Skocz do zawartości

dominik0811

Pecetowicz
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Opinia

  Brak

Reputacja

0 Neutralna

O dominik0811

 • Tytuł
  Żółtodziób

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. b]Poszukiwana nazwa stylu / modyfikacji: Styl Klanowy CS;GO Screen stylu / modyfikacji: Nic Informacje na temat stylu / modyfikacji:Nic
 2. Herb

  b]Co wykonać: Herb Informacje Dodatkowe: Herb nazwa TeamKillers Tematyka: CS GO Wymiary: Takie jak są na avatarach/herbach Link pomocniczy:https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTtN9ITYtPqRYYrx4oVY4gnbZGx0m7gha23fB8gPK6JEUEs2-Wp4A Strona WWW: Nie ma
 3. Styl CS GO LUB CS 1.6 MY BB
 4. Styl

  « Zaznacz » Poszukiwana nazwa stylu / modyfikacji:Wszystki Style Cs-Ariba Madafaki Screen stylu / modyfikacji: Nie mam Informacje na temat stylu / modyfikacji: Poszukuję Kilka Stylów Cs-Ariba Madafaki !
 5. Tabelki takie Kolorowe

  Nie chodzi mi Takie coś jak na linku lub Takie Tabelki np Temat jest Zamkniety lub Inne Podane zostalo przyjete i takie tam ...
 6. Tabelki takie Kolorowe

  Poszukiwana nazwa stylu / modyfikacji:Modyfikacja np Zamykanie tematu Screen stylu / modyfikacji: http://vpx.pl/i/2014/02/13/Bez tytułukbNZV.png Informacje na temat stylu / modyfikacji: Takie coś lub podobne .
 7. Szablon

  Witam poszkuję osoby ktora mi zrobi styl phpby przemo GG:37834921 Steam;gruby0811
 8. Szablon

  Poszukiwana nazwa stylu / modyfikacji:Wszystkie Szablony Cs-Ariba moga być i przerobione . Do sciągniecia . Screen stylu / modyfikacji: Nie mam Informacje na temat stylu / modyfikacji: Styl Jest Robiony nie jakiego Madafaki czy tam Skina.
 9. Bot

  Tak Dzięki o to mi chodziło Leci piwko ;]
 10. Bot

  Chodzi mi tutaj o innego Bota . Np piszesz w Szybkiej odpowiedzi Zamknij_temat i Masz na górze Temat Zamkniety i Taka Tablelka . Ale dzięki za pomoc.
 11. Bot

  Poszukiwana nazwa stylu / modyfikacji:Bot Zamykacz . Screen stylu / modyfikacji: Nie posiadam Informacje na temat stylu / modyfikacji: To jest bocz np napiszesz w Opisie tematu zamknij_temat I ci na górze takie zielone piszę Temat został Zamknięty To jest Modyfikacja ale i tak trzeba temat zamknąć . Nie chodzi mi tutaj O bota Zamykacza ! .
 12. Strona ?

  Witam w tym temacie chciałbym was zapytać jaką nazwę wymyśleć na moja stronke xaa.pl? Tematyka Cs 1.6 :strzal: ;p
 13. Czarna lista użytkowników

  b]Nick na forum:V-maX Strona oszusta:Sprzedaję przez GG/Steam Różne Szablony i Naciąga kasę Kontakt z oszustem:GG;40373187 Opis oszusta:Oszust Oszukuję Na Róznę Sposoby jak Sprzedawanie Szablonów . Naciąganie że zrobi serwer cs 1.6 i po wysłaniu sms powiedział narka .
 14. Szablon

  Dzieki ..
 15. Szablon

  Poszukiwana nazwa stylu / modyfikacji:Cs-Ariba v4 lub v3 Screen stylu / modyfikacji: Nie mam Informacje na temat stylu / modyfikacji: Poszukuję tego Stylu najlepiej z psd bo to kolegi a nie pamięta gdzie ma linka wiec może ktoś mi pomoże Albo jakiś inny styl Z Cs-Ariby
×