Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Hosting i domeny

Szeroko pojęte dyskusje o web hostingu, serwerach VPS (Virtual Private Server), serwerach w chmurze (Cloud), serwerach dedykowanych i domenach internetowych. Doradzamy w wyborze odpowiedniego serwera pod Twoją witrynę internetową. Rozmawiamy o firmach hostingowych, darmowych certyfikatach SSL, przeniesieniu się na inny serwer czy prawidłowym podpięciu domeny. Znajdziesz też wątki o przechwytywaniu i parkowaniu domen.

Fora

 1. Hosting

  Pogawędki związane z usługami hostingowymi i serwerami www. Doradzamy w wyborze taniego i dobrego hostingu. Rozwiązujemy problemy techniczne.

  4456
  postów
 2. Serwery dedykowane, VPS i Cloud

  W tym dziale dyskutujemy o serwerach dedykowanych (dedykach), prywatnych serwerach wirtualnych (VPS), rozwiązaniach chmurowych i usługach takich jak SaaSPaaSIaaSVPS jest jednym ze sposobów podziału fizycznej maszyny na części, z której każda imituje oddzielny serwer fizyczny. Jest to rozwiązanie niejako pośrednie pomiędzy hostingiem dedykowanym a współdzielonym, często używane np.: przez większe sklepy internetowe czy rozbudowane serwisy.

  962
  postów
 3. Domeny internetowe

  Domena internetowa jest unikalną nazwą, pod którą będziemy rozpoznawalni prezentując własną stronę www. Dlatego też, przed dokonaniem zakupu, powinniśmy dokładnie przedyskutować nazwę domeny, która będzie nas reprezentować. W tej sekcji rozmawiamy ogólnie na temat domen internetowych, doradzamy w wyborze odpowiedniej nazwy oraz rozszerzenia domeny. Rozwiązujemy problemy takie jak podpięcie domeny pod dany serwer.

  2075
  postów
 4. Promocje i oferty firm hostingowych

  Tematy zweryfikowanych użytkowników którzy oficjalnie reprezentują firmę hostingową i którzy są w grupie Przedstawiciel firmy. W tym dziale dodajemy wątki dotyczące promocji, ofert, rabatów na usługi hostingowe.

  494
  postów
 5. Opinie o firmach hostingowych

  Opinie użytkowników i klientów dotyczące firm hostingowych. Przy ocenie firmy hostingowej pod uwagę należy wziąć takie cechy jak: cena, jakość usługi, pomoc techniczna, wygoda i komfort w poruszaniu się po panelu klienta i inne podobne aspekty.

  1430
  postów
×