Skocz do zawartości
  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

Nikodemsky

Problem z marginesem

Promowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem na stronie:

komornikgdansk-majdzinski.pl

 

chodzi o tworzący się dodatkowy margines na mniejszych rozdzielczościach pomiędzy zawartością wpisu/strony, a sliderem/nagłówkiem. Wiem, że jest to w jakiś sposób powiązane ze stałą wielkością dla klasy .header oraz responsywnością samego slidera(który zmienia rozmiar) ale nie mogę sobie z tym poradzić. Próbowałem już usuwać stałą wysokość dla klasy .header, a potem usadowić to za pomocą zwykłych marginesów, usadowienia według pozycji i wielu innych rzeczy ale za każdym razem po prostu nie mogę uzyskać potrzebnego efektu.

 

Skórka jest stworzona przez jakiś automat i do postów było napchane masę divów, które faktycznie regulowały wyświetlanie na innych rozdzielczościach w PC ale psuły kompletnie wyświetlanie na urządzeniach mobilnych(rozwiązałem to poprzez wykorzystanie responsywnych kolumn z plugina). Sam skórka korzysta ze skryptu do responsywności(nie są to standardowe klasy @media) plus niewielkiego pliku css do kilku klas dla pojedynczych elementów

 

Wszystko wygląda dobrze na urządzeniach mobilnych oraz na rozdzielczości 1920x1080, problem zaczyna się na mniejszych rozdzielczościach do 1024x768 włącznie.

 

Prosiłbym o pomoc i/lub wskazówki jak sobie poradzić z tym problemem.

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem już problem, co prawda nie jest to zbyt profesjonalne rozwiązanie... ale ważne, że działa tak jak powinno. 

 

Do każdej ze standardowych rozdzielczości dodałem różne rozmiary nagłówków z klasami od @media i wyświetla się teraz wszystko prawidłowo, urządzenia mobilne i tak korzystają z oddzielnego skryptu/css, także nie ma "konfliktu interesów".

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×