Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

BaDyLiSZeK

hayabusa zasila szeregi Universal Soldiers

Promowane odpowiedzi

uniwersal-soldiers_m180.pngOrganizacja Universal Soldiers nie zwalnia tempa i zatrudnia managera dla swojej nowo przyjętej dywizji Counter Strike: Global Offensive. Będzie nim jedna z najbardziej doświadczonych osób w Polsce, na tym stanowisku - Janusz "hayabusa" Kubski. Jeden z najlepszych okresów "Złotej Piątki" to czasy, gdy jeszcze tę funkcję sprawował hayabusa, dziś oficjalnie, po dłuższej przerwie powraca on na miejsce managera. Miejmy nadzieję, że doświadczenie jakie posiada ta osoba pomoże chłopakom powrócić na właściwe tory w światowej czołówce.

Oświadczenie Janusza "hayabusa" Kubskiego:

Filip i reszta chłopaków przewijali już się przez różne organizacje. Byli w polskim PGS, już nieistniejącym, potem w Danii i w niemieckich zespołach, byli też dwukrotnie bez organizacji, na przysłowiowym lodzie, a także w polskim FX. Po tej przygodzie wydawałoby się, że pod skrzydła żadnej rodzimej organizacji już wrócą. A jednak. Po rewolucji jaką przyniósł światu CS:GO okazuje się, że ulec zmianie może naprawdę wiele. Ostatnie słabsze wyniki wymusiły nie tylko zmiany w nastrojach ale i w ostatecznym składzie chłopaków. Dwójka młodych, nowych graczy dołączyła do składu będącego pozostałościami Złotej Piątki. Cieszę się, że będę mógł być przy nich zasilając szeregi Universal Soldiers. Mam nadzieję, że tym razem powrót do kraju nad Wisłą wyjdzie im i nam wszystkim, esportowcom, na dobre.

Oświadczenie Macieja "Amar[ow]a" Pałaca:

Ostatnie dni są dla UniversalSoldiers naprawdę bardzo pracowite ale jak widać są tego efekty. Z dzisiejszym dniem pozyskujemy bardzo ważną dla Polskiej społeczności esportowej osobę, która swym doświadczeniem pomoże całej organizacji. Jest nam niezmiernie miło powitać Janusza w US, który będzie pełnić funkcje managera CS:GO i nie tylko.

źródło allplay - strona główna

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×