Skocz do zawartości

Hajciorrr

Pecetowicz
 • Posty

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Obserwuje 0 użytkowników

Hajciorrr nikogo nie obserwuje.

O Hajciorrr

 • Tytuł
  Nowy

Dodatkowe informacje

 • Lokalizacja
  Warsaw
 1. Wszystko działa. Leci +REP Dzięki ! I do zamknięcia !
 2. Avatar zrobiony. A może wiecie które pliki odpowiadają za pola: zainteresowani, skąd, wiek, itp. podczas rejestracji oraz edytacji profilu W którym pliku usunąć wiek? i czy jest taka modyfikacja by wgrać
 3. Działa data, a co do zegarka i jak wrzucić to by było pomiędzy niebieskimi banerami na środku nad napisem: Ciężarowe.xaa.pl forum: ciezarowe.xaa.pl
 4. Z tego stylu znalazłem taki kod. Czy to on za to odpowiada
 5. Poszukuję kodu/modyfikacji na forum która pokazuje jaki jest dziś dzień oraz która jest godzina. Np. Dziś Jest Sobota 02.01.2016 rok / Godzina 15:30 Coś w tym stylu.
 6. Adres do strony: ciezarowe.xaa.pl W PA jak zmieniam rozmiar to jest 0 reakcji. Może trzeba zmienić w jakimś pliku Pomoże ktoś @edit. dodałem screena. u każdej osoby zarejestrowanej jest ta sama data urodzenia, w edytacji profilu nie można jej zmienić.
 7. Mam problem z wiekiem oraz płcią. Płci nie widać pod avatarem (gdy ktoś napisze post) Wieku wgl. nie można wybrać przy rejestracji. Co do avataru chodzi mi o zmianę rozmiaru na mniejszy w poście Screeny w załącznikach. Proszę o pomoc.
×