Skocz do zawartości
PL
Szukaj na Pecetowiczu
 • Utwórz konto

Webmastering

Webmastering czyli forum webmasterskie poświęcone tworzeniu stron i aplikacji internetowych, projektowaniu designu, programowaniu, administrowaniu stroną czy jej pozycjonowaniu w wyszukiwarce internetowej.


Czy wiesz, że programowanie rozpoczęło się i rozwinęło w 1883 roku?

Wówczas wtedy Ada Lovelace i Charles Babbage pracowali nad Analytical Engine czyli silnikiem dla komputera mechanicznego.

Czy wiesz, że początkowo zamiast nazwy Java, autorzy brali pod uwagę nazwę Oak? Nazwa ta jednak była już używana i chroniona prawami autorskimi.

Czy wiesz że termin "webmaster" pojawił się po raz pierwszy w 1992 roku? Został on użyty w w tekście "ojca" internetu, Tima Berersa-Lee ”Style Guide for Online Hypertext”.

Fora

 1. Kategoria

  Programowanie i tworzenie stron

  Forum webmasterskie, czyli miejsce dla programistów jak i początkujących osób zaczynających przygodę z tworzeniem i programowaniem stron internetowych.

  20,6 tys.
  postów
 2. Kategoria

  Prowadzenie stron internetowych

  Optymalizacja stron internetowych, biznes i promowanie własnej strony, internetowe systemy płatności, zarabianie w internecie. 

  2,9 tys.
  postów
 3. Kategoria

  Grafika komputerowa

  Forum graficzne, czyli miejsce dla projektantów graficznych, Web designerów i każdej innej osoby interesującej się grafiką komputerową.

  12,7 tys.
  postów
 • Dodaj nową pozycję...
 • Dodaj nową pozycję...