Skocz do zawartości

AiSander :)

Pecetowicz
 • Posty

  64
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  3d 11h 32m 5s

Reputacja

0 Neutralna

Obserwuje 0 użytkowników

AiSander :) nikogo nie obserwuje.

O AiSander :)

 • Tytuł
  Początkujący

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Arek
 • Lokalizacja
  Radecznica
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Inny
 1. wPLN cs-boost.pl

  Zakupię wPLN na cs-boost.pl Cena: przelicznik 0.5 (do negocjacji) Płatność; Paypal Kontakt: GG 46457528 Z osobami NIEZAUFANYMI transakcji przeprowadzać nie będę, chyba że przeleja pieniądze pierwsi. Co do mnie, jestem zaufanym użytkownikiem, w razie wątpliwości mogę udowodnić swoją uczciwość i rzetelność, przedstawiając temat z opiniami na mój temat. Pozdrawiam.
 2. wPLN cs-boost.pl

  Opis: Zakupię wPLN cs-boost.pl. Każda ilość. Cena: Przelicznik 0.5 najlepiej Płatność: Paypal Kontakt: PW, GG 46457528
 3. Strajker - Opinia dotycząca działu ogłoszeń

  Polecam. Szybka i bezproblemowa transakcja!
 4. wPLN cssetti

  Zakupię wPLN na cssetti Cena: 0.5, 0.6 max do uzgodnienia Płatność: paypal Kontakt: GG 46457528
 5. Nick: AiSander (bardziej znany jako Loverboy :**) Informacje na temat użytkownika: Zapraszam do składania na mój temat opinii z działu "Ogłoszenia".
 6. BartQ - Opinia dotycząca działu ogłoszeń

  Kupione wPLN setti. Osoba godna polecenia, uczciwa i rzetelna. Polecam!
 7. wPLN cssetti

  Opis: Zakupię wPLN na cssetti Cena: 0.5, 0.6 max do uzgodnienia Płatność: paypal Kontakt: GG 46457528
 8. wPLN 1s1k

  Opis: Zakupię około 50 wPLN na hostingu 1shot1kill.pl Cena: Przelicznik 0.5 (około) Płatność: Paypal. Kontakt: GG 46457528 lub PW tutaj.
 9. [WYCENA] Sieć serwerów Counter Strike

  Forum i domeny wyceniać nie będę bo się na tym nie znam, jednak jeśli chodzi o serwery to mam w tym pewne doświadczenie i z chęcią pomogę. Opinie, które tu oglądasz są jedynie warte wyśmiania, a przynajmniej kilka z nich. Szczególnie osoby, która pisała "350 zł za surfa" - oczywiście śmiech na sali. Jeśli wyceniamy serwery należy brać pod uwagę takie czynniki jak: -termin opłacenia serwera. -unikatowa paczka, pluginy. -staż IP serwera. -stali gracze. -posiadana reklama. -zarobki serwera (czy zarabia sam na siebie). -oczywiście hosting, lokalizacja serwera i czy nie ma na nim większych błędów, ścin, crashy. -inne mniej znaczące czynniki... Twoich serwerów nie można w pełni wycenić, ponieważ podałeś za mało informacji, mogę tak przykładowo wycenić ale proszę się tym nie sugerować, gdyż nie znam podstaw, dzięki którym przeprowadza się wycenę. Ciekawi mnie wycena powyższych znawców, czym się sugerowali, bo jeśli tym że serwer AKTUALNIE dobrze prosperuję to najlepiej zignoruj ich posty SURF: 80-250 zł. Przedział dość spory, ponieważ tak jak wspomniałem, za mało wiemy na temat serwerów. Myślę, że cena mogłaby wynosić koło 200 zł+/- ZM: To samo. Przedział: 50-250 zł. Mówiłeś o zarobkach, ale z tego co teraz patrzę, serwer stoi dość kiepsko. W chwili obecnej gdybyś wziął za niego koło 100 zł byłoby dobrze. Pozdrawiam.
 10. Wycena serwera BF2

  Człowieku, ludzie wyceniają serwer patrząc na niego po raz pierwszy. Szczerze mówiąc nie mają nawet pojęcia co do takiej wyceny, małpują opinie poprzedników, a sami zadowalają się tym, że w dość łatwy sposób nabili posta Dla mnie małą żenadą jest, że administracja na to pozwala, aby ktoś wycenił serwer nie uzasadniając tego, wybaczcie ale to budzi wstręt. Przez wiele lat zajmuję się tym, więc pozwólcie, że wyrażę swoją opinię co do serwera: Powinniśmy wziąć pod uwagę takie czynniki jak: Lokalizacja, hosting serwera, termin ważności, zarobki, jakość pluginów, czy jest unikatowa paczka, posiadana reklama, stali gracze, czy na serwerze nie występują błędy, crashe. Wiele informacji nie podałeś, ale z tego co wypisałeś wyceniam go na jakieś 50- 60 zł. Uzasadnienie: -Skoro serwer zarabia sam na siebie i coś zostaje, najwyraźniej gracze mają chęci by w niego inwestować bo gra się przyjemnie. -Zakładam, że serwer opłacony na 15-30 dni. -Zabijaka nie jest jakimś perfekcyjnym hostingiem, wiem bo korzystałem, ale nie należy również to najgorszych, przez pół roku korzystania nie miałem WIĘKSZYCH problemów. -Unikatowa, płatna paczka. -Reklama (plus do serwera, reklama też coś kosztuje, ale również minus: po zakończeniu reklamy ilość graczy może gwałtownie spaść). -Stali gracze. Jeśli masz łeb do interesów to możesz wołać za niego więcej, ale sądzę że coś tam jest wart. Pozdrawiam.
 11. Trochę grafiki v2

  Oczywiście wybieram prace Panicznego Dzięki WIELKIE! Łapcie po piwku, temat do zamknięcia.
 12. Co wykonać: Logo pod sklepik CS Informacje Dodatkowe: Błękitny napis Killuj.pl i pod spodem jasny (biały) napis SKLEP. Bez tła. Tematyka: Sklep cs Wymiary: 235x75 Link pomocniczy: --- Strona WWW: killuj.pl Co wykonać: Banner Informacje Dodatkowe: Ciemne tło, Złoty napis Killuj.pl i pod spodem jasnym napisem "Sieć serwerów z zabójczym skillem!" Tematyka: Banner Wymiary: 468x80 Link pomocniczy: http://killuj.pl/images/goldskill/logo.png Strona WWW: killuj.pl
 13. Trochę grafiki

  Tak
 14. Trochę grafiki

  Wszystkie prace niezłe, a dałoby radę dodać jeszcze jakieś AK czy coś. No i chodziło mi o napis złoty, taki jak na pracach pana Panicznego. Łapcie po piwku
 15. Co wykonać: Logo Informacje Dodatkowe: Złoty napis Killuj.pl i pod spodem na szaro, małymi literkami "Sieć serwerów z zabójczym skilem!". No i bez tego ptaka jak na linku pomocniczym. Tematyka: - Wymiary: Logo 235x75 (bez tła) Link pomocniczy: http://killuj.pl/images/goldskill/logo.png Strona WWW: Killuj.pl
×