Skocz do zawartości
Forum komputerowe

Ogłoszenia

Ogłoszenia dotyczące sprzętu komputerowego i innych rzeczy powiązanych bezpośrednio z tematyką forum. Przeczytaj uważnie regulamin danego działu. Dodany temat musi zostać najpierw zaakceptowany przez moderatora. Temat niezgodny z regulaminem lub niepowiązany z tematyką forum nie będzie zaakceptowany.

 

Użytkownik publikuje swoje posty, komentarze, opinie i treści w jakiejkolwiek formie wyłącznie na własną odpowiedzialność w tym zawarte umowy i transakcje. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników na łamach serwisu.

 

Zabronione jest wstawianie ofert niezgodnych z prawdą, przedmiotów kradzionych lub pochodzących z nieznanego źródła oraz zawartych w w punkcie 2.3. głównego regulaminu serwisu.

 

Próby oszustwa będą kończyły się przekazaniem danych odpowiednim służbom oraz całkowitym pozbawieniem użytkownika dostępu do serwisu.

 

Życzymy udanych transakcji!

Fora

 1. Sprzedam

  Dział Sprzedam. W tym miejscu możesz dodać ofertę sprzedaży. Sprzedawany przedmiot musi być powiązany z tematyką serwisu.

  423
  odpowiedzi
 2. Kupię

  Dział Kupię. W tym miejscu możesz dodać ofertę kupna. Kupowany przedmiot musi być powiązany z tematyką serwisu.

  162
  odpowiedzi
 3. Wycenię

  Dział Wycenię. W tym miejscu możesz dodać temat z prośbą o wycenę. Pamiętaj aby wyceniany przedmiot powiązany był z tematyką serwisu. Postaramy się ustalić najodpowiedniejszą cenę.

  812
  odpowiedzi
 4. Pozostałe

  Pozostałe ogłoszenia które nie są bezpośrednio powiązane z tematyką serwisu lub nie pasują do żadnego działu.

  9,2 tyś.
  odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...