Skocz do zawartości

fabek

 • Posty

  58
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  2d 25m 26s

Reputacja

16 Przyzwoita

Obserwuje 0 użytkowników

fabek nikogo nie obserwuje.

O fabek

 • Tytuł
  Początkujący

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Fabian
 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

365 wyświetleń profilu
 1. Na stronie kilka nowych paczek, jedna z nich, najnowsza to AWP + Odznaki: Do zdobycia 23 odznaki, a w tym 23 stopnie: obrażenia z kosy zależne od ilości odznak, możliwość włączenia zestawu muzycznego od 20 odznak, dodatkowe punkty życia (maksymalnie 110), możliwość leczenia się, zniwelowanie lub zmniejszenie obrażeń od upadku, dodatkowe granaty, za słowo klucz w nicku otrzymywanie dodatkowych punktów zabójstw, jeżeli seria zabójstw > 2 to zdobywanie zabójstw przyśpiesza, informacje o awansach, zatrzymaniu serii zabójstw, braku wymaganej liczby odznak do odblokowania konkretnego poziomu, zmodyfikowany chat - dodano kolory *DEAD*, dodano również informację o randze gracza (np. Admin) oraz liczbę jego odznak, W trakcie pracy: chat dla VIP`ów, którzy mają ponad 5 odznak, dodanie wyboru noży od określonej liczby odznak Bonusy za odznaki nie miały być przesadzone, bo to serwer AWP - nie chcę zbyt wywyższać graczy, którzy poświęcaliby na serwer więcej czasu, tylko dać im trochę udogodnień. Dodatkowy opis na stronie: Fabko :: Strona Główna Na dniach na stronie pojawi się kolejna paczka, nad którą już pracuję. Niedługo też dodatkowe języki - niemiecki i angielski. :-)
 2. SenioR - Najlepszego :)

  Sto lat sto lat
 3. Tylko czy to na pewno ta sieć? Nie chcę wydawać takich pieniędzy nie mając pewności, że to nie będzie działać
 4. Witam, znalazłem w super okazyjnej cenie iPhone 7 w swojej okolicy i go kupiłem. Wiedziałem, że jest blokada simlock - sieć USA Sprint (MVNO Locked Policy). Zanim go kupiłem sprawdziłem po numerze IMEI wszystkie informacje, wyglądało w miarę okej: Dowiedziałem się, że istnieje coś takiego jak R-SIM, która odblokowuje iPhone, mającego simlocka - więc to również postanowiłem wziąć. Skorzystałem z wielu poradników i udało mi się w końcu uruchomić telefon, zrobiłem aktualizacje i tak wyglądają informacje o tym urządzeniu: Teraz mam tylko problem z uzyskaniem w nim sieci. Robiąc dokładnie to samo co na kilkunastu poradnikach nie działa, cały czas mam komunikat o niepoprawnej karcie. Wyczytałem, że mogę znieść simlocka zdalnie, w internecie - jeżeli jest to prawda to na jaką sieć szukać takiego rozwiązania? US Sprint? Znalazłem taką stronę Factory Unlock Sprint iPhone | iPhone IMEI.Net ale nie wiem, czy jest to dobra sieć. Nie chcę bez sensu wydawać pieniędzy, wolę się najpierw upewnić. Dodatkowo na pierwszym screenie widać: Locked Carrier: US Sprint/MVNO Locked Policy i teraz w ogóle robi mi to wielki mętlik w głowie. Miał ktoś z tym jakieś doświadczenia? Jakaś strona, która zniesie mi tego simlocka?
 5. Sprzedaję paczki do Counter Strike Global Offensive, których opis można znaleźć na stronie Fabko :: Strona Główna Only Mirage Only knife Surf + RPG New FFA Cena: Ceny się różnią, tutaj wszystko jest do dogadania :-) Płatność: Przelew lub paypal Kontakt: Wszystkie informacje na stronie, steam: Steam Community :: Fabian:v Allegro (nie wymagane): Za opłatą kupującego jak najbardziej Zdjęcia: Filmy i zdjęcia na stronie Fabko :: Strona Główna (zakładka Paczki CS:GO, zachęcam do odtwarzania filmów)
 6. Wpadła aktualizacja paczki Only Mirage - nowy filmik, zdjęcia oraz opis na stronie :-)
 7. Nowa strona jest już dostępna! W ofercie już nie same paczki, a i pluginy. Zapraszam: Fabko :: Strona Główna W ofercie pojawiła się nowa paczka Only Mirage. // Na dniach na stronce pojawiać się będą inne paczki i pluginy - te, które były dostępne na starej wersji strony oraz inne - zupełnie nowe!
 8. Nick: fabko / fabek jeżeli przeprowadziłeś ze mną transakcję, możesz tutaj o tym napisać ;-)
 9. Chciałbym zmienić design swojej strony i trochę do niej dodać. Aktualnie wygląda w ten sposób: Fabko :: Strona Główna Użyłem swoich umiejętności graficznych i narysowałem w paincie jaki ma być mniej więcej układ strony (dodatkowo do tego trochę js'a, zeby to jakoś fajnie wyglądało) ;-) Imgur: The magic of the Internet Sposób płatności: paypal/przelew Cena: Do przedyskutowania Kontakt: PW forum (+gg i steam na stronce)
 10. Zapraszam do korzystania! :-)
×