Skocz do zawartości
  Maj 26

  Dzień Matki

  Dzień Matki, to wyjątkowe święto, podczas którego doceniamy mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc i bezwarunkową miłość. Każda mama w takim dniu powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo.

  View event
  Gru 20

  Avatar 3 (2024)

  Premierę trzeciej części Avatara zaplanowano na 20 grudnia 2024 roku. Zdjęcia do filmu odbywały się równolegle do drugiego filmu, Avatar: Istota wody, a jego post-produkcja rozpoczęła się w 2017 roku. Reżyseria: James Cameron Scenariusz: James Cameron, Rick Jaffa Gatunek: Sci-Fi Produkcja: USA zaznaczył reżyser.

  View event
  Gru 06

  Mikołajkowy Blok Reklamowy

   - 

  Mikołajkowy Blok Reklamowy to wyjątkowa okazja, aby pomóc potrzebującym dzieciom - podopiecznym Fundacji POLSAT. Jak co roku, ten specjalnie przygotowany blok reklamowy, wyemitowany zostanie 6 grudnia o godz. 18.45, tuż przed Wydarzeniami. Pobijmy razem rekord i zbierzmy miliony dla dzieciaków!

  View event

Wyszukaj wydarzenia

Przeglądaj według miesiąca

 • Kwie 01

  Prima Aprilis

  Prima Aprilis to święto żartów i kawałów przypadające na 1 kwietnia. Dzień dowcipów znany na całym świecie szczególnie jednak popularny jest w Europie.

 • Mar 08

  Dzień Kobiet

  Dzień Kobiet czyli coroczne święto obchodzone 8 marca od 1910 roku. Historyczne przekazy mówią, że jego źródła sięgają aż starożytnego Rzymu. Dzień Kobiet był wówczas oddaniem czci bogini Junony, która była opiekunką życia kobiet. W tym dniu rzymianie obdarowywali swoje żony prezentami i ponoć spełniali wszystkie ich życzenia.

Nie ma wydarzeń w tym miesiącu

Nie ma więcej wydarzeń do pokazania

Brak wydarzeń pasujących do Twojego wyszukiwania
×