Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Promowane odpowiedzi

Nikodemsky    0

Witam,

 

mam problem na stronie:

komornikgdansk-majdzinski.pl

 

chodzi o tworzący się dodatkowy margines na mniejszych rozdzielczościach pomiędzy zawartością wpisu/strony, a sliderem/nagłówkiem. Wiem, że jest to w jakiś sposób powiązane ze stałą wielkością dla klasy .header oraz responsywnością samego slidera(który zmienia rozmiar) ale nie mogę sobie z tym poradzić. Próbowałem już usuwać stałą wysokość dla klasy .header, a potem usadowić to za pomocą zwykłych marginesów, usadowienia według pozycji i wielu innych rzeczy ale za każdym razem po prostu nie mogę uzyskać potrzebnego efektu.

 

Skórka jest stworzona przez jakiś automat i do postów było napchane masę divów, które faktycznie regulowały wyświetlanie na innych rozdzielczościach w PC ale psuły kompletnie wyświetlanie na urządzeniach mobilnych(rozwiązałem to poprzez wykorzystanie responsywnych kolumn z plugina). Sam skórka korzysta ze skryptu do responsywności(nie są to standardowe klasy @media) plus niewielkiego pliku css do kilku klas dla pojedynczych elementów

 

Wszystko wygląda dobrze na urządzeniach mobilnych oraz na rozdzielczości 1920x1080, problem zaczyna się na mniejszych rozdzielczościach do 1024x768 włącznie.

 

Prosiłbym o pomoc i/lub wskazówki jak sobie poradzić z tym problemem.

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Nikodemsky    0

Rozwiązałem już problem, co prawda nie jest to zbyt profesjonalne rozwiązanie... ale ważne, że działa tak jak powinno. 

 

Do każdej ze standardowych rozdzielczości dodałem różne rozmiary nagłówków z klasami od @media i wyświetla się teraz wszystko prawidłowo, urządzenia mobilne i tak korzystają z oddzielnego skryptu/css, także nie ma "konfliktu interesów".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×