Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Pawi

Posiadacze Battlefielda 3 na PS3 w końcu dostaną darmową grę

Promowane odpowiedzi

Pawi    1,237

W naszej branży bywa tak, że jeśli ktoś naobiecuje zbyt wiele, nawet w kontekście darmowych dodatków, potem musi liczyć się z tym, że skrupulatni gracze rozliczą go co do słowa. Przy pierwszych zapowiedziach Battlefield 3 głośno mówiono o tym, że to wersja na PlayStation 3 otrzyma najszersze wydanie, wzbogacone o darmowy kod na jedną z poprzednich gier.

Miał nią być Battlefield 1943. Choć sprawa ucichła do dnia premiery nowego Battlefielda, łatwo wyobrazić sobie, że część graczy chociażby dlatego wybrała wersję na konsolę Sony, nie sprawdzając przy tym zawartości. Jakiż to musiał być zawód, gdy w pudełkach nie tylko zabrakło kodów, ale też EA nie zrobiło wiele, by ten brak nadrobić!

Obecnie Electronic Arts stoi w obliczu pozwów zbiorowych i chociażby w związku z tym stara się załagodzić agresję graczy. Już od tej soboty europejscy użytkownicy będą mogli zdobyć brakujące kody. Amerykanie i posiadacze wydań japońskich dostaną dostęp w grudniu. Zainteresowani własnym kluczem? Udajcie się na odpowiednią podstronę, wyjaśniającą zawiłości tego procesu. (Strona podana w kodzie.)

https://help.ea.com/article/battlefield-1943-for-bf3-ps3-customers

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×