Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Dzisiaj
 2. Banner youtube

  Moim zdaniem kolor jasny i biały nie zbyt pasują do siebie, jeszcze dwa jasne odcienie. Napisy nie są widoczne, ale ogólnie to nie jest źle. 7/10
 3. Wczoraj
 4. Szukam systemu dotacji

  Musisz napisac sobie sam. Nie ma tego jeszcze pod ips 4.1 ani 4.2
 5. Banner youtube

  Grafika całkiem spoko
 6. Awatar i banner na youtube ;]

  @Tekder Banner nawet spoko, awatar taki średni ale jak na początkującego to nawet spoko. Czekam na dalsze sugestie.
 7. Layout pod forum o grach

  Takie 6-7/10. Troszkę do zmiany jest. Chociaż by statystyki, czy header. Według mnie musisz troszkę popracować nad dodaniem coś creatywnego na belki od działów. #ProgresJest
 8. Layout pod forum o grach

  W porównaniu do Twoich poprzednich dwóch prac, jest progres. Jak na moje za duże menu, header za mało widoczny, slider w nagłówku mało dopracowany, ściśnięty... Stopka łączona z legendą i online,jak dla mnie całkowita pomyłka, szablon szczerze mówiąc nijaki, kompletnie niewyróżniający się i brak pomysłu na statystyki. Mimo to próbuj dalej, inspiruj się innymi szablonami, zapoznaj się z aktualnymi trendami webowymi i popracuj również nad doborem odpowiedniego fontu.
 9. Siemka Pomoże Mi Ktoś Mam Problem Z avatarami w Działach na stronie głównej Ma kolorka W niku Oraz żeby Trochę przesunąć avatar okrągły w Prawo Lik Forum TabLife- Innowacyjny Serwer RPG Konto Testowe Mogę zrobić Tylko Ta Osobie co pomoże
 10. Layout pod forum o grach

  Cześć! Jest to mój trzeci lay, napiszcie czy robię postępy ;-) LINKi do poprzednich: [Pierwszy] [Drugi]
 11. Co wykonać? Awatar i banner Informacje dodatkowe: Banner - duży napis na środku pinteK, a pod nim codzienna dawka humoru, kolorystyka czerwono-czarna, tło może być z jakimiś filmikami z kanału( pinteK SHOTYzLIVE - YouTube) czy coś Tego typu(zależne od grafika, każdą sugestie przyjmę). Awatar - kolorystyka czerwono-czarna, napis pinteK. Wymiary grafiki: Banner 2048x1152, Awatar 500x500.
 12. Jak zainstalować mysql na vps na ubuntu

  Na vps jest zainstalowany serwer ts + sinusbot
 13. Jak zainstalować mysql na vps na ubuntu

  Instalacja Linux Apache MySQL PHP LAMP na Ubuntu Server 16.04 LTS
 14. Hi. Stworzyłem banner jakich używa się na yt. Moja pierwsza taka praca. Chętnie poznam opinie wybitnych grafików i nie tylko z webmasteruj/pecetowicz.
 15. Działający baner csgo

  @XwReK racja mój banner jest krótszy jakieś 4-6 pixeli co do układu i szaty graficznej to nie mam pomysłu właśnie a czcionki inne to porażka jak masz jakąś czytelną czcionkę możesz zapodać.
 16. Sass czy Less, to obecnie najlepsze wyjście. Stylus może być okej, jeżeli chcesz mieć coś pomiędzy CSS, a Sass/Less, jednak jak ktoś pozna dobrze CSSa to od razu najlepiej przerzucić się na jeden podany przeze mnie preprocesor. Sass niby jest uważany za ten lepszy, bardziej programistyczny, ale Less też dużo bardziej ułatwia pracę i przede wszystkim przyspiesza ją w porównaniu do zwykłego CSSa. Niemniej jednak trzeba najpierw poznać dobrze CSSa, żeby dopiero później poznawać preprocesory.
 17. Działający baner csgo

  Za długi ten banner,nie jest tych rozmiarów co bannery z typowych GT. Czcionka do zmiany nie ta spikselizowana co jest jakimś głupim standardem bannerów GT. Układ tekstu musisz jakoś to ładnie i czytelnie poukładać bo aktualnie to nie wygląda dobrze. Zmiana szaty graficznej tego banneru na coś ładnego,przyciągającego wzrok z zaznaczonym już miejscem na pozycje tekstu (rozmieszczenie).
 18. Dlatego bez kodu nic mu nie podpowiemy, na screenie widać tyle ile widać, a przyczyn takiego efektu może być wiele.
 19. .effect-rotate-left--animate .container { display: none; } .outer-nav.is-vis { left: 50%; transform: translate(-50%,-50%); }
 20. Podaj cały kod "hamburgera".
 21. Jak zainstalować mysql na vps na ubuntu

  Może coś więcej? Co Ci wyskakuje, co robisz, czego używasz?
 22. Witam, Jak zainstalować MySql na vps'ie na ubuntu? (Próbowałem ale nie działa mi ...) Jak zły dział proszę o przeniesienie bo nie wiedziałem gdzie ten temat napisać.
 23. Komuś się nudzi

  Raczej rozpatrzenia sprawy przez innego administratora się nie doczekasz w najbliższym czasie, a może nawet w ogóle
 24. Twoja karta: Visa została odrzucona. Paypal

  Może masz po prostu za mały limit na karcie ustawiony do transakcji internetowych xD
 1. Pokaż więcej aktywności
×