Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Ocena prac graficznych

Zaprezentuj swoją pracę graficzną a my ją ocenimy i udzielimy ci wskazówek które pomogą ci w przyszłości zapobiec popełnianiu błędów.

Fora

 1. Layout

  Layout to konstrukcja graficzna przedstawiająca wygląd i rozmieszczenie treści na stronie.

  19860
  postów
 2. Sygnatura

  Sygnatura to niewielki obrazek, który umieszcza się przeważnie w podpisach na forach czy stronach internetowych. Domyślny rozmiar sygnatury to 315 na 150 pikseli jednak rozmiary można stosować różne to już kwestia decyzji samego grafika. Sygnaturka występuje również pod nazwą userbar czyli mała grafika określająca zainteresowania użytkownika. Userbar ma wymiary 350 na 19 pikseli.

  2831
  postów
 3. Logo i Logotyp

  Logo jest graficzną formą przedstawiającą symbol i nazwę firmy. W skład loga wchodzi sygnet, logotyp i slogan czyli hasło firmowe.

  2768
  postów
 4. Ranga i Avatar

  Ranga jest wyznacznikiem poziomu i statusu użytkownika jaki pozycji zdobytej przeważnie na forach interentowych. Natomiast avatar to mała grafika najczęściej (100x100px) używana jako zdjęcie profilowe.

  1518
  postów
 5. Banner i Button

  Banner to graficzna forma promocji swojej firmy. Istnieje wiele rozmiarów bannerów. Standardowy rozmiar bannera to 468 na 60 pikseli. Button natomiast jest mniejszą wersja bannera który zajmuje o wiele mniej miejsca.

  1604
  postów
 6. Pozostałe formy graficzne

  Wszystkie inne pozostałe formy graficzne, które są mniej popularne i które nie pasują do wyżej wymienionych subfor. W tym dziale prezentujemy między innymi: headery, herby, tapety. Użytkownicy prezentować mogą również swoje galerie czyli kolekcję swoich wszystkich prac graficznych.

  5196
  postów
×