Skocz do zawartości

Fedeez

Pecetowicz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Opinia

  Brak

Reputacja

2 Neutralna

O Fedeez

 • Tytuł
  Nowy

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Przedstawiam swoją propozycję... Jeżeliby Ci odpowiadała, to za grafikę chciałbym 30zł. Cenę mogę trochę zniżyć, więc w celu negocjacji, proszę zwrócić się do mnie na PW.
 2. Layout ogólnotematyczny by 58MVFF1JV

  Nie bardzo Cię rozumiem. Czy Ty poważnie nie możesz docenić kogoś pracy, tylko bezmyślnie kopiujesz praktyznie jeden do jeden? Nie masz wyrzutów sumienia, ani nic? Jak to trzeba być bezdusznym. Obawiam się, że tym razem skopiowałeś pracę od osoby, która nie puści Ci tego płazem. Jestem ciekaw ile prac jeszcze skopiujesz.
 3. Portfolio by pBartnik_v2.

  Strona wygląda całkiem fajnie, aczkolwiek do poprawki jest wersja mobilna. Wygląda to tragicznie. Wersja mobilna nie jest ani wygodna, ani ładna. opracuj nad tym!
 4. Który program lepszy Photoshop vs GIMP?

  Oba programy są dobre i oba są rozbudowane, aczkolwiek nigdy nie porównywałem Photoshopa do Gimpa. Można też zauważyć, że Adobe jest płatny, a Gimp nie, tak więc jeżeli Gimp byłby lepszy, to miałoby się z celem. Aktualnie nie korzystam z Photoshop, ale kiedyś miałem z nim styczność. Zależy również, czy z grafiką masz jakieś większe plany i jakie masz wymagania. Jeżeli nie masz dużych zapotrzebowań, to polecam jednak Gimp'a ze względu na cenę. Ale jeżeli chciałbyś zarabiać na grafikach, to najlepszym wyborem będzie Adobe, gdyż w Gimp'ie nie zrobisz nawet grafiki wektorowej.
 5. Layout Pecetowicz v2 by 58MVFF1JV

  Trochę słabo z Twojej strony, że kopiuje styl ze strony Graficznie.net. Może dobrze byłby wymyśleć coś samemu? Oczywiście można się inspirować, aczkolwiek to już jest autentyczny plagiat i nie próbuj się wypierać. Teraz nie powinnien grozić Ci sam ban na forum, a sprawa sądowa, bo dla jasności, plagiat uznaje się jako kradzież, a kradzież to przestępstwo.
 6. Cześć wszystkim, Ze względu na to, ze jestem nowy na tym forum, to wypadałoby się przywitać i przedstawić. Nie wiem od czego zacząć, więc może od początku. Myślę, że narazie podstawowe informacje stanowczo Wam wystarczą: Informacje ogólne: Imię: Marcin Wiek: 16 Data urodzenia: 5 lipca 2000 Zainteresowania: - Strony internetowe - Grafika komputerowa - Serial Kobra: Oddział Specjalny - Kręcenie filmów (zazwyczaj krótkometrażowe) Muzyka: - Muzyka współczesna - Rap / Hip-Hop - Eminem Filmy i seriale: - Szybcy i Wściekli - Kobra: Oddział Specjalny - Spider-Mam - 8 Miła Gram w: - Assassin Creed 3 - Grand Theft Auto V - Watch Dogs - League od Legenda Aktualnie nie nasuwa mi się nic więcej, ale myślę, że powiedziałem o sobie dość dużo.
×