Skocz do zawartości

andrew

Pecetowicz
 • Zawartość

  534
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Opinia

  Brak

Reputacja

0 Neutralna

O andrew

 • Tytuł
  Papla
 • Urodziny 09.08.1995

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Granica-Obsesji 2

  hejvv., nie. FrezeDesign, IPB, ja bym wam dał po warnie za takie komentarze.
 2. Granica-Obsesji 2

  Autor: Ja Screen: iv.pl/images/29800628218372611297.png
 3. Nie ma co tutaj za bardzo się rozpisywać, tutorial jest na belkę o przybliżonym takim efekcie: Przepraszam za jakość filmiku. http://www.youtube.com/watch?v=Tbt5wj0PSkk
 4. Forum Images plik admin_forums

  M4RYH4, nie wiem, ale chyba POMAGAMY NA FORUM?
 5. Mój pierwszy lay strony :)

  http://www.tutninja.com http://www.webphotoshop.pl/ http://www.egrafik.pl/grafika/tutoriale-photoshop/ Google tak nie gryzie. :f
 6. Mój pierwszy lay strony :)

  WooHooo, https://www.pecetowicz.pl/regulamin-prezentacji-oraz-oceny-prac-vt2438.htm weź sobie to wydrukuj na 300 stron, oprawkę zrób i pi***olnij się w głowę tyle razy, ile dajesz beznadziejne, w niczym nie pomagające komentarze. Jak na pierwszą pracę nie jest tragicznie, nie wygładzaj czcionek, kolorystykę dobrze dobrałeś, postaraj się dawać mniejsze obramowania, w 1px, bo w tabelach for strasznie brzydko to wygląda, używaj zaokrągleń, dobrze na tym wyjdziesz. Poczytaj tutoriale tekstowe też i pościągaj jakieś fajne czcionki dla webmasterów, bo napis na headerze słabo strasznie wyszedł, widać pixele, obramowanie 1px z małym kryciem, daj jakieś gradienty itp. Używaj więcej gradientów, dwuliniowe ładnie wyglądają, niepotrzebnie dałeś te mniejsze tła statystykach, psują je, byłyby w miarę. Shoutbox ma za duży obrys, jak już pisałem wyżej, poza tym postaraj się dopasować tak, żeby łącznie pole na wpisanie wiadomości, przyciski "wyślij" i "emotikony" miały taką samą szerokość, co wyższy element, bo niesymetrycznie jest. Stopka nic powalającego, postaraj się używać jakichś pędzli itp. No i te zaokrąglenia, bo wszystko takie kanciaste słabo wygląda. Jeżeli używasz gimpa, mam dla ciebie kilka pomocnych linków; http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=GIMP+brush - pędzle http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=GIMP+pattern - patterny (wzorki) http://www.gimpuj.info/index.php/topic,14550.0.html - fajny efekt tekstowy, nadający się na header http://www.gimpuj.info/index.php/topic,35289.0.html - kilka tutoriali na detale i nie tylko.
 7. Problem z górna belka

  To nie rób na pozycjach. .lewastronabelka {padding-top:15px;padding-left:100px;font-size:11px; font-family:tahoma; color:#fff; float:left; } .data {top: 15px; right: 485px; margin:0 auto;font-size:11px; font-family:tahoma; float:left; margin-left:45px; } .prawastronabelka {text-align:right;font-size:11px; font-family:tahoma; color:#fff; float:left; margin-left:55px; } Tam gdzie masz margin-left w .data i .prawastronabelka możesz się bawić marginesami, zwiększaj i zmniejszaj. .lewastronabelka zostawiłem bez zmian.
 8. Wolisz zwykłą, ale za zwykłą jednak trzeba płacić, inaczej jest to piractwo. Oczywiście też wolę minecrafta, w minicrafta nie grałem ani razu, może spróbuję. Leci piwo. Mimo, że kopiujesz z innych portali, to jednak orientujesz się w świecie.
 9. Styl przymula.

  Nie wiem, czy możesz prosić o pomoc, jeżeli powinieneś być na czarnej liście. Nie widzę autora w stopce.
 10. Pytanie

  Yhh, a nie jest to przypadkiem ( w .css ) /* General font families for common tags */ font,th,td,p { font-family: Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif } a:link,a:active,a:visited { color : #FFCC00; text-decoration: none; } p, td { font-size : 11px; color : #FFFFCC; } a:hover { text-decoration: underline; color : #FFFFCC; } hr { height: 0px; border: solid #CCCCCC 0px; border-top-width: 1px;}
 11. GranicaObsesji 2

  VApor, To nie jest "moja wersja", nie uznaję czegoś takiego, inspirować się, a wzorować, czy edytować .psd to dwie inne rzeczy. Inspiracja, to "natchnienie", wena, wszedłem na przedmieście, zerknąłem dwa, trzy razy i pomyślałem, że zrobię coś podobnego.
 12. Zmiana tła!!! Styl CsCityv5

  1. Wzór. 2. Musisz mieć strasznie duży obrazek. 3. Wchodzisz w CsCityv5.css i szukasz znacznika body { Jak masz tam background-color: ***** to zmieniasz na background-color: kolor tła; i dodajesz jeszcze poniżej background:url(adres_obrazka.png) no-repeat; width:szerokość; height:wysokość; i zamykasz znakiem "}".
 13. GranicaObsesji 2

  Autor: Ja Inspiracja: Patryk Szram Screen: http://fooh.pl/pokaz/3622218768.png
 14. VAPORdesign - mój banner v2

  Czcionka po lewej stronie słabo czytelna, zwiększ odstęp między literami. Animacja troszkę mało efektowna. Ogólnie nie jest źle.
 15. Skąd twój nick? [dlaczego taki?]

  Lubisz organizować sobie do pracy coś na wzór hermetycznej grupy Masz dusze artysty (muzyka, grafika itp.) Umiesz mówić NIE Jesteś osobą silną psychicznie, odporną na wpływy innych Masz cel w swoim życiu Na pozór nie wyróżniasz się z tłumu, ale.... [/code] Pierwsze nie wiem, drugie się niby zgadza, trzecie, czwarte, piąte też, ostatnie chyba także. Ale i tak to zabobon.
×