Skocz do zawartości
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Hosting i domeny

Przed założeniem swojej pierwszej strony ważnym czynnikiem jest to gdzie będziemy hostować nasze pliki i jaką nazwę domeny wybierzemy. Dobra nazwa domeny to klucz do sukcesu.

Obecnie na rynku jest pełno hostingów jednak który wybrać? O tym dowiesz się w poniższych działach.

Fora

 1. Hosting

  Dyskusje związane z usługami hostingowymi i serwerami WWW.

  4209
  postów
 2. Domeny internetowe

  Dobra nazwa domeny to klucz do sukcesu. Pierwsza domena została zarejestrowana w 1985.r. Dzisiaj mamy ich blisko 700 milionów.

  2023
  postów
 3. Serwery dedykowane, wirtualne (VPS)

  Serwer dedykowany to oddzielny komputer pełniący rolę serwera dla jednego, określonego usługobiorcy, oferowany przez firmy hostingowe.

  840
  postów
 4. Hosting w chmurze czyli Cloud Hosting

  Hosting w chmurze obliczeniowej (cloud computing) to nowa jakość usług hostingowych. Nie jest ograniczony przez zasoby takie jak Pamięć RAM czy procesor.

  Serwisy utrzymywane są na serwerach w chmurze skąd są udostępnianie dla użytkowników. Cechuje go wydajność i niezawodność. 

  W tym dziale dyskutujemy o wszelkich usługach związanych z chmurą i ich dostawcach SaaS (Software as a Service), PaaS (Platform as a Service), IaaS (Infrastructure as a Service).

  4
  posty
 5. Oferty firm hostingowych

  Jeżeli reprezentujesz firmę to możesz złożyć jej ofertę tutaj. Tylko oferty usług hostingowych. Mile widziana pomoc dla naszych użytkowników związana z waszymi usługami.

  471
  postów
 6. Opinie o firmach hostingowych

  Miałeś styczność z daną firmą hostingową? Opinię przedstaw w tym dziale.

  1593
  postów
×