Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

adam2350

Doładowanie dowolną kwotą. MicroSMS dokumentacja PaySafeCard

Promowane odpowiedzi

adam2350    11

Witam, 

Dziś @MicroSMS wydało dokumentacje paysafecard i chce się zapytać jak po wpisaniu kwoty w 1 pole przeniesie go do formularza i zapłaci tą wpisaną kwotę. Dokumentacja znajduje sie na stronie microsms.pl > informacje 

Korzystalem ze skryptu w dokumentacji 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.


 • Podobna zawartość

  • Przez MicroSMS
   Drodzy Forumowicze!
    
   Black Friday w microsms.pl
    

    
   +10% do wypłat zrealizowanych w czasie promocji.
    
   Zapraszamy do skorzystania oraz do współpracy z nami.
  • Przez Bodzio83
   Witam SimPay właśnie zrezygnowało z osób prywatnych. Wobec tego pomyślałem o MicroSMS. Na czym polega rozliczanie na tym serwisie. Jak powinienem się rozliczać z MicroSMS. Co ile czasu musiałbym to robić. Od ilu lat można się rozliczać.
   Noi czy potrzebna mi do tego działalność gospodarcza. 
  • Przez MicroSMS

    
   Nasz serwis powstał dla klientów, którzy nie chcą czekać tygodniami na rozliczenia z operatorem. 
   Nasza firma zapewnia partnerom realizację wypłaty w ciągu 24 godzin.
   Nie ważne czy posiadasz duże, czy małe obroty, możesz zlecić wypłatę już od 10zł bez żadnych formalności!
    
   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
    
   http://microsms.pl/
  • Przez YoutuberAidis
   Poszukuje czegoś jak microsms.
   Tylko żeby tez była wypłata paypal,
  • Przez CoreVPS.pl
   Witajcie, od pewnego czasu pracowaliśmy nad udostępnieniem czegoś w rodzaju uniwersalnego, i prostego w obsłudze API płatności SMS/Paysafecard. Celem była jak najprostsza implementacja, przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności.
   Tak powstał poniższy skrypt, jest on stworzony z myślą o prostej integracji na dowolnym forum (wystarczy wypełnić dane w config.php). Po pomyślnej płatności dodawane są punkty do danych użytkownika, które następnie można wykorzystać (odejmować) w np. sklepie z itemami, wyświetlać na forum itp.
    
   Jest to wersja beta, jednak powinna być w pełni funkcjonalna. W przypadku propozycji zmian/znalezienia błędów zapraszamy do komentowania.
    
    
   Demo: https://corevps.pl/forum/portfel/
    
   https://corevps.pl/pliki/portfel-corevpspl.rar
    
   Skrypt został stworzony przez CoreVPS.pl, może być on używany za darmo pod warunkiem pozostawienia oryginalnej stopki i nieudostępnianie go dalej w zmienionej formie. Skrypt ma na celu ukazanie przykładowej integracji doładowania portfela z API CoreVPS.pl, jednak bez problemu może być on użyty na działających stronach. 1. Instalacja Aby zainstalować skrypt należy wypełnić wszystkie dane w pliku config.php, następnie skrypt jest gotowy do uzycia 2. Dokumentacja Skrypt realizuje doładowanie portfela poprzez odesłanie użytkownika do strony https://corevps.pl/panel/doladuj/ Aby zintegrować płatność z swoją stroną internetową należy ustawić parametry GET, przykładowo: https://corevps.pl/panel/doladuj/index.php/main/index?email=email@email.pl&return_url=http://google.pl&callback_url=http://google.pl/adresdoplikucallback&control_id=IDUZYTKOWNIKAKTORYZAPLACIL Wyjaśnienie parametrów: email - email użytkownika w CoreVPS.pl return_url - adres na który użytkownik zostanie przekierowany po zakończonej płatności callback_url - adres na który zostanie przesłana informacja o płatnosci (w przypadku tego skryptu jest to adres do callback.php) control_id - ID po którym zidentyfikujemy użytkownika (wystarczy ID użytkownika z bazy danych) W odpowiedzi do pliku callback.php zostaną przesłane dane metodą POST: status - Status płatności (Możliwe wartości: OK) type - Metoda płatności (Możliwe wartości: sms, psc) control - Przekazane ID (np. użytkownika wpłacającego) value - Wartość wpłaty w groszach  
 • Ostatnie tematy

×