Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Sieci komputerowe i internet

Wszystko co związane z sieciami komputerowymi i sprzętem sieciowym. Rozmowy na temat dostawców internetowych oraz bezpieczeństwie i zagrożeniach czyhających w sieci.

Fora

 1. Sieci i urządzenia sieciowe

  Dyskutowanie o sieciach komputerowych, kartach sieciowych czy urządzeniach sieciowych takich jak router, modem, switch, most, hub i o innych podobnych urządzeniach.

  266
  postów
 2. Przeglądarki internetowe, e-mail, P2P, i inne

  Dyskusje na temat przeglądarek internetowych, poczty e-mail, programów Peer to Peer (P2P), komunikatorów typu Gadu-Gadu, telefonii VoIP oraz wszelkich innych programów internetowych.

  668
  postów
 3. Dostawcy internetu

  Pogwarki na temat dostawców usług internetowych (ISP). Rozwiązywanie problemów z dostępem do internetu. Rankingi najlepszych lokalnych dostawców internetu. Dowiedz się jaki internet najlepiej kupić do domu lub na wieś. Poznaj różnicę między internetem mobilnym LTE, a kablowym.

  140
  postów
 4. Bezpieczeństwo

  Rozmowy o zagrożeniach w sieci, bezpieczeństwie systemu operacyjnego i zaporach sieciowych (firewall). Doradztwo w sprawie odpowiedniego zabezpieczenia swojego komputera przed szkodliwym działaniem wirusów komputerowych. Walka z programami szpiegującymi (spyware), szkodliwym oprogramowaniem (malware), końmi trojańskimi, rootkitami i innymi niebezpiecznymi programami. Rankingi najlepszych programów antywirusowych.

  285
  postów
×