Skocz do zawartości

Wszystkie grupy

Lista wszystkich dostępnych grup na forum. Jeżeli chciałbyś dołączyć do którejś z grup, zapoznaj się z ich opisem.

 1. Administratorzy
 2. Założyciel serwisu; Osoby sprawujące najwyższą władzę.
 3. Moderatorzy Globalni
 4. Moderatorzy posiadający uprawnienia do zarządzania wszystkimi działami.
 5. Moderatorzy
 6. Moderatorzy z ograniczonymi zezwoleniami mogący moderować tylko jeden lub kilka działów.
 7. Premium
 8. Wyróżnieni użytkownicy posiadający specjalne uprawnienia. Mają pełny dostęp do działu ogłoszeń i nie wyświetlają im się żadne reklamy. Jeżeli chcesz dołączyć do grupy kliknij tutaj.
 9. Support
 10. Cenieni użytkownicy, posiadający wiedzę z różnego zakresu, aktywnie udzielający się i pomagający innym użytkownikom. Administrator sam wybiera użytkowników i następnie dodaje ich do grupy. Jeżeli uważasz że pasujesz do tej grupy skontaktuj się z administratorem.
 11. Graficy
 12. Zdolni użytkownicy, dobrze posługujący się programami graficznymi. Użytkownik powinien prezentować swoje prace na poziomie średnim i udzielać się aktywnie w działach Zlecenia oraz Grafika Komputerowa. Administrator sam wybiera użytkowników i następnie dodaje ich do grupy. Jeżeli uważasz że pasujesz do tej grupy skontaktuj się z administratorem.
 13. Zasłużeni
 14. Ta grupa przeznaczona jest dla użytkowników którzy kiedyś pełnili tutaj funkcję moderatora. Zasłużyli na miano zasłużonego swoimi czynami oraz czasem spędzonym na forum.
 15. Bywalcy
 16. Aktywnie udzielający się użytkownicy i odwiedzający nasze forum. Użytkownik może dołączyć do grupy jeżeli na swoim koncie zgromadził minimum 50 postów. Administrator sam wybiera użytkowników i następnie dodaje ich do grupy. Jeżeli uważasz że pasujesz do tej grupy skontaktuj się z administratorem.
 17. Sponsorzy
 18. Użytkownicy którzy wsparli witrynę poprzez dotację
 19. Przedstawiciele firm
 20. Zweryfikowane firmy posiadające możliwość dowolnego reklamowania swojej firmy i promowania swoich usług. Aby dołączyć do tej grupy twoja firma musi być zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym (KRS).
 21. Osoby publiczne
 22. Zweryfikowane osoby publiczne.
 23. Ograniczeni
 24. Grupa z brakiem dostępu do całego działu ogłoszeń.
 25. Pecetowicze
 26. Domyślna grupa przysługująca każdemu nowo zarejestrowanemu użytkownikowi. Grupa posiada limity i ograniczenia m.in. brak możliwości zmiany nicku, brak pełnego dostępu do działu ogłoszeń, możliwość edytowania swoich postów i tematów tylko do 12 godzin, limit wielkości i linków sygnaturki

Oznaczenia

Ikonki oznaczeń wyświetlane w profilu i temacie


 • - Oznaczenie dla użytkowników którzy zostali sponsorami
 • - Oznaczenie dla sponsorów którzy wsparli serwis kwotą powyżej 200 złotych
 • - Oznaczenie dla użytkowników z kontem Premium
 • - Oznaczenie dla profili firmowych
 • - Oznaczenie dla zweryfikowanych osób publicznych
 • - Oznaczenie dla użytkowników obchodzących urodziny
×