Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Gość

PinG

Promowane odpowiedzi

Gość   
Gość

KATEGORIE PINGU:

Pingi możemy podzielić na kilka kategorii, tj. norm:

1-20 - bardzo mały ping, rzadko spotykany - praktycznie 0 lagów i zacięć, gra bardzo płynna.

21-45 - również mały ping, najczęściej spotykany, w miarę dobrze się gra

46-70 - średni ping, nasze ruchy są jakby minimalnie spowolnione (praktycznie nieauważalne gołym okiem, trzeba się dużo nastrzelać na spokojnie, aby to dostrzec), a podczas akcji dynamicznych w Counter Strike'u możemy mieć problem ze strzelaniem z AWP i nie potrafimy trafić innych (często potem wyzywamy od interpowców, ale to już inna bajka).

71-100 - duży ping, nasza postać trochę ma spowolnione ruchy ze strzelaniem itp. U niektórych nasza postać klatkuje i zawiesza się, przez co trudniej ją trafić (sama ma też z tym problemy)

101 i więcej - bardzo duże pingi, spotykane przeważnie przy słabych łączach, zwłaszcza radiówkach, u osób z małą prędkością internetu (nawet 1 mb/s), którzy coś pobierają z internetu czy obcokrajowców. Postacie bardzo klatkują (albo wcale z niewyjaśnionych przyczyn) czy stoją w miejscu i nagle bardzo szybko biegają, co wygląda jak speedhack. Często zawisają w powietrzu i potem się dziwnie ruszają w miejscu (tzw. freeze lag). Potem rozłączeni z serwera w Counter Strike'u mają dalej swoje postacie przez minutę czy rundę.

KKOMENDY DO OGARNIECIA PINGU:

wpisz w consoli [~]

"cl_updaterat 32"

"cl_cmdrate 30"

Mozna wpisywac mniejsze wartosci

np. cl_updaterate 20

cl_cmdrate 20 ale wtedy bedzie mikrofon troche przerywal

Jeszcze mozesz wpisac "rate 25000"

CO WPŁYWA NA PING:

Głównym czynnikiem określającym ping nie jest tylko szybkość internetu (1mb/s czy 8 mb/s), ale nasza odległość od serwera i to nie tyle serwera YouTube.pl czy serwerów Harnasia, tylko odległość od serwera naszego dostawcy internetu. Tym bliżej tym lepiej, bo nasz sygnał szybciej do niego dochodzi, a z niego do pożądanego komputera/serwera.

Mi to Pomaga :P

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×