Skocz do zawartości

adam2350

Bywalec
 • Posty

  458
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  4h 6m 12s

Reputacja

10 Neutralna

Obserwuje 1 użytkownika

O adam2350

 • Tytuł
  Gaduła
 • Urodziny 07.08.2001

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Adam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Edytor tekstu
  Notepad++

Kontakt

 • Skype
  adam23450

Ostatnie wizyty

910 wyświetleń profilu
 1. @vader @SeNioR Jak wchodzę przez IP to wszystko działa doskonale. Nextcloud 13.0.6 Ubuntu 16,04 Błąd naprawiony. Wystarczyło wyłączyć: Rocket Loader™ Jak mogę naprawić te błędy? Twój katalog z danymi i twoje pliki prawdopodobnie są dostępne przez Internet. Plik .htaccess nie działa. Usilnie zalecamy, żebyś tak skonfigurował swój serwer, żeby katalog z danymi nie był dalej dostępny lub przenieś swój katalog z danymi poza katalog root serwera webowego. Nagłówek HTTP "Strict-Transport-Security" nie jest ustawiony na przynajmniej "15552000" sekund. Dla zwiększenia bezpieczeństwa zalecamy ustawienie HSTS tak jak opisaliśmy to w naszych wskazówkach dotyczących bezpieczeństwa. Nie skonfigurowano pamięci cache. Jeśli to możliwe skonfiguruj pamięć cache, aby zwiększyć wydajność. Więcej informacji można znaleźć w naszej dokumentacji.
 2. Mam na VPS zainstalowanego NextCloud oraz przekierowanego go na domenę ( Nextcloud ) żaden przycisk na stronie nie chce działać. Jak mogę to naprawić?
 3. Trzeba zainstalować SSL na VPS jak mam to zrobić. Szukałem w necie konfiguracji ale apache nie chce się zresetować jakiś błąd wywala
 4. Wiem że się tam generuje. Moim zdaniem problem leży po stronie VPS
 5. Jak ja mam niby wkleić ten certyfikat na VPS?
 6. Mniej więcej jaki czas tej aktualizacji. Zmieniłem.
 7. Mam problem z Domeną. Przekierowałem ją: OVH > CloudFlare > VPS i pojawia się błąd 502. Jak mogę to naprawić? https://wht.ovh/ Konfiguracja DNS VPS:
 8. Chciałbym zalogować się do anteny PowerBeam AC 300, którą mam dołączoną do internetu radiowego. W dynamic IP, IP jest 192.168.5.119 ale przez to ip nic nie wchodzi (antena bezpośrednio podłączona do komputera przez adapter PPoE) przez 192.168.5.1 również nie działa wyskakuje "serwer odrzucił połączenie". Posiadam adres MAC anteny. Znalazłem instrukcję pdf (https://dl.ubnt.com/guides/airOS/airOS_UG_V80.pdf) ale na nic zbytnio się to nie zdaje (może nie akurat do tej anteny ale tak jest w każdej którą przeglądałem, panel zarządzania anteną wygląda tak samo jak podejrzałem przy instalacji)
 9. Mój Google Chrome, Firefox ma ze sobą problemy. Nie działa mi ten kod (poniżej). W codepen.io już wszystko jest ok. <!DOCTYPE HTML> <html> <head> <meta charset="UTF-8" /> <title>Js</title> <link type="text/css" href="style.css" rel="stylesheet" /> <script type="text/javascript" > var canvas = document.querySelector("#player"); var ctx = canvas.getContext('2d'); var MAX_PART = 300; canvas.width = window.innerWidth; canvas.height = window.innerHeight; ctx.fill(); var part = []; var create = function (options) { options = options || { x: Math.random() * canvas.width, y: Math.random() * canvas.height, } if(part.length > MAX_PART){ part.shift(); } var red = Math.floor(Math.random() * 255); var blue = Math.floor(Math.random() * 255); var green = Math.floor(Math.random() * 255); var alpha = Math.random(); var p = { x: options.x, y: options.y, xVel: (Math.random() - 0.5), yVel: (Math.random() + 0.18), radius: Math.random() * 20, color: "rgba(" + red + ", " + green +", " + blue +", " + alpha + ")" }; part.push(p); }; var fade = function (p){ p.radius += 0.1; }; var draw = function (p) { ctx.beginPath(); ctx.arc(p.x, p.y, p.radius, 0, Math.PI * 2); ctx.fillStyle = p.color; ctx.fill(); }; var move = function (p){ p.x += p.xVel; p.y += p.yVel; }; var loop = function () { ctx.clearRect(0, 0, canvas.width, canvas.height); create(); part.forEach(function (p) { fade(p); move(p); draw (p); }); window.requestAnimationFrame(loop); }; canvas.addEventListener("click", function(ev) { for( var i = 0; i < 50; i++){ create({ x: ev.clientX, y: ev.clientY }); } }, false); loop(); </script> </head> <body> <canvas id="player"></canvas> </body> </html>
 10. Jak w Javascript zrobić dynamiczne pole Select

  Super. Dziękuję. Jeszcze jedno. Jak za pomocą JS dodać kolejne pola? tj. A Pen by Adam
 11. Jak w Javascript zrobić dynamiczne pole Select

  Działa! Ale. Jeżeli kliknę w 120 a później w 121 to wyświetlają się obie trasy a nie jedna wybrana
 12. Jak w Javascript zrobić dynamiczne pole Select

  tj. ale nie działa
 13. Jak w Javascript zrobić dynamiczne pole Select

  czyli ma być tak jak poprzednio?:
 14. Jak w Javascript zrobić dynamiczne pole Select

  Kod HTML tak samo? Jak tak to nie działa. Bynajmniej u mnie.
×