Skocz do zawartości
Forum komputerowe

Sprzęt komputerowy

Wszelkie tematy na temat sprzętu komputerowego czyli Hardware. Sprzęt komputerowy to materialna część komputera. 

Fora

 1. Ogólna dyskusja

  Ogólna dyskusja dotycząca sprzętu komputerowego, wszystkie pozostałe tematy niepasujące do działów tematycznych.

  113
  odpowiedzi
 2. Zestawy komputerowe

  Forum - Zestawy komputerowe. Złóż swój komputer. Chcesz kupić nowy komputer do pracy lub gier? Nie wiesz jak złożyć zestaw komputerowy? Pomożemy ci w doborze odpowiednich podzespołów! Złożymy komputer specjalnie dla Ciebie.

  4,9 tyś.
  odpowiedzi
 3. Awarie komputerów

  Forum komputerowe - problemy i awarie. Pomoc techniczna dotycząca ogólnych awarii komputerowych z zakresu sprzętu i błędów oprogramowania. Awarie typu Blue Screen i inne cięższe do zdiagnozowania. 

  2,9 tyś.
  odpowiedzi
 4. Laptopy i Notebooki

  Forum komputerowe Laptopy. Pomoc dotycząca przenośnych komputerów osobistych; laptopów, notebooków czy ultrabooków. Czy wiesz że pierwszym laptopem, który mieścił się w torbie, był Grid Compass Computer 1109. Laptop zaprojektowany został przez Williama Moggridge w 1979 roku.

  2,8 tyś.
  odpowiedzi
 5. Płyty główne i pamięć RAM

  Problemy techniczne, wszelkie dyskusje związane z płytami głównymi i pamięcią RAM. Dobór odpowiedniego sprzętu komputerowego do Twojego komputera. 

  783
  odpowiedzi
 6. Procesory i podkręcanie

  Zagadnienia dotyczące wyboru odpowiednich procesorów komputerowych (CPU) i możliwości ich podkręcenia. Kompaktowe rozwiązania i nowości na rynku. 

  558
  odpowiedzi
 7. Karty graficzne

  Dyskusja na temat kart graficznych (GPU). Doradztwo w sprawie wyboru odpowiedniej karty graficznej pod Twój komputer, 

  1,5 tyś.
  odpowiedzi
 8. Karty dźwiękowe i głośniki

  Porady dotyczące wyboru odpowiednich głośników, kart dźwiękowych, słuchawek i mikrofonów. Rozwiązywanie problemów w dźwiękiem.

  736
  odpowiedzi
 9. Monitory i projektory

  Sugestie związane z monitorami LCD, CRT, OLED (oraz innymi) i projektorami. Pomożemy wybrać CI odpowiedni monitor spełniający Twoje wymagania. Zobacz polecane monitory UHD 4K 144hz dla graczy. 

  850
  odpowiedzi
 10. Dyski, napędy i nośniki danych

  Wsparcie w zakresie urządzeń do magazynowania danych. Konwersacja na temat dysków ATA/SATA, napędów i nagrywarek CD/DVD, stacji dyskietek, pamięci masowej, urządzeń przenośnych typu USB Pen Drive, pamięci flash, oraz wszelkich nośników danych.

  521
  odpowiedzi
 11. Obudowy i zasilacze

  Pogaduchy na temat wyboru odpowiedniej obudowy typu: desktop, tower, HTPC, Slim czy SSF pod Twój sprzęt komputerowy. Rozmawiamy tutaj też o zasilaczach (PSU). Jeżeli nie jesteś pewny jaki zasilacz wybrać, zachęcamy do dyskusji. 

  335
  odpowiedzi
 12. Sieci i urządzenia sieciowe

  Dyskutowanie o sieciach komputerowych WLAN, kartach sieciowych czy urządzeniach sieciowych takich jak router, modem, switch, most, hub i o innych podobnych urządzeniach. Rozmowy na temat komunikacji bezprzewodowej i przewodowej jak np. Bluetooth czy IrDA.

  602
  odpowiedzi
 13. Poradniki

  Zbiór przydatnych poradników komputerowych.

  233
  odpowiedzi
 14. Inny sprzęt

  Tematy związane z innym sprzętem niepasującym do powyższych kategorii. Rozmowy na temat urządzeń wskazujących takich jak myszki, klawiatury, kierownice, gamepady, joysticki, touchpad, trackpoint i inne. Dyskusje na temat smartfonów oraz innych podobnych urządzeń przenośnych jak Palmtop czy Smartwatch. Pogawędki dotyczące drukarek laserowych, atramentowych, igłowych, sieciowych, drukarek 3D i innych oraz skanerów.

  3,6 tyś.
  odpowiedzi
×
×
 • Dodaj nową pozycję...