Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Sprzęt komputerowy

Kategoria: Sprzęt komputerowy. Wszelkie tematy na temat sprzętu komputerowego. Sprzęt komputerowy to materialna część komputera. 

Fora

 1. Zadaj pytanie bez logowania

  Miejsce w którym możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji konta ani logowania w naszym serwisie. Zachęcamy jednak do założenia konta aby mieć pełny dostęp do zasobów. 

  211
  postów
 2. Zestawy komputerowe

  Szukasz szybkiego i wydajnego komputera do pracy lub gier? Złożymy komputer specjalnie dla Ciebie! Pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego zestawu komputerowego.

  1419
  postów
 3. Awarie komputerów

  Pomoc techniczna dotycząca ogólnych awarii komputerowych z zakresu sprzętu i błędów oprogramowania. Awarie typu Blue Screen i inne cięższe do zdiagnozowania. 

  1454
  postów
 4. Laptopy i Notebooki

  Pomoc dotycząca przenośnych komputerów osobistych; laptopów, notebooków czy ultrabooków. Czy wiesz że pierwszym laptopem, który mieścił się w torbie, był Grid Compass Computer 1109. Laptop zaprojektowany został przez Williama Moggridge w 1979 roku.

  1817
  postów
 5. Płyty główne i pamięć RAM

  Problemy techniczne, wszelkie dyskusje związane z płytami głównymi i pamięcią RAM. Dobór odpowiedniego sprzętu komputerowego do Twojego komputera. 

  366
  postów
 6. Procesory i podkręcanie

  Zagadnienia dotyczące wyboru odpowiednich procesorów komputerowych (CPU) i możliwości ich podkręcenia. Kompaktowe rozwiązania i nowości na rynku. 

  312
  postów
 7. Karty graficzne

  Dyskusja na temat kart graficznych (GPU). Doradztwo w sprawie wyboru odpowiedniej karty graficznej pod Twój komputer, 

  610
  postów
 8. Monitory i projektory

  Sugestie związane z monitorami LCD, CRT, OLED (oraz innymi) i projektorami. Pomożemy wybrać CI odpowiedni monitor spełniający Twoje wymagania. Zobacz polecane monitory UHD 4K 144hz dla graczy. 

  412
  postów
 9. Karty dźwiękowe i głośniki

  Porady dotyczące wyboru odpowiednich głośników, kart dźwiękowych, słuchawek i mikrofonów. Rozwiązywanie problemów w dźwiękiem.

  582
  postów
 10. Dyski, napędy i nośniki danych

  Wsparcie w zakresie urządzeń do magazynowania danych. Konwersacja na temat dysków ATA/SATA, napędów i nagrywarek CD/DVD, stacji dyskietek, pamięci masowej, urządzeń przenośnych typu USB Pen Drive, pamięci flash, oraz wszelkich nośników danych.

  250
  postów
 11. Obudowy i zasilacze

  Pogaduchy na temat wyboru odpowiedniej obudowy typu: desktop, tower, HTPC, Slim czy SSF pod Twój sprzęt komputerowy. Rozmawiamy tutaj też o zasilaczach (PSU). Jeżeli nie jesteś pewny jaki zasilacz wybrać, zachęcamy do dyskusji. 

  121
  postów
 12. Drukarki i skanery

  Pogawędki dotyczące drukarek laserowych, atramentowych, igłowych, sieciowych, drukarek 3D i innych oraz skanerów. Rozwiązywanie problemów i dyskusja na temat urządzeń do przenoszenia obrazu na inne nośniki. 

  90
  postów
 13. Urządzenia wskazujące

  Rozmowy na temat urządzeń wskazujących takich jak myszki, klawiatury, kierownice, gamepady, joysticki, touchpad, trackpoint i inne podobne urządzenia wskazujące oraz sterujące. Czy wiesz że myszka komputerowa początkowo w Polsce nazywana była manipulatorem stołokulotocznym, nazwa została jednak szybko zmieniona.

  178
  postów
 14. Poradniki

  Zbiór przydatnych poradników komputerowych.

  161
  postów
 15. Smartfony i telefony komórkowe

  Szeroko pojęta dyskusja na temat telefonów komórkowych oraz innych podobnych urządzeń przenośnych jak Palmtop czy Smartwatch. Możliwości telefonów komórkowych z roku na rok są coraz większe, tradycyjny telefon komórkowy został wyparty przez smartfona. Najwięcej smartfonów w ciągu roku sprzedaje firma Samsung.

  2299
  postów
 16. Sprzęt elektroniczny

  Konwersacje dotyczące sprzętu i wszelkich urządzeń elektronicznych.

  599
  postów
 17. Promocje, rabaty i obniżki cen

  Aktualne promocje, okazje cenowe i obniżki cen na sprzęt komputerowy w popularnych sklepach. Różnego rodzaju kody promocyjne i kupony.

  2
  posty
×