Skocz do zawartości
W Naszym sklepie znajdziesz wiele skinów do cs go, konkurencyjne ceny i natychmiastowa wysyłka to Nasza dywiza!

damson

Grafik
 • Zawartość

  1,256
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  15
 • Czas online

  29d 3h 12m 5s

Ostatnia wygrana damson w Rankingu w dniu 30 Listopad 2017

damson posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

453 Wyśmienita

Obserwuje 1 użytkownika

9 obserwujących

O damson

 • Tytuł
  Guru
 • Urodziny 14.12.1994

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Damian
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Notepad++
 • Skrypt CMS
  phpBB3

Kontakt

Ostatnie wizyty

9,599 wyświetleń profilu
 1. Zaciekawił mnie ten temat. Od zawsze byłem fanboy'em Chrome ze względu na synchronizację danych (głównie haseł). Zainstalowałem Operę, skonfigurowałem ją pod siebie, używałem przez chwilę i co? Efekt poniżej: "Przywróć wartości domyślne zalecane przez firmę Microsoft"
 2. Imgur by AbaddonOrmuz phpBB 3.2.1

  O wiele lepszym rozwiązaniem jest oficjalny plugin od phpBB - phpBB phpBB Media Embed PlugIn - Contribution Details obsługuję większość stron z mediami i socialami, nie trzeba używać żadnych bbcode bo automatycznie używa wbudowanych "ramek" i widgetów.
 3. Nie, nie można. Licencje można nabyć poprzez zakup. Temat był usunięty, ale @SeNioR przywrócił go z powrotem, widocznie lubi robić na złość ludziom
 4. [SPRZEDAM] Czysty jak łza szablon pod MyBB

  Jest dostępna wersja 2.0.2 szablonu Simplicity MyBB. Od teraz jest on responsywny. Cena: 80 zł Simplicity 2.0.2 – Szablonet.pl – Szablony na każdy skryp... Wersja 2.0.1: poprawiono responsywność, uaktualniono wszystkie szablony do MyBB 1.8.14, naprawiono błąd ze zmianą loginu, Wersja 2.0.2: dodano brakującą stopkę na stronie tematu,
 5. Skoro nie masz folderu ext to może zainstalowałeś wersję 3.0.x?
 6. [SPRZEDAM][HIT] Szablon forum CSGO MyBB RWD

  PW. Jest on w wersji na IPS... a co to ma do rzeczy w sumie? Zakupili go oni na IPS i dostosowali pod własne potrzeby.
 7. Opis: W pełni responsywny szablon pod najnowszą wersję MyBB 1.8.14 zawierający slider na ogłoszenia, miejsce na logo partnerów, zmodyfikowane i dostosowane wybrane pluginy oraz dynamiczną i responsywną tabelę serwerów jako jeden z nielicznych dostępnych szablonów w sieci. Cena: 90 zł (do 10 grudnia br) Green Dark 1.0.0 – Szablonet.pl – Szablony na każdy skryp... Płatność: PayPal (możliwość płatności kartą dzięki funkcji Express Checkout). Kontakt: Kontakt – Szablonet.pl – Szablony na każdy skrypt i na ka... Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia:
 8. Redesign szablonet.pl

  Może załóżcie sobie temat i tam dyskutujcie o tym PRZESTARZAŁYM () MyBB?
 9. Redesign szablonet.pl

  tę* Zależy nam na Klientach, gdzie wyczytałeś, że nie? Po prostu wolimy tworzyć nowe i udoskonalone szablony, a nie ulepszać stare (wypuszczamy aktualizacje w momencie odnalezienia i zgłoszenia błędów przez Klientów), na które i tak jest popyt. Jeżeli nadal masz jakieś wątpliwości to przeczytaj post @Krugerza.
 10. Redesign szablonet.pl

  Za tę cenę nie będziemy przerabiać szablonu, aby był responsywny. Możemy to zrobić - oczywiście - ale wiążę się to ze wzrostem ceny, a szablon Dark Blue sprzedaję się całkiem nieźle więc nie wiemy, czy jest sens.
 11. Redesign szablonet.pl

  Najnowszy S.W.A.T jest responsywny i każde kolejne powstające będą. RWD nie posiadają starsze szablony. Akurat @krasnalweb nie jest osobą odpowiedzialną za wdrażanie szablonów MyBB. Każdy zainteresowany Klient, który się do nas zwrócił mailowo otrzymał live demo. W ten sposób ograniczamy publiczny dostęp przed @P0Y3Bami na przykład.
 12. Redesign szablonet.pl

  Możecie zobaczyć też wersję online Szablonet.pl – Szablony na każdy skrypt i na każdą kieszeń ...
 13. [SPRZEDAM] Szablon S.W.A.T. MyBB - responsywny!

  Mam i używam, ale 1200x1200 używamy do prevki w produktach
 14. [SPRZEDAM] Szablon S.W.A.T. MyBB - responsywny!

  to musisz dopłacić
 15. Opis: Jeden z nielicznych responsywnych szablonów pod najnowszą wersję MyBB 1.8.12. Ciemny, przejrzysty, o tematyce gamingowej, ze sliderem na ogłoszenia i w większości unikalnymi podstronami. Łatwy w edycji pod inną tematykę. Cena: 80 zł / sztuka. Płatność: PayPal / Przelew. Kontakt: bok@szablonet.pl / szablonet.pl - Strona główna | Facebook / GG: 3017661 Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia:
×