Skocz do zawartości

Janczar

Pecetowicz
 • Posty

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  22h 53m 55s

Reputacja

0 Neutralna

Obserwuje 0 użytkowników

Janczar nikogo nie obserwuje.

O Janczar

 • Tytuł
  Żółtodziób

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Jan
 • Lokalizacja
  Kalisz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skrypt CMS
  IP.Board
 1. Wycena kolejnego stylu

  Maksymalnie 10 zł
 2. Kod tabelki serwerow od golusia

  Ogólnie nie polecam tej tabelki dużo błędów, zżera transfer 1.Wrzucamy folder SERWERY wraz z zawartością na FTP 2.edytujesz plik lgls_config.php i szukasz takiej linijki w której zmieniasz dane na swoje: $lgsl_config['admin']['user'] = "nick admina"; $lgsl_config['admin']['pass'] = "haslo admina"; //------------------------------------------------------------------------------------------------------------+ //[ DATABASE SETTINGS: FOR STAND-ALONE OR TO OVERRIDE CMS DEFAULTS ] $lgsl_config['db']['server'] = "localhost"; $lgsl_config['db']['user'] = "uzytkownik"; $lgsl_config['db']['pass'] = "haslo"; $lgsl_config['db']['db'] = "nazwa bazy";3.Importujesz bazę danych która jest zamieszczona w paczce. 4. Teraz logujesz sie do ACP na IP.BOARD i kolejno: Wyglad > nazwa stylu > globalTemplate POD fragmentem Wklejasz to i edytujesz linki na swoje Zmień widoczność tej kategoriiSerwery //------------------------------------------------------------------------------------------------------------+ // Ikonki $users_img = "http://cs-rabka.eu/serwery/lgsl_files/other/icon_users.png"; $info_img = "http://cs-rabka.eu/serwery/lgsl_files/other/icon_info.png"; $reklama_img = "http://cs-rabka.eu/serwery/lgsl_files/other/icon_advertisement.png"; $monitory_img = "http://cs-rabka.eu/serwery/lgsl_files/other/icon_monitors.png"; $steam_img = "http://cs-rabka.eu/serwery/lgsl_files/other/icon_steam.png"; //------------------------------------------------------------------------------------------------------------+ // Zmienne (do zmiany) $domena = "http://cs-rabka.eu"; $katalog = "/serwery/"; $logo_strony = "http://ss.cs-rabka.eu/img/logo.png"; //------------------------------------------------------------------------------------------------------------+ // Pobieranie Tabeli Serwerów require "serwery/lgsl_files/lgsl_details.php"; {$output} Teraz do strony na której zainstalowałeś tabelka dopisujesz do adresu /serwery/admin.php?server=normal i logujesz się do panelu admina w celu dodania swoich serwerów.
 3. Czarna lista użytkowników

  Szablon został usunięty z ich forum po napisaniu tematu dlatego prawdopodobnie go nie widziałeś lecz mam screeny dowod4.png - Speedy Share - upload your files here - na tym screenie widzisz część szablonu oraz kod który został cały skopiowany. - jest to skrót od JanczaRBox posiadam więcej tych screenów jak będzie potrzeba mogę wrzucić.
 4. Czarna lista użytkowników

  Nick na forum: DonT Strona oszusta: pykamy24.tk Kontakt z oszustem: GG 3704411 Opis oszusta: Użytkownik Dont (Baku) skopiował cały układ mojej strony,css,grafike. Nie wyraziłem zgody na kopiowanie elementów mojego stylu.
 5. [MyBB] Poszukuje stylu ala rzeznia

  Mogę ci ten skin zakodować pod mybb ale płatnie. Jak coś pisz pw )
 6. [MyBB] Poszukuje stylu ala rzeznia

  Nazwa skinu to Memory Łap http://community.invisionpower.com/files/file/5621-memory/ Skin oczywiście jest pod ipb
 7. [IPB] Wygląd Forum

  Kup licencje a problemy znikną Niech jakiś moderator to zamknie chyba , że pomagacie nulleda
 8. [Mybb] Poszukuje Stylu

  To nie jest carbon tylko infinite_dark lipnie przerobiony. Carbon pod mybb by djhehe jest płatny jak się dobrze orientuje
 9. Rangi by Twety

  Rangi Estetyczne I Przezyjste 10/10
×