Skocz do zawartości

Crayze

Pecetowicz
 • Posty

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  1

Ostatnia wygrana Crayze w Rankingu w dniu 3 Czerwiec 2016

Crayze posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

7 Neutralna

Obserwuje 0 użytkowników

Crayze nikogo nie obserwuje.

O Crayze

 • Tytuł
  Nowy
 • Urodziny 22.09.1995

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Kamil
 • Lokalizacja
  Poznań
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Inny
 • Skrypt CMS
  Wordpress
 1. Prezentacja dla serwera Minecraft

  Bardzo ładna prezentacja. Daję wysoką ocenę tak jak pozostali. Jedyny błąd jaki zauważyłem to w słowie "Wersa". Pewnie powinno być wersja.
 2. Marosking-Layout Flat

  Proponuję większe odstępy pomiędzy różnymi modułami. Wystarczy jeszcze trochę popracować i będzie lepiej. Na razie dostateczny z plusem.
 3. Hm... ja mam iPhone 6 i też nie narzekam. W sumie to już czekam na 7. A poprzednie telefony to: iPhone 3GS i trzy razy iPhone 4 , dwa nawet jeszcze gdzieś mam schowane w szufladzie, ale niestety na każdym z nich mam pajęczą sieć z przodu i z tyłu.
 4. Szablon strony Minecraft MCWWW

  Krótko: Przed tym wszystkim jednak najlepiej sprawdzić jak wyglądają strony konkurencji, napisać sobie na kartce najbardziej charakterystyczne elementy i spróbować z nich coś samemu skomponować. Przeglądaj jakie różne strony z grami mają design, może wpadniesz na coś ciekawego. Rozwiń myśl?: Powiem szczerze, że żeby zrobić dobry layout to proponuję przysiąść na nim przynajmniej kilka dni, być może nawet tydzień albo jeszcze dłużej. Tym bardziej, jeśli to twoja pierwsza praca. W pierwszym dniu przejrzyj strony konkurencji i wypisz na kartce najważniejsze rzeczy na które zwróciłeś uwagę. W drugim dniu spróbuj rozrysować wszystko sobie (ofc na kartce) i przemyśleć, czy właśnie tak wszystko ma działać. W dniu trzecim zabierz się za przekładanie myśli z kartki do Twojego programu graficznego. Kolejnego dnia nie kończ pracy nad grafiką, znowu przyjrzyj się stronom konkurencji i spójrz na swój design zadaj sobie pytanie czy jest lepszy czy gorszy, co powinieneś jeszcze zrobić, co zmienić itd. Jeśli stwierdzisz, że jest gotowy to przejdź do cięcia go i zajmij się kodowaniem, ale najpierw DUŻO popracuj nad samym designem... Na co musisz zwrócić uwagę: - Kolory - pamiętaj, że Minecraft jest kolorowy, a nie czarno-biały. Nie nasycaj jednak zbyt żywymi kolorami, spróbuj wybrać najbardziej odpowiadające tematyce. Ja w większości przypadków polecam używać koło kolorów firmy Adobe - https://color.adobe.com/ - Obrazy - podczas przeglądania zwróć uwagę na obrazy i grafiki które znajdziesz na różnych stronach. W twoim przypadku będzie to w większości pewnie grafika z gry. Może warto zrobić jakiś zrzut ekranu z Twojego serwera, o ile go prowadzisz? - Czcionki - jeden z kluczowych elementów, nigdy o nim nie zapominaj. W tym celu udaj się na strony temu poświęcone np. na Google Fonts. Ale musisz wiedzieć z nimi nie przesadzać, gdyż im więcej strona będzie ich posiadać wolniej się ładować. - Ikony - poszukaj na stronach typu FlatIcon ikonek, które możesz wykorzystać przy swojej pracy. - Logo - nad nim też polecam trochę popracować.
 5. Tak na szybko. Nic ciekawego, ale może się przyda.
 6. Jeśli masz trochę czasu to zadaj sobie poniższe pytania, taki mały audyt. http://searchengineland.com/download/seotable/SearchEngineLand-Periodic-Table-of-SEO-2015.pdf
 7. Ranczo Jędrysek.

  Jak dla mnie to 4/10. Przede wszystkim popracuj nad headerem. Aktualnie modne jest, aby było jak najmniej szczegółów, czyli tzw. flat dizajn. "twoje miejsce odpoczynku" hmm... Wobec tego tekstu proponuję zastosować zamiast szarego tła - białe, aby uzyskać pewien efekt czystości na stronie. Do tego mniej jaskrawe kolory, aby uzyskać większy spokój na stronie. Może warto byłoby zastosować takie kolorki: https://color.adobe.com/pl/Color-Theme-2-color-theme-8145968/?showPublished=true Do tego można użyć jakieś ciekawe zdjęcia z portalu pixabay, które w większości są darmowe dla rozwiązań komercyjnych: https://pixabay.com/pl/kowboj-koń-pies-pastwiska-gmina-1130695/ https://pixabay.com/pl/photos/?image_type=&cat=&min_width=&min_height=&q=ranczo&order= Według mnie warto też dodać jakieś ikony z flaticon.com. Mimo to jeżeli to rzeczywiście jedna z początkujących prac to idziesz w dobrym kierunku. A tu moja propozycja headera zrobiona na szybko, można oczywiście zamiast brązu dać zielone kolory, lecz tak jak pisałem mniej jaskrawe.
 8. A może coś tego typu: ograny.pl grywalni.pl pokierujnas.pl kierujnas.pl pywnimy.pl Do głowy przychodzi mi jeszcze (wg oferty ovh): play2.win strike.space
 9. Domena .ninja - gdzie kupić?

  Ja zakupiłem w zeszłym roku ze znajomymi w OVH po taniości domenę .ninja - jakieś tam 15 złotych. W tym roku przedłużenie ponad 100 zł. Domena to czemu.ninja, więc myślę że warto było.
×