Skocz do zawartości

damson

Grafik
 • Zawartość

  1,240
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  12
 • Opinia

  Brak

Ostatnia wygrana damson w Rankingu w dniu 31 Październik

damson posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

758 Doskonała

6 obserwujących

O damson

 • Tytuł
  Guru
 • Urodziny 14.12.1994

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Damian
 • Lokalizacja
  Łódź
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Notepad++
 • Skrypt CMS
  phpBB3

Kontakt

Ostatnie wizyty

9,443 wyświetleń profilu
 1. [SPRZEDAM] Szablon S.W.A.T. MyBB - responsywny!

  Mam i używam, ale 1200x1200 używamy do prevki w produktach
 2. [SPRZEDAM] Szablon S.W.A.T. MyBB - responsywny!

  to musisz dopłacić
 3. Opis: Jeden z nielicznych responsywnych szablonów pod najnowszą wersję MyBB 1.8.12. Ciemny, przejrzysty, o tematyce gamingowej, ze sliderem na ogłoszenia i w większości unikalnymi podstronami. Łatwy w edycji pod inną tematykę. Cena: 80 zł / sztuka. Płatność: PayPal / Przelew. Kontakt: bok@szablonet.pl / szablonet.pl - Strona główna | Facebook / GG: 3017661 Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia:
 4. Skoro to blog, to wymaga się od takiej strony poprawnej polszczyzny. Mnie zniechęciłeś tym: Poza tym trochę nudny design, ale życzę powodzenia i wytrwałości.
 5. Sklep z szablonami

  Będziemy mieć taki na sprzedaż. Jeżeli jesteś zainteresowany tym szablonem na własność to zapraszam na PW. Ewentualnie zawsze można zaprojektować indywidualny
 6. Opis: Możliwość wprowadzenia poprawek oraz wdrożenia pod dowolny skrypt forum. Więcej info na PW. Cena: Do negocjacji. Płatność: Przelew / PayPal. Kontakt: Damian "damson" Kubisiak - Strona główna | Facebook / http://damiankubisiak.pl/#contact / GG: 3017661 Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia:
 7. Strony internetowe Zaprojektuję nowoczesną, przejrzystą, responsywną oraz spełniającą Twoją oczekiwania stronę internetową - po prostu dobrą! Identyfikacja wizualna Przygotuję propozycje na nową identyfikację wizualną dla Twojej firmy i działalności. Od szkicu po końcowy efekt. DTP Potrzebujesz nowej wizytówki, banneru czy ulotki? Projekty pod druk mam również w swojej ofercie. Social Media Oferuję też pakiety grafik dla Twojego fanpage czy kanału YouTube. __________ Kontakt: kontakt@damiankubisiak.pl / http://damiankubisiak.pl/#contact Damian "damson" Kubisiak - Strona główna | Facebook GG: 3017661 Portfolio: http://damiankubisiak.pl/ Więcej moich prac znajdziesz na facebooku (link wyżej).
 8. Opis: Jasny, przejrzysty i czysty szablon MyBB 1.8.12 posiadający unikalny slider i podstrony oraz rozszerzoną o dodatkowe treści stopkę. Cena: 70 zł Simplicity MyBB 1.0.0 - Szablony na każdy skrypt i na każdą kieszeń Płatność: PayPal / Przelew. Kontakt: http://szablonet.pl/pl/strona-glowna/kontakt Allegro (nie wymagane): Zdjęcia:
 9. Opis: Ciemnoniebieski szablon pod MyBB 1.8.12. Posiada miejsce na ogłoszenia oraz unikalne prawie wszystkie podstrony. Z łatwością można dostosować go pod każdą tematykę poprzez zmianę tła. Uwaga, tło wydaję się być ucięte tylko na zrzutach ekranu, w rzeczywistości jest ono stałe, przylegające do ekranu! Cena: 50 zł / sztuka Bluety 1.0.0 - Szablony na każdy skrypt i na każdą kieszeń Płatność: PayPal / Przelew (PW). Kontakt: http://szablonet.pl/pl/mybb/kontakt Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia:
 10. Autor: ja Pobierz: banner_konkurs.psd plakat_konkurs.psd Demo/Screen:
 11. [SPRZEDAM] Brzydki szablon pod MyBB

  Nie ma live bo są majstry, którzy kradną poprzez zbadaj element XD
 12. [SPRZEDAM] Brzydki szablon pod MyBB

  No przecież bym Was nie okłamał, napisałem prawdę.
 13. Opis: Czysty, przejrzysty i świeży szablon IPS 4.1.x / 4.2.x w pełni konfigurowalny z poziomu panelu administracyjnego. Zawiera unikalny slider, rozwijane menu oraz rozszerzoną o dodatkowe treści stopkę. Cena: 80 zł. Płatność: Przelew/PayPal Kontakt: Skontaktuj się z nami - Szablony na każdy skrypt i na każdą kieszeń Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia: Cleany 1.0.0 - Szablony na każdy skrypt i na każdą kieszeń Opis: Jasny, funkcjonalny szablon IPS 4.1.x / 4.2.x nadający się na każdą tematykę forum z miejscem na logo partnerów oraz sliderem. Posiada również rozszerzoną stopkę, a wszystko jest konfigurowalne z poziomu panelu administracyjnego. Cena: 60 zł. Płatność: Przelew/PayPal Kontakt: Skontaktuj się z nami - Szablony na każdy skrypt i na każdą kieszeń Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia: Lightnex 1.0.0 - Szablony na każdy skrypt i na każdą kieszeń
 14. [SPRZEDAM] Brzydki szablon pod MyBB

  Z racji braku zainteresowania szablonem na własność wystawiliśmy go na sprzedaż Dark Blue 1.0.0 - Szablony na każdy skrypt i na każdą kieszeń
 15. Opis: Sprzedam styl "DarkBlue" pod najnowszą wersję MyBB 1.8.12. Szablon posiada unikalnie zmodyfikowane (prawie) wszystkie podstrony. Zrealizowany wraz z @Krugerz (nie wiem kto to jest #pdk). Panel boczny jest, tylko nie na screenie (wystarczy zainstalować plugin). Cena: Do uzgodnienia. Płatność: PayPal / Przelew. Kontakt: PW / GG: 3017661. Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia: Sidebar -
×