Skocz do zawartości

El Profesor

Ekspert
 • Posty

  5872
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  182
 • Czas online

  77d 19h 16m 28s

Ostatnia wygrana El Profesor w Rankingu w dniu 12 Listopad

El Profesor posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

4349 Fenomenalna

Obserwuje 0 użytkowników

El Profesor nikogo nie obserwuje.

O El Profesor

 • Tytuł
  Web Developer

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Piotr
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
  Adobe Illustrator
  CorelDraw
  Inny / Other
 • Edytor tekstu
  Notepad++
  Inny / Other
 • Skrypt CMS
  WordPress, Drupal, rozwiązania autorskie

Ostatnie wizyty

9315 wyświetleń profilu
 1. Tu raczej nie chodzi o podatek (?) a o dofinansowanie z od Państwa lub EU. W przypadku praktykantów / stażystów takowego firma nie dostanie. https://sprawniwpracy.com/
 2. Ale jak będzie stały, to DG Cię nie ominie Taki sam jak za samą wtyczkę z integracją API Allegro.
 3. Informacja od Pana Miłosza. Zna się na WP jak mało kto, bo siedzi w tym CMSie już sporo czasu Zainfekowane pliki wyczyścił sam, sporo ich było (post znajduje się na grupie WP), ale najważniejsze, że zaktualizował wtyczkę - która niby łatała lukę bezpieczeństwa. Niestety, luka nadal jest - ale kolejna, bo po raz kolejny ma nieproszonego admina na instalacji klienta. Dlatego zaleca się odinstalowanie tej wtyczki. I nie używanie do odwołania.
 4. Gotowy silnik eCommerce + własny motyw, to koszt ok. 2k. Do tego musisz doliczyć własną wtyczkę pod CMS, integrację z API Allegro - tu znowu koszt 2 lub 3k. Plusem gotowego CMSa jest to, że ma już wtyczki jako integrację z różnymi opcjami płatności. Niektóre są darmowe, niektóre płatne. I oprócz tego, doliczyć trzeba misięcznie za support i dbanie o projekt od strony techniczny - tutaj cen nie znam. Takie coś zazwyczaj wycenia się na X godzin w miesiącu, za które płaci klient nawet jak ich nie wykorzysta - zleży też od umowy. Konkretną cenę poznasz pisząc do nas bezpośrednio Hire Us - codelabs.rocks - Have project in mind? Fill in the estimate form
 5. No to odpowiadam jeszcze raz na pytanie - da się takie coś zrobić Pozostaje tylko kwestia połączenia z API i wylistowanie produktów wg jakiegoś wzoru, bo tych produktów w kategorii jest więcej niż sporo.
 6. No ale nie ściągasz tych rzeczy do siebie, a lecą one bezpośrednio do zamawiającego - coś jak dropshipping (?) Nie wiem jak będzie widzieć to Allegro jak ktoś złoży reklamację bezpośrednio (omijając Ciebie) do sprzedawcy, a przecież spór otwiera osoba kupująca, czyli w tym przypadku Ty.
 7. No to da radę takie coś zrobić, ale nie wiem czy regulamin Allegro na to pozwala.
 8. A możesz to opisać jeszcze raz na spokojnie? Chcesz swoim sklepem robić za pośrednika i na tym zarabiać, tak?
 9. ERR_TOO_MANY_REDIRECTS. System logowania do panelu admina PHP

  Tu jest chyba błąd logiczny w rozplanowaniu plików. Jeżeli używasz sesji jako logowania, to musisz właśnie to co wyżej wrzucić do każdego pliku. Po zalogowaniu przerzuca Cie do dashboard, bo sesja w pliku panelu nie istnieje. A że sesja w pliku dashoboard jest, to przerzuca na panel i tak w kółko. Wrzuć to co wyżej (od @Roberrt..) i powinno zadziałać.
 10. ERR_TOO_MANY_REDIRECTS. System logowania do panelu admina PHP

  Wiem co oznacza ten błąd Jak zmienisz na: <?php !empty($_SESSION['admin']) to wyświetla się komunikat "Sesja wygasła! (...)"? To w takim razie masz coś źle w kodzie w pliku dashboard.php
 11. ERR_TOO_MANY_REDIRECTS. System logowania do panelu admina PHP

  Tu jest za mało danych. Trzeba sprawdzić logi serwera. Ewentualnie zrób dump na $_SESSION, ale raczej nie otrzymasz satyzfakcjonującej odpowiedzi. Mogę się przyczepić tylko warunku: <?php if((!empty($admin_username)) && ((!empty($admin_password)))) Można to zapisać prościej i też zadziała: <?php if(!empty($admin_username) && !empty($admin_password)) I osobiście wolę zapis operatora logicznego and jako słowo 'and' ale to już moja preferencja.
 12. Odliczanie i wyświetlanie po 10 minutach (PHP + SQL)

  No to JSem. Wyświetl sobie koniec czasu w atrybucie data, np.: data-nextRound="{timestamp}" Odwołasz się do tego, w JSie policzysz czas i wyświetlisz.
 13. Odliczanie i wyświetlanie po 10 minutach (PHP + SQL)

  Odliczanie zrób po stronie klienta, nie ma sensu pchać tego na backend. Ale po stronie bazy możesz po kliknęciu zrobić update wiersza z kolumną o (przykładowej) nazwie: nextRound - gdzie będzie timestamp. Wtedy podczas zdarzenia click, wywołujesz kod PHP i timestamp będzie now() + 10 minut.
 14. Jak zaimportować bazę danych MySQL MyBB 1.8.15 pod 1.8.19

  Zainstaluj 1815, wgraj bazę, zrób update silnika. Wszystko w temacie. Nie wrzucisz bazy z 1815 na 1819 - pewnie są jakieś różnice w tabelach.
×