, która zmienia kolory (efekt rainbow) a przed nazwą grupy byłaby poruszająca się animowana ikonka korony? Chodzi mi o coś takiego, jak widać w profilu tego właściciela: (link wygasł)....
 16. @xZANDARMx Możesz się do tego odnieść? Sprzedałeś motyw dla tej sieci czy zdobyli go bez Twojej wiedzy? Chętnie wykonałbym dla was te logo, ale nie udzielamy pomocy forom nieposiadającym licencji IPSu.
 17. Nie rozumiem? Chodzi o brak polskich znaków? Czym edytowałeś plik? Użyj do tego programu Notepad++ i zapisz plik w kodowaniu UTF-8.
 18. Dokładnie jak przedmówca, w tej cenie moim zdaniem najlepszym wyborem będzie Xiaomi. Jeśli interesuję cie allegro podsyłam link: Smartfony Xiaomi w cenie 450 zł.
 19. Zakup najpierw licencję oprogramowania Invision Community i szablon.... Motyw który posiadasz z tego co wiem został wystawiony na sprzedaż w temacie Sprzedam całe forum Counter Strike. Jakby edytowali styl czy tam zmienili, proszę tutaj link do archiwum: https://web.archive.org/web/20210922142956/https://fragkill.pl/
 20. Witam. Potrzebuje logo pod szablon Botownia jak na FragKill.pl, czyli logo coś tego typu razem z ikonką, tylko nazwa FragKill.
 21. Musisz odpowiedzie� w temacie aby zobaczy� ukryt� zawarto��.
 22. Kurcze, faktycznie tak napisałem. Ostatnio jestem jakiś rozkojarzony. Miało tam być "Junior PHP Developer" haha
 23. Napisałeś w tytule "Python Developer", co sugeruje że chciałbyś zostać młodszym programistą Python. Chyba się nie zrozumieliśmy 😛 Rozumiem że Twoją specjalnością będzie Backend? Jeżeli tak to dopisz do listy, język zapytań SQL i to wszystko co powinien umieć młodszy programista.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
 • Dodaj nową pozycję...