Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Ocena prac graficznych

W tej sekcji możesz zaprezentować swoją pracę graficzną taką jak Layout, Banner, Logo która zostanie poddana ocenie innych użytkowników. Udzielimy ci wskazówek które pomogą ci w przyszłości zapobiec popełnianiu błędów.

Fora

 1. Layout

  Layout to konstrukcja graficzna przedstawiająca wygląd i rozmieszczenie treści na stronie.

  19884
  postów
 2. Sygnatura

  Sygnatura to niewielki obrazek, który umieszcza się przeważnie w podpisach na forach czy stronach internetowych. Domyślny rozmiar sygnatury to 315 na 150 pikseli jednak rozmiary można stosować różne to już kwestia decyzji samego grafika. Sygnaturka występuje również pod nazwą userbar czyli mała grafika określająca zainteresowania użytkownika. Userbar ma wymiary 350 na 19 pikseli.

  2831
  postów
 3. Logo

  Terminu "logo" używamy dla całego znaku, składającego się z sygnetu, logotypu, sloganu. Logo to forma prezentacji graficznej nazwy danej marki, firmy, przedsiębiorstwa, agencji czy usługi. Potocznie terminem "logo" nazywany jest także sam sygnet (symbol, znak graficzny). Przykładem hasła firmowego może być hasło "Just Do It" stworzonego dla firmy Nike.

  2780
  postów
 4. Ranga i Avatar

  Ranga jest wyznacznikiem poziomu i statusu użytkownika jaki pozycji zdobytej przeważnie na forach interentowych. Natomiast avatar to mała grafika najczęściej (100x100px) używana jako zdjęcie profilowe.

  1514
  postów
 5. Banner i Button

  Banner to graficzna forma promocji swojej firmy. Istnieje wiele rozmiarów bannerów. Standardowy rozmiar bannera to 468 na 60 pikseli. Button natomiast jest mniejszą wersja bannera który zajmuje o wiele mniej miejsca.

  1610
  postów
 6. Pozostałe formy graficzne

  Wszystkie inne pozostałe formy graficzne, które są mniej popularne i które nie pasują do wyżej wymienionych subfor. W tym dziale prezentujemy między innymi: headery, herby, tapety. Użytkownicy prezentować mogą również swoje galerie czyli kolekcję swoich wszystkich prac graficznych.

  5201
  postów
×