Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

SeNioR

Komendy w wyszukiwarce Google

Promowane odpowiedzi

Poniżej znajduje się lista komend które można używać w wyszukiwarce Google. Są pomocne w zbadaniu naszej strony pod względem zaindeksowanych storn czy ilości linków.

 

Komenda site: pozwala na wyświetlanie wszystkich podstron, które zostały zaindeksowane w wyszukiwarce i są dostępne w sieci. Po wpisaniu w przeglądarkę: site:nazwastrony.pl otrzymamy wyniki dla podanej strony internetowej.

Komenda link: wyświetla wszystkie linki jakie prowadzą do podanej witryny. Wpisując w wyszukiwarkę link:nazwastrony.pl otrzymamy ilość linków jakie prowadzą do podanej strony internetowej. Jedak że komenda ta nie podaję wiarygodnych wyników w wyszukiwarce Google. Polecam sprawdzać wyniki dla tej komendy w wyszukiwarce Yahoo gdzie wyniki będą o wiele bardziej wiarygodne.

Komenda related: wyświetla strony o podobnej tematyce. Wpisując w wyszukiwarkę related:nazwastrony.pl otrzymamy wyniki w których zawarte będą strony naszej konkurencji.

Komenda cache: wyświetli kopię strony jaką chcemy sprawdzić. Wpisując w wyszukiwarkę cache:nazwastrony.pl otrzymamy kopię sprawdzonej strony.

Komenda info: wyświetli zbiór informacji o sprawdzanej stronie. Wpisując w wyszukiwarkę info:nazwastrony.pl otrzymamy zbiór informacji o danej stronie internetowej.

Komenda intitle: wyświetli zbiór stron które w swoim tytule posiadają słowo wpisane w komendzie. Np. wpisując w wyszukiwarkę komendę intitle:webmastering otrzymamy strony w których tytuł zawiera słowo webmastering.

Komenda allinurl: wyświetli strony w których adres będzie zawierał podane słowo po komendzie. Np. wpisując w wyszukiwarkę komendę allinurl:blog otrzymamy strony w których adres składa się właśnie ze słowa blog.

Komenda allintext: wyświetli strony na których znajdują się szukane frazy wpisane po komendzie. Np. wpisując w wyszukiwarkę komendę allintext:biznes w internecie otrzymamy strony które w swojej treści zawierają frazę biznes w internecie.

Komenda allinanchor: wyświetli strony, które posiadają linki zbudowane w słowo kluczowe wpisane po komendzie. Np. po wpisaniu w wyszukiwarkę komendy allinanchor:seo otrzymamy spis strony na których znajduje się link który jest podpisany "seo"

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×