Skocz do zawartości

FoxStudio

Pecetowicz
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  3
 • Opinia

  Brak

Ostatnia wygrana FoxStudio w Rankingu w dniu 30 Maj

FoxStudio posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

146 Bardzo dobra

2 obserwujących

O FoxStudio

 • Tytuł
  Twórczy
 • Urodziny 30.06.1999

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Marcin
 • Zawód
  Grafik
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop

Kontakt

Ostatnie wizyty

679 wyświetleń profilu
 1. Mamy dla Was nowy projekt! Otóż jakiś czas temu otrzymaliśmy dwa zlecenia od organizacji PRIDE! Jednym z nich było zaprojektowanie czapki na zimę, zaś drugim koszulki specjalnie pod wczorajszy turniej wyłaniający zawodników ich akademii! Koszulka może mieć kilka niedociągnięć ze względu na bardzo mały czas na realizację, ale myślimy, że nie ma źle. Wyprodukowana przez organizację koszulka została lekko zmodyfikowana, jednakże mimo wszystko w około 80% został zachowany wykonany projekt. Do prezentacji posłużę się po prostu linkiem do naszego fanpage'a.
 2. Otóż szukam mockup'a czapki takiej zimowej z pomponem na głowie. Chodzi mi o coś mniej więcej takiego, jak przestawia obrazek niżej.
 3. Projekt koszulki esportowej #1

  @FrosTyART Chodzi Ci o jakiegoś typu poradnik lub prywatne nauki?
 4. Projekt koszulki esportowej #1

  @FrosTyART @rafi9898 @Mativve Dziękuję bardzo za miłe słowa. Ogólnie robiliśmy dwa dni, ale przerzucając na godziny, to zajęło to około 1-1,5 godziny.
 5. Projekt koszulki esportowej #1

  @fetkaa.@cotou Miło nam, że się Wam podoba.
 6. Koszulki Esportowe Produkcja

  Wraz z dziewczyną wykonujemy projekty koszulek esportowych, więc jakbyś był zainteresowany, to zapraszam na PW. Jeżeli chodzi o producenta to na FB jest taki profil jak "Warsztat Koszulkowy", którzy ponoć produkują takowe koszulki.
 7. Jak sama nazwa wątku wskazuje, temat ten będzie zawierał projekt naszej trzeciej koszulki e-sportowej, która została stworzona z dedykacją dla polskiej organizacji Invizy Esport.
 8. Pytanie odnośnie praw autorskich

  @Lord Fenrir I tu jest problem, gdyż nie ma zamieszczonych żadnych informacji w opisie, ani nie ma żadnego notatnika w paczce z PSD odnośnie praw autorskich.
 9. Witajcie. :3 Otóż mam pytanie dotyczące praw autorskich. Jeżeli miałbym zamiar pobrać jakieś gotowe logo (template) i wykorzystać je do projektu koszulki esportowej, która miałaby iść do produkcji, to wówczas byłby to plagiat, czy też nie?
 10. Banner na Youtube oraz Facebooka dla Pavła. Jakby go ktoś nie znał, to jest on polskim Youtuberem, który posiada prawie 200 tysięcy subskrypcji. Do tej grafiki polecam przeczytać krótką informację na naszym fanpage, którą znajdziecie tutaj: FoxStudio - Pierwszy wielki sukces już za nami! Jeden z... | Facebook
 11. Otóż wykonywałem banner na Facebooka od podstaw w oparciu o tło na Youtube. Jednakże nie mogę skończyć, ponieważ brakuje jeszcze nałożyć filtr "Camera Draw", a problem leży w tym, że po nie wyświetla mi się ta opcja w warstwach. Ktoś coś poradzi, bo to jak "loteria" raz jest, raz nie ma.
 12. Profesjonalne logo teamu

  Rozumiem, że jeśli chodzi o logo to zdajesz się na wizję wykonawcy czy masz jakieś szczególne "zachcianki". Chodzi mi czy logo ma przypominać jakieś zwierzę czy co innego.
 13. Dwa nowe treningowe bannerki. Dajcie znać, co sądzicie.
 14. Mój trzeci banner. Tym razem bohaterem jest Vander - profesjonalny gracz LoLa, który występuje w barwach Vitality. Dajcie znać, co sądzicie!
 15. Zdjęcie w tle dla Jactroll

  Dzięki za miłe słowa. ^^
×