Skocz do zawartości

Zlecenia

W tym dziale możesz napisać temat z prośbą o wykonanie zlecenia np. stworzenia logo lub banneru, zakodowania, przerobienia lub stworzenia strony internetowej. Dział podzielony jest na zlecenia płatne oraz bezpłatne. Jeżeli zależy ci na czasie i dysponujesz środkami pieniężnymi dział zleceń płatnych będzie dla ciebie lepszym wyborem.

Fora

 1. Darmowe zlecenia

  W tym dziale możesz napisać temat z prośbą o wykonanie darmowego zlecenia np. stworzenia strony internetowej.

  3139
  postów
 2. Płatne zlecenia

  Jeżeli dysponujesz środkami i zależy ci na czasie to dział dla ciebie. Możesz napisać tutaj temat z prośbą o wykonanie płatnego zlecenia. Pamiętaj aby podać niezbędne informacje. Aby móc napisać lub odpowiedzieć w temacie musisz posiadać przynajmniej 5 postów.

  1149
  postów
 • Szukaj...Forum komputerowe

Pecetowicz to forum komputerowe zrzeszające pasjonatów komputerowych, informatyków, programistów, grafików komputerowych, czy specjalistów od marketingu i SEO. To miejsce wolnej dyskusji i wymiany doświadczeń. W dyskusjach uczestniczą początkujący oraz starzy wyjadacze z branży IT. Istniejemy po to by dzielić się wiedzą i zarażać pasją innych, niezależnie od ich wieku i stylu wypowiedzi. Nasze motto brzmi: Przyjdź z tym czego szukasz, zostań przez to co Ci się spodoba!

Zdobywaj wiedzę, ucz się od najlepszych poznaj interesujące osoby, dołącz do zespołu, sprzedawaj, kupuj, wymieniaj się, załóż własny klub, czatuj z innymi, wyróżnij swój profil z pośród tysięcy innych i przede wszystkim baw się dobrze :-)

×
×
 • Utwórz nowe...