Skocz do zawartości
W Naszym sklepie znajdziesz wiele skinów do cs go, konkurencyjne ceny i natychmiastowa wysyłka to Nasza dywiza!

creet.

Pecetowicz
 • Zawartość

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  9h 30m 46s

Reputacja

39 Średnia

Obserwuje 1 użytkownika

O creet.

 • Tytuł
  Web designer
 • Urodziny 24.09.1995

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Sieradz
 • Zawód
  Technik Informatyk
 • Hobby
  Grafika komputerowa, kalistenika/street workout i aktywność fizyczna w każdej formie.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  GIMP
 • Edytor tekstu
  Inny

Kontakt

 • Gadu Gadu
  18922430

Ostatnie wizyty

910 wyświetleń profilu
 1. Witam wszystkich zainteresowanych, chciałbym sprzedać kilka moich projektów graficznych pod fora internetowe. Projekty przygotowywane były z myślą o MyBB, ale sądzę, że po kilku drobnych zmianach będą również pasować do innych silników forów. W każdym z projektów warstwy są odpowiednio pogrupowane i szczegółowo opisane tak, aby koder miał ułatwioną pracę i nie musiał niczego szukać. Moim zdaniem jak na tak małą kwotę za jaką możecie kupić te projekty to grafika jest na prawdę na niezłym poziomie i prace zachowują estetykę, dzięki nim na pewno nie pozostaniecie kolejnym przeciętnie wyglądającym forum jakich w internecie pełno. Cena: Do uzgodnienia, jak już napisałem powyżej, będzie to niska cena jak na taki poziom prac (nie są takie złe prawda? :P). Płatność: PayPal/Przelew Kontakt: Prywatna wiadomość na forum i/lub Gadu Gadu - 18922430 Allegro: Nie przesadzajmy, cena projektów jest zbyt niska żeby wystawiać je na allegro, ale jeżeli klient wyrazi taką chęć to mogę wystawić, lecz to już na jego koszt, bo mi osobiście wystawianie na allegro po prostu się nie opłaca. Zdjęcia: 1. 2.
 2. Może nie zrozumieliście co oznacza w tym przypadku niska cena, dlatego nie piszecie. Niska cena według mnie to 30 zł.! Także myślę, że się opłaca na prawdę.
 3. Witam wszystkich zainteresowanych, chciałbym sprzedać kilka moich projektów graficznych pod fora internetowe. Projekty przygotowywane były z myślą o MyBB, ale sądzę, że po kilku drobnych zmianach będą również pasować do innych silników forów. W każdym z projektów warstwy są odpowiednio pogrupowane i szczegółowo opisane tak, aby koder miał ułatwioną pracę i nie musiał niczego szukać. Moim zdaniem jak na tak małą kwotę za jaką możecie kupić te projekty to grafika jest na prawdę na niezłym poziomie i prace zachowują estetykę, dzięki nim na pewno nie pozostaniecie kolejnym przeciętnie wyglądającym forum jakich w internecie pełno. Cena: Do uzgodnienia, jak już napisałem powyżej, będzie to niska cena jak na taki poziom prac (nie są takie złe prawda? :P). Płatność: PayPal/Przelew Kontakt: Prywatna wiadomość na forum i/lub Gadu Gadu - 18922430 Allegro: Nie przesadzajmy, cena projektów jest zbyt niska żeby wystawiać je na allegro, ale jeżeli klient wyrazi taką chęć to mogę wystawić, lecz to już na jego koszt, bo mi osobiście wystawianie na allegro po prostu się nie opłaca. Zdjęcia: 1. 2.
 4. Layout o tematyce gier

  Uaktualnienie: Aktualna cena to 30 zł. 30 zł. ale to już oczywiście na sztuki.
 5. Famous Ghostrider is back! insane speed!

  A to nie w Szwecji albo Niemczech, stąd pochodzili Ghostrider i Turborider?
 6. Famous Ghostrider is back! insane speed!

  200 to jadą te samochody które wyprzedza, tutaj jest ponad 300.
 7. Layout o tematyce gier

  Uaktualnienie: Aktualna cena to 50 zł., niżej już nie zejdę.
 8. Layout o tematyce gier

  Uaktualnienie: Na dzień dzisiejszy cena to 100 zł. bez możliwości do negocjacji, projekt sprzedaję 2 razy, raz tobie i raz komuś innemu, potem usuwam pliki z komputera i cieszysz się unikalnym wyglądem forum.
 9. Pomarańczowy Layout pod serwery gier

  Jeżeli masz ten layout to znaczy, że jesteś chyba jakimś pro hakierem, bo nikomu nigdy jej nie udostępniałem, a już w ogóle jak masz ją w .psd, bo utworzyłem ją w Gimpie, więc format to .xcf.
 10. Pomarańczowy Layout pod serwery gier

  Chciał zapewne sprawdzić, czy layout który kupuje jest wart nędznych 130 zł., wiesz co @Aro skoro tak bardzo chcesz zaufać opinii innych to wysłuchaj mojej - teraz layout kosztuje 100 zł. i może go kupić ktokolwiek zechce z wyjątkiem ciebie, będzie śmiesznie. Pieniądze się nie liczą, liczy się zaufanie, nie ufałeś mi że layout jest tyle wart, więc straciłeś.
 11. Layout o tematyce gier

  Opis: Witam mam na sprzedaż projekt graficzny o tematyce gier. Każda warstwa została szczegółowo opisana i pogrupowana, layout jest przygotowany do zakodowania. Drobne poprawki w cenie projektu. Projekt jest dopracowany i na pewno dzięki niemu wyróżnisz swoje forum na tle innych. Cena: Do uzgodnienia Płatność: PayPal/Przelew Kontakt: Prywatna wiadomość na tutejszym forum i/lub Gadu Gadu - 18922430 Allegro (nie wymagane): Na prośbę klienta. Klient płaci za wystawienie ogłoszenia. Zdjęcia:
 12. Piotr Skowyrski aka izak zhackowany na STEAM

  Jeszcze mu wieniec wyślijcie do domu. Boże to tylko gra...
 13. Portfolio Qba.

  Fajne, ale zdecydowanie za monotonne tło podstron i logo wygląda nieprofesjonalnie, chofzi mi o kolory.
 14. MB - Mega Bajt Mb - Mega Bit Jak nie ogarniasz to wejdź sobie w wiki.
×