Skocz do zawartości

Karol97

Zbanowany
 • Zawartość

  317
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Opinia

  Brak

Reputacja

8 Neutralna

O Karol97

 • Tytuł
  Gaduła

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

148 wyświetleń profilu
 1. a dasz link do forum kiedyś czy nie @edit sory głupi jestem no te napisy to chyba powinny być jako title w img nie? więc może jakieś znaczniki są nie pozamykane albo divy.
 2. LISTA SERWERÓW TWOJE FORUM Nowy Projekt CS

  Bardzo słabe, kolory się zlewają, słabe logo...
 3. Opinie o użytkownikach w ich własnych profilach

  Co to za ranga ta Premium?
 4. Oki, a te aktywne "itemy" w menu po przejściu do odpowiedniej sekcji?
 5. Kolejny raz ja Teraz mam pytanie jak zrobić aby dany "item" z nawigacji zmieniał kolor kiedy do konkretnej sekcji zescrollujemy? Coś takiego jak tu jest http://krugerz.eu @edit i przy okazji jak zrobić takie wolne przewijanie po kliknięciu w menu?
 6. nie ogarniam JQ ani JS itp., myślałem, że trzeba wszystkie "header" podmienić bo myślałem, że to właśnie ID/klasa czy coś.
 7. a da się go przerobić aby chwytał id "top" zamiast znacznika <header>? Ja się nie znam <script> function init() { window.addEventListener('scroll', function(e){ var distanceY = window.pageYOffset || document.documentElement.scrollTop, shrinkOn = 300, header = document.querySelector("header"); if (distanceY > shrinkOn) { classie.add(header,"smaller"); } else { if (classie.has(header,"smaller")) { classie.remove(header,"smaller"); } } }); } window.onload = init(); </script>
 8. Siemka, mam pytanko, podeśle ktoś skrypcik na zmianę wysokości Headera po zjechaniu lekko scrollem? Chodzi o to, że np. Belka górna będzie miała wysokość 100px, a jak zejdę scrollem nizej to zmienia się powoli do 60/70px i posiada position: fixed @edit chyba, że da się to ogarnąć w media queries? nie wiem w sumie.
 9. bo ktoś usunął komentarz poprzednika jak zgłosiłem. jak będę poprawiać to na pewno w photoshopie zapiszę Tło dla internetu i lekko obniżę jakość, do 70% nie martw się.
 10. ostatni raz myślałem nad tym projektem pół roku temu, wystarczająco czasu minęło chyba pomysły mam, tylko żaden nie pasuje do tego Designu. Nie czepiam się wszystkich użytkowników tylko dwóch którzy oceniają kod strony zamiast skupić się na temacie lub nie odpowiadać wcale.
 11. czy wy nie potraficie czytać? BĘDĘ PISAŁ NA NOWO CAŁĄ TĄ STRONĘ, CHODZI O POMYSŁ NA DOKOŃCZENIE. RWD I WSZYSTKIE INNE SYFIKI BĘDĄ.
 12. Dokończenie portfolio KLIKNIJ: http://polskie-strumyki.da9.mintshost.com/4/ Informacje dodatkowe: Nie proszę was o cały layout, tylko o nakierowanie mnie jak to dokończyć, nie mam kompletnie pomysłu na dalszą część tej stronki, po prostu jakieś nakierowanie w formie grafiki, ale oczywiście nie muszą być poukładane warstwy, chodzi o to abym zobaczył jak wy to widzicie aby to uzupełnić, nie muszą być nawet równe odstępy itp itd. - na oko Wymiary grafiki: obojętnie PS: Tak wiem, że kod jest beznadziejny na tym zarysie który podesłałem, będę kodować od nowa
×