Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Pojawiający div

  Tabs | jQuery UI Myślę, że coś podobnego po małej edycji i dodaniu efektu slide uzyskasz taki efekt.
 3. Pojawiający div

  @MativveNie wydaje mi się, że mówimy o tym samym, chodzi o tą rozwijaną listę, która pojawia się po kliknieciu w sam button "Pizza"... A nie po kliknięciu w rodzaj pizzy, to akurat wiem jak się nazywa... Chodzi o menu-container-1, menu-container-2 itd.
 4. Witam mam zamiar zakupić Monitor SAMSUNG LC24FG7, lecz na wielu stronach spotkałem się z wieloma oznaczeniami np: FQUXEN czy też FHUXEN. Czy mają one wpływ na parametry tego oto monitora?
 5. logo dla sieci serwerow

  Juz sie nawet czcionek nie chce szukac
 6. Pojawiający div

  @DSA Gdybyś troszkę pomyślał to skorzystałbyś z narzędzia Zbadaj element i zobaczył jaką klasę ma ten obiekt. Ale do rzeczy. Jest to okienko modal dialog.
 7. Cześć! Mam pytanie jak zrobić pojawiający się div po kliknięciu? Przykład : Strona główna - Restauracja Pizzeria Speedy Gonzalez, Żukowo, Kartuzy Po kliknięciu w wybrany element z "Menu" przykładowo Pizza pojawia się lista dań. W jaki sposób można osiągnąć taki efekt?
 8. Slider

  Tutaj masz taki przykład (drugi na stronie): JQuery lightSlider
 9. Slider

  Ten byś musiał letko przerobić Zawsze masz już jakiś wzór.
 10. Sygnatura reklamowa

  Dobrze, można powiedzieć, że temat wyjaśniony. Do zamknięcia. Dziękuję wszystkim.
 11. Sygnatura reklamowa

  Coś bardziej profesjonalnego by się przydało.
 12. logo dla sieci serwerow

  @Redux16 daj psd
 13. Sygnatura reklamowa

  Jest petarda! Wiem, mało informacji, ale i tak jest ładnie. Chodź nie do końca o to chodziło. A może by takie coś? fetkaa Webmaster Technik serwerów CS Amatorski Grafik Coś pod sygnature ala portfolio.
 14. Siema! Potrzebuję zrobić slider z osobami podaje przykład: I po kliknięciu w prawą strzałkę (przeskakuje o jedno do przodu): Nie umiem niestety tego zrobić A bardzo tego potrzebuje Pomożecie? Ps. Potrzebuję dziesieć takich kratek 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 @Mativve
 15. Sygnatura reklamowa

  Mało informacji co miałoby się tam znajdować.
 16. [Zlecenie] Avatar

  @CXampp Naprawdę świetne są, podobają mi się, niczego więcej nie potrzebuje Polecam !
 17. Witam prosiłbym o zmiane loga i zamienić "pl" na "eu" a "sieć serwerów z przyszłością" na "Z nami zawsze będziesz na Plusie!!"
 18. Co wykonać? Sygnaturę / banner o temacie reklamowym. Informacje dodatkowe: Potrzebuje osoby, która zrobi banner reklamowy w niebiesko, niebiesko ciemnej kolorystyce. Napis: fetkaa. Webmaster Wymiary grafiki: 550x250 coś w ten deseń. Czekam na prace, pozdrawiam.
 19. [Zlecenie] Avatar

  @CXampp są świetne oby dwa, drugi bardziej mi się osobiście podoba, ale byłbym wdzięczny, jeżeli dodałbyś również kropkę (.) po R2
 20. [Zlecenie] Avatar

  Dwa awatary ode mnie. Może się spodobają
 21. Jak zainstalować mysql na vps na ubuntu

  zmień w etc/dbconfig-common/phpmyadmin.conf: z dbc_dbport='' na dbc_dbport='0' następnie, wykonaj następujące polecenie: sudo dpkg-reconfigure phpmyadmin Źródło: mysql - phpmyadmin error during installation "Empty value for ...
 22. Jakub Jeruzal - właściciel NetShoot, Addserv.

  A kto to jest? Bo nie wiem.
 1. Pokaż więcej aktywności
×