Skocz do zawartości
Szukaj na Pecetowiczu
 • Utwórz konto
  Lis 09

  Urodziny serwisu Pecetowicz

  Historia Pecetowicza sięga roku 2010 a dokładnie 9 listopada bo właśnie w tym dniu o 22:15 została zainstalowana pierwsza kopia serwisu. Oficjalne otwarcie nastąpiło jednak kilka tygodni później.  Pierwszy temat został napisany w dniu 27 stycznia 2011 roku. Z początku, serwis funkcjonował pod nazwą "SeNioR Design" i był wsparciem dla stylów stworzonych na zamówienie.  Wraz z napływem now

  View event
  Gru 20

  Avatar 3 (2024)

  Premierę trzeciej części Avatara zaplanowano na 20 grudnia 2024 roku. Zdjęcia do filmu odbywały się równolegle do drugiego filmu, Avatar: Istota wody, a jego post-produkcja rozpoczęła się w 2017 roku. Reżyseria: James Cameron Scenariusz: James Cameron, Rick Jaffa Gatunek: Sci-Fi Produkcja: USA zaznaczył reżyser.

  View event
  Gru 06

  Mikołajkowy Blok Reklamowy

   - 

  Mikołajkowy Blok Reklamowy to wyjątkowa okazja, aby pomóc potrzebującym dzieciom - podopiecznym Fundacji POLSAT. Jak co roku, ten specjalnie przygotowany blok reklamowy, wyemitowany zostanie 6 grudnia o godz. 18.45, tuż przed Wydarzeniami. Pobijmy razem rekord i zbierzmy miliony dla dzieciaków!

  View event
  Maj 26

  Dzień Matki

  Dzień Matki, to wyjątkowe święto, podczas którego doceniamy mamy za trud włożony w opiekę nad nami, wsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc i bezwarunkową miłość. Każda mama w takim dniu powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo.

  View event

Wyszukaj wydarzenia

Przeglądaj według miesiąca

 • Lut 24
  Dzieje się dzisiaj

  Dzień Niespodziewanego Całusa

  Dzień Niespodziewanego Całusa obchodzimy 24 lutego. Całusy mogą być różne, ale ten dzisiejszy ma być zaskoczeniem!

 • Lut 14

  Walentynki

  Walentynki to coroczne święto zakochanych przypadające na 14 lutego. Nazwa walentynek pochodzi od imienia św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim również przypada na ten dzień.

Nie ma wydarzeń w tym miesiącu

Nie ma więcej wydarzeń do pokazania

Brak wydarzeń pasujących do Twojego wyszukiwania
 • Dodaj nową pozycję...
 • Dodaj nową pozycję...