Skocz do zawartości

Grupy

 • Administrator

  Założyciel Serwisu lub osoba posiadająca najwyższe możliwe uprawnienia do zarządzania Serwisem.

 • Moderator

  Użytkownik ściśle wyznaczony przez Administratora. Przeważniej jest to osoba która wcześniej posiadała grupę Ekspert. Moderator posiada specjalne uprawnienia, w szczególności uprawnienia w zakresie zmiany treści lub usuwania postów, a także blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów mające na celu zapewnienie przestrzegania Regulaminu oraz powszechnie obowiązujących przepisów prawa przez Użytkowników.

 • Ekspert

  Ekspert to człowiek, który wie wszystko o niczym - tak przynajmniej mawia Brian Tracy. Grupa Ekspert (wcześniej Support) zrzesza użytkowników którzy regularnie pomagają, udzielają się, dokładają swoją cegiełkę w budowaniu Pecetowicza, posiadając przy tym wiedzę wyższą niż przeciętny Użytkownik. Aby mieć możliwość dołączenia do grupy trzeba wyróżniać się inteligencją i ponadprzeciętną wiedzą. Administrator sam wybiera takie osoby.

 • Premium

  Grupa otrzymywana automatycznie po nabyciu Subskrypcji lub przyznana ręcznie przez Administratora. Użytkownicy w tej grupie posiadają większe uprawnienia od zwykłego Użytkownika. Poza tym że nie wyświetlają im się reklamy, mogą między innymi zamykać i odblokowywać swoje tematy, posiadają pełny dostęp do działu Ogłoszenia oraz mają dostęp do ukrytego działu Premium z różnymi "smaczkami". Dodatkowo przy ich nicku wyświetlana jest ikonka gwiazdki która sprawia że bardziej się wyróżniają.

 • Grafik

  Grupa przeznaczona dla wyspecjalizowanych grafików, projektantów graficzych czy Webdesigner'ów. Grafik to osoba działająca w branży zajmującej się projektami graficznymi i grafiką artystyczną. Webdesigner bardziej zajmuje się opracowywaniem web designu, czyli interfejsu strony głównej oraz szaty graficznej. Aby mieć możliwość dołączenia do grupy trzeba wykazać iż posiada się przynajmniej średnie zdolności w projektowaniu grafiki. W tym celu należy zaprezentować swoje prace w dziale Grafika komputerowa. Mile widziane Portfolio.

 • Zasłużony

  Grupa dla Użytkowników którzy w dużej mierze przyczynili się do rozwoju Pecetowicza, mogą to być byli Moderatorzy lub osoby z długim stażem.

 • Profil oficjalny

  Podmiot reprezentujący daną firmę; markę. Administrator sam przyznaję taką grupę po uprzednim zweryfikowaniu. Użytkownik w tej grupie ma swobodną możliwość promowania firmy którą reprezentuje.

 • Bywalec

  Grupa dla osób które są aktywne i regularnie odwiedzają Pecetowicza. Użytkownik jest automatycznie przenoszony do tej grupy jeżeli spełni określone kryteria.

 • Użytkownik

  Podstawowa grupa którą otrzymuje każdy nowo zarejestrowany użytkownik.

×