Skocz do zawartości
W Naszym sklepie znajdziesz wiele skinów do cs go, konkurencyjne ceny i natychmiastowa wysyłka to Nasza dywiza!
 • Ogłoszenia

  • SeNioR

   Graficy komputerowi potrzebni do firmy. Umowa o pracę lub zlecenie   18.02.2018

   Poszukuje do współpracy grafików, którzy byliby zainteresowani pracą w mojej firmie. Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę bądź umowę zlecenie.   Proszę o kontakt pod adresem e-mail: pawel.paluch@ppg.vpm.com.pl   Więcej informacji w temacie.    

adam2350

Bywalec
 • Zawartość

  422
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  3m 31s

Reputacja

10 Neutralna

Obserwuje 1 użytkownika

O adam2350

 • Tytuł
  Gaduła
 • Urodziny 07.08.2001

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Adam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Edytor tekstu
  Notepad++

Kontakt

 • Skype
  adam23450

Ostatnie wizyty

767 wyświetleń profilu
 1. Siemka Czy można postawić Ubuntu na Asus Tinker Board (90MB0QY1-M0EAY0)? Będzie to działało?
 2. Siemka. Czy istnieje możliwość zapisu danych w wersji live - systemy Ubuntu oraz Debian. Próbowałem skorzystać z tego poradnika \/ ale niestety nie ma podanego pliku. Pendrive podzieliłem już na partycje. Debian Live USB z możliwością zapisywania zmian
 3. VestaCP zmiana przekierowania z https na http

  @Lord Fenrir Nie mam kupionego certyfikatu SSL (Google Chrome zabrania dostania się do strony ale można pominąć ~ Mam czerwoną kłódkę)
 4. Jak mogę zmienić przekierowanie w panelu zarządzania Vestą z https na http? (Nie jestem pewien czy dobry dział).
 5. Jak mogę zainstalować system Windows dla tabletu Goclever? Poprzez pendrive nie chcę się ruszyć - boot failed. Dysk mam wyczyszczony do 0 i nie ma w nim żadnych partycji.
 6. Instalacja Androida

  @chrumcio @Salva Zmieniłem taktykę. Nawet Windowsa czy Linuxa Ubuntu nie mogę zainstalować - [...].efi - Boot Fail
 7. Spotkałem się na jednej stronie z zapisem '' zamiast "" ,który jest poprawny ? Dokładnie chodzi mi tutaj o indeksowanie w google. <meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=utf-8' /> <meta name='description' content='' /> <meta name='keywords' content='cos,' /> <link rel='stylesheet' href='styles.css' type='text/css' media='screen' /> <link rel='shortcut icon' href='images/favicon.ico' type='image/x-icon' /> <script type='text/javascript' src='includes/jquery/jquery.js'></script> <script type='text/javascript' src='includes/jscript.js'></script> <script type='text/javascript' src='data.js'></script> <meta name="keywords" content="yrr" />
 8. Ułożenie elementu w odpowiednim miejscu.

  @Black Killer Tak o takie coś mi właśnie chodziło. Dziękuję
 9. Ułożenie elementu w odpowiednim miejscu.

  @Black Killer Czy nie można w jakiś inny sposób tego ułożyć tzn. tak jak było wcześniej tylko że po prawej stronie. Dokładnie chodzi mi o początkowy kod.
 10. Ułożenie elementu w odpowiednim miejscu.

  @Black Killer Zapomniałem dodać ,że po prawej stronie.
 11. Jak mogę ułożyć element "data" nad menu. Próbowałem wszystkie opcje postion oraz display. <div class="data">Data</div> <ul class="menu"> <li><a href="#">Strona główna</a></li> <li><a href="#">Galeria zdjęć</a></li> <li><a href="#">lnki</a></li> <li><a href="#">Kontakt</a></li> </ul> ul.menu{ list-style-type: none; margin: 0px; padding: 0; overflow: hidden; background-color: #00b359; font-size: 15px; } .menu li{ float: left; } .menu a{ display: block; color: white; text-align: center; padding: 14px 16px; text-decoration: none; } .data{ float: right; font-size: 12px; padding: 12px 14px; background-color: rgba(255, 0, 0, 0.8); color: white; width: 200px; }
 12. Zapytania o media

  Dziękuję! Działa!
 13. Chcę zrobić dopasowanie strony do rozdzielczości w telefonach. Zrobiłem tak jak poniżej ale działa mi tylko na komputerze jak zmniejszę przeglądarkę a na telefonie niestety nie. Jak mogę to naprawić?
 14. Licencja dla skryptu; Plik instalacyjny.

  @Rucin96 Tego tematu własnie szukałem. Przy okazji rozwiązałem ten problem z plikami instalacyjnymi (jest w tym .rar to ja sobie zmienię ). Dziękuję
 15. Wyszukiwanie danych w bazie.

  @Salva Raczej nie. Miało być to coś na wzór wpiszesz np. 856582801050 wyszuka ci to w bazie danych a np jeżeli sdddsfdf2050(tego nie ma) to nie szuka. A tak szuka wszytsko co ma w sobie 6 czy 7 czy 5.
×