Skocz do zawartości

j4ck

Pecetowicz
 • Posty

  114
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  1d 16h 12m 25s

Reputacja

2 Neutralna

Obserwuje 0 użytkowników

j4ck nikogo nie obserwuje.

O j4ck

 • Tytuł
  Wygadany

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Pawel
 • Lokalizacja
  Warsaw
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. 0 reakcji na zmiany w szalonie.

  rozwiązane.
 2. 0 reakcji na zmiany w szalonie.

  Tak, wszystko robię dobrze i nie rozumiem powodu dla którego to nie działa, również nie działa z "kombinacją" tło jako obrazek.
 3. 0 reakcji na zmiany w szalonie.

  Odświeżałem kilkakrotnie. W plikach jest zmienione, lecz kiedy sprawdzam na stronie (nawet z przeglądarki prywatnej- nie zapisuje ciastek itd.) to na stronie są domyśle ustawienia. Chciałem jedynie zmienić selektor "body"
 4. 0 reakcji na zmiany w szalonie.

  Jakbyś miał pojęcie to nawet bez strony znałbyś odpowiedź. Notpad++, zapisuje zmiany, /cache/ wyczyszczone i nic. Strona: Sheriffgaming.pl
 5. Link do forum: - Dokładny opis problemu: Szablon: /%5BWersja-1-12-8%5D-bbvipgaming-t67865/ Czy wyjaśni mi ktoś powód dla którego nie działają zmiany w css? Mimo zmian na stronie nic się nie zmienia. Również kiedy dam poprzez "zbadaj element" jest wersja 1, zwaną oryginalną.
 6. O tyle różnica pomiędzy UGU a CBA jest taka, że na pierwszym możemy założyć na panelu kilka stron lub/i usuwać obecną, a na cba zakładamy na dany adres bez możliwości dodatkowych stron. Pozdrawiam.
 7. Serwer gry hl2 - GG+DM

  //Aktualne
 8. Wygląd nagłowka

  Wątpię, aby ktoś dla Ciebie przysiadł za "free" do tego.
 9. jak zmienic kolor działów

  A co ma do tego kolor czcionki jak mu chodzi o background? Podeślij plik css szablonu lub link do strony.
 10. Zmiana Koloru belek

  No okej, ale chcesz w takim kolorze czy w takim motywie? Z tymi a'la chmurami. Wklej obrazek do /imgaes/nazwastylu/ I podeślij plik - nazwastylu.css
 11. Propozycja to sprawdzanie interpunkcji. 2-ga propozycja Automatyczne "odświeżanie" tematu po napisaniu postu. (Obecnie jest spinner, lecz za chwilę "przenosi" Nas lekko na górę postu i na dole nie ma naszego, do czasu odświeżenia przez Nas strony.)
 12. Co nie oznacza, że do tej pory zdązył rozwiązać "zagadkę"
 13. @biczu Rozwiązanie problemu z szablonem znajdziesz -TUTAJ A gdzie konkretnie chcesz tę tabelkę Ogarnąć styl.. - Napisz w zleceniach. P.S Piszesz tak chaotycznie, że w dalszym momencie nie wiem jaki obierasz cel z tą tabelką.
 14. A ja klikając na ów podaną stronę, jestem odsyłany na stronę: hostinger.pl, z błędem "404"
 15. Okej. Niedopracowany Więc jakie należy podjąć kroki, aby to zmienić
×