Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

catarts

Ostrzegam - Caponner

Promowane odpowiedzi

Cześć.

 

Chciałbym was ostrzec przed użytkownikiem "Capponer" , ponieważ :

 

- Mianowicie, użytkownik założył temat na forum, w sprawie przerysowania jego logotypu z kartki na wersję komputerową. Przeglądałem jego profil i widziałem, że to już nie jego pierwsze takie zlecenie i nie ma osoby tutaj która mogła by temu podołać, więc stwierdziłem, że się podejmę, bo logo było łatwe i zawsze te 20 zł się przyda. Napisałem do użytkownika, że chętnie się podejmę wykonania owego zlecenia. Użytkownik "Caponner" były zainteresowany, ustaliliśmy formę płatności, po czym wziąłem się za przerysowywanie jego logotypu. Po skończonej pracy, zwróciłem się do użytkownika z informacją, że projekt mam już gotowy. Zażądał, że chce zobaczyć pracę, po czym wysłałem mu logotyp wraz ze znakiem wodnym ( wiadomość odczytał ). Od tamtego momentu nie ma żadnego kontaktu z użytkownikiem. Na koniec, napisałem mu informację, żeby zachowywał się normalnie i odpisał czy mu logotyp pasuje czy nie (z jednej strony nie wiem co ma mu nie pasować, jak logotyp został przez niego zaprojektowany, a ja tylko i wyłącznie przeniosłem go na wersję komputerową ), napisałem o jego totalnym olaniu i braku szacunku co do czyjeś pracy oraz zawarłem informację, jeżeli znajdę, gdzieś przerobiony ten logotyp ( bez znaku wodnego) i że używasz go nie prawnie, inaczej to załatwię. ( już niestety wiadomości ode mnie nie odczytał )

 

Piszę ten temat, ze względu na totalny zlew z jego strony i brak poszanowania co do mojej osoby jak i również poświeceniu czasu dla jego zlecenia.

 

ps. Dodam, że użytkownik po tej informacji był dalej dostępny, czynnie brał udział w życiu forum ( przeglądał tematy ). 

 

Link do zlecenia użytkownika : https://www.pecetowicz.pl/przerysowanie-do-wersji-komputerowej-t73587/

 

Zamieszczę kilka zdjęć, żeby potwierdzić opisaną sytuację :

 

1.png.746718b71bf65999b876fc58825c6011.p

 

2.png.a54a8fafa58d71dab44ff94af3a8646f.p

 

3.png.4f3983b414fa872cb40f0190ec9599de.p

 

4.png.44c2da6183587d6b9d8f73b1c524bf14.p

 

5.png.ca7115fc4d3e4d911a0d4e58e3483965.p

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

 

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Eh no zobaczymy.Dlatego jak ja czegoś mam się podjąć najpierw sprawdzam czy ma minimum rangę bywalec bądź dużo postów takto nawet się na to nie pisze.Tobie też polecam taką metodę.

Widać,że chciałeś pomóc noi fajnie,ale niestety ja też się wiele razy przekonałem,że jak komuś dasz "spróbować" to od razu całą ręke zje :/.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Pewnie liczył że wyślesz mu gotową pracę bez znaków wodnych i osobie ją wykorzysta... Może w ten sposób naciąga ludzi i robi z nich idiotów..

Nie można tego uznać za oszustwo chyba że użyje tej grafiki bez pozwolenia. Straciłeś czas - zdarza się..

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×