Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Daniel

Metal Gear Solid 5: "W końcu go zrobimy"

Promowane odpowiedzi

Daniel    2,856

metal-gear-solid-5-w-koncu-powstanie-kojima_bz1u9.jpg

Zapowiadano, że w nowym numerze Official PlayStation Magazine dowiemy się nowych informacji o Metal Gear Solid 5, które ujawnić miał sam Hideo Kojima. Mogliśmy spodziewać się więcej, niż kilku zdań, ale dobre i to - piąta odsłona serii najprawdopodobniej powstanie. Z jednym "ale" - twórca serii nie chce zbyt mocno angażować się w prace zespołu.

Jak w wywiadzie mówi Kojima:

Myślę, że prawdopodobnie będziemy musieli go stworzyć w pewnych okolicznościach, ale nie mam pomysłu, czym dokładnie będzie [...] Jeśli chodzi o moje zaangażowanie w projekt, prawdopodobnie nie będzie tak duże, jak w wypadku MGS1 - być może stworzę tylko jeden etap! W MGS1 sam robiłem mapy, sam ustalałem ścieżki przeciwników, do wszystkiego przykładałem ręce - takiego zakresu nie mogę [zapewnić] znowu.

Twórca serii Metal Gear mówi też, że niepełny udział szefa projektu w pracach zespołu może negatywnie odbić się na finalnym produkcie. Jednak w obecnej sytuacji Hideo Kojima uważa za stosowne wycofać się z najważniejszych etapów produkcji, niż być obecnym od początku do końca.

[Nad Metal Gear Solid 4] chciałem pracować do pewnego momentu, a potem odpuścić, ale to nie zadziałało właściwie, bo trudno przedłożyć koncepcję innym ludziom, po czym skłonić ich do podjęcia tych wątków i zachowania wizji. [...] Dlatego łatwiej pozwolić im samemu dojść do wszystkiego na początku i poprowadzić to do końca.

cdaction

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×