Skocz do zawartości
Premium

Cichy

Premium
 • Posty

  279
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  9d 21h 44m 22s

Członkostwo Premium

Cichy należy do elity V.I.P

Reputacja

21 Przyzwoita

Obserwuje 0 użytkowników

Cichy nikogo nie obserwuje.

O Cichy

 • Tytuł
  SYNTETYCZNA MAFIA
 • Urodziny 31.01.1996

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Marcin
 • Lokalizacja
  Polska
 • Zawód
  Szef
 • Hobby
  Biuro Ochrony Rapu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Notepad++
 • Skrypt CMS
  IPS Community Suite

Kontakt

 1. Zippyshare.com - apka.zip - strona na której musi to być, ja nie ogarnę tego
 2. Witam, potrzebuje pomocy, mam stronę html+css i trzeba na niej dodaj kilka funkcji PHP, na obrazku są wymienione Strona html do której trzeba dodać funkcje PHP: apka.rar Zadanie na dzisiaj: Do stworzonej na poprzednich zajęciach stronie dodać funkcję PHP poznane na zajęciach tj. Menu w formie tablicy i odczyt menu z tablicy, zastosować zmienne, obsłużyć formularz, dodać do menu phpinfo();, rozdzielić kwestie menu, stopka, nagłówek, zawartość strony i umieścić je w osobnych plikach.
 3. Może po najechaniu pojawi się małe okno że stroną, też nie rozumiem.
 4. 6 lat serwisu! 4 domeny i IP Board 4

  " REJESTRACJA 24 Kwiecień 2011 " Nie ma za co, od zawsze na zawsze
 5. Witam, realizuje projekt serwisu na temat PUBG. Głównym napędem całej realizacji będzie serwer TS3, przeznaczony dla graczy PUBG (Playerunknown's Battlegrounds), planowo będzie on całkowicie darmowy w zakresie podstawowym. Czyli komunikacja ze znajomymi podczas gry (to jest najważniejsze). Ponadto będzie jeszcze forum, tylko i wyłącznie o tematyce PUBG (ew. małe pogawędki na luźne tematy), będzie to dla graczy którzy posiadają jakikolwiek problem z grą, dla tych którzy zaczynają grę i mają mnóstwo pytań i wątpliwość, forum będzie też przeznaczone do rozwiązywania problemów czy jakich kolwiek niejasnych sytuacji na serwerze TeamSpeak 3. Zależy mi by w ekipie znajdowały się osoby wyłącznie grające w tą grę, inaczej to nie ma większego sensu. Pozdrawiam Wszystko jest realizowane na maszynie, żadnych osobnych hostingow. Wolne stanowisko: 1x Technik TS3, 2x Admin TS3, 2x Moderator forum xx Redaktor/Newsman, xx Support Ilość wolnych miejsc: wymienione wyżej, ostatnie dwa stanowiska są w liczbie nieskończonej. Informacje dot. stanowiska: technik TS3, prawie jak root, gdy go nie ma naprawia lub zarządza Tsem, admin ts3, do pilnowania porządku na serwerze, moderator forum, pilnowanie porządku na forum oraz opieka nad resztą stanowisk, redaktor każdy wie, support- osoba która w życiu już trochę przegrała godzin w PUBG i zna odpowiedź na większość pytań związanych z tą grą. Kontakt z Administratorem: PW tutaj na forum, lub GG: 35526226 Zapraszam do kontaktu!!!
 6. Podstawowe pytanie to, jaki masz budżet na swój sprzęt.
 7. Nie rozumiem was, chloposzki chcieli sobie założyć forum, serwery i sobie to zrobili, może im się to podoba, rzucanie siana w błoto, ale to też nie jest powód żeby im ubliżać teraz, niech sobie robią co chcą, po co to wszystko? Może się dzięki temu czegoś nauczą i pójdą w innym kierunku po coś, każdemu należy się szansa i myślę że wiele osób miało takie początki. On szuka kogoś kto mu pomoże, może znajdzie i może coś z tego wyjdzie, każdemu należy się szansa i to nie jedna. Dajcie spokój, chłopak pewnie już jest zdemotywowany. Wystarczy już mu.
 8. Pewnie że jest możliwość TeamSpeak 3 Server List | Search Ts3 Stats, Rankings, and Banners - Game Trac...
 9. Administrator VPS Wymagania: Konfirguracja, installacja serwerów i zarządzanie oraz pomoc przy serwerze. Oferujemy: pieniądze przelewem, co do ceny to się dogadamy. Kontakt: PW lub GG: 35526226
 10. Muszę mieć zawartą na strone opcje <figure>, nie rozumiem tego znacznika, jak mam to zrobić? O co w tym chodzi?
 11. <embed src="Ulm.mp4" width= "490" height="300" autostart="false"/> <p> <embed src="Hymn.mp3" loop="infinite" "volume="20" autostart="false"/> </p> Dlaczego filmik i mp3 otwiera się po wczytaniu strony, nie chce tak
×