Skocz do zawartości

Krugerz

Bywalec
 • Posty

  660
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  10
 • Czas online

  13h 54s

Ostatnia wygrana Krugerz w Rankingu w dniu 3 Sierpień 2017

Krugerz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

665 Nadzwyczajna

Obserwuje 7 użytkowników

10 obserwujących

O Krugerz

 • Tytuł
  Papla

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Bartek
 • Zawód
  Front-end Developer
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Sublime Text

Kontakt

 • Gadu Gadu
  50220667

Ostatnie wizyty

4019 wyświetleń profilu
 1. 1. O ile pamiętam w regulaminie nie ma punktu, który mówi że jeśli ktoś się poczuje urażony kiedy ktoś mu wytknie prawdę zostanie permanentnie zbanowany. Jeżeli na prawdę słowo 'prostak' można uznać za wyzwisko to od tego jest inna kara, mianowicie - ostrzeżenie. Idąc tym tokiem myślenia Senior pomawiając Haethama o oglądanie patostreamów i określając go szkodnikiem sam powinien siebie zbanować. 2. Jaki wałek? 3. No tutaj można przyznać rację, jeśli chodzi o multikonta. Do reszty nie wnikam, bo nie moja sprawa co ze sobą robicie poza forum, jestem tolerancyjny i rozumiem.
 2. Przepraszam bardzo czy ominęło mnie jakieś głosowanie dotyczące tego kogo chcemy zbanować, a kto powinien zostać na forum? Myślałem, że głównymi kryterium jakim kierujemy się na tym forum jest właśnie regulamin, a nie własne widzimisię.
 3. Porty serwerów, które są blokowane
 4. Spodziewać się responsywności i dobrego kodu w darmowym szablonie MyBB to jak spodziewać się dobrego aparatu w xiaomi
 5. Ewentualnie zainstalować oryginalny plugin shoutboxu od DVZ.
 6. Nie widzę innej możliwości niż napisanie plugiun albo dodanie pogrubienia w samym kodzie szablonu.
 7. CS-AIM Layout for Gaming Forums by GrafCloud

  Stopka i statystyki do poprawy. Nie rozumiem tylko tych flar czy ktoś was wprowadza w błąd twierdząc, że im jest ich więcej tym lepiej projekt wygląda?
 8. Potrzebuje 4 podsieci po 20 komputerów, więc podzieliłem sobie na 8 podsieci po 30 adresów (bez broadcastu i adresu podsieci). Maska i adresy jak na zdjęciu, jaki adres IP ma mieć zaznaczony router, aby komputery w podsieciach mogły go widzieć i się z nim komunikować? Czy w ogóle dobrze to robię?
 9. Wybór nazwy dla firmy ochroniarskiej

  Po prostu "czujność", domena czujność.pl wolna, więc raczej okazja
 10. Nie znalazłem na internecie żadnego fajnego pluginu dropdown do jquery, więc napisałem swój. Zamyka się po kliknięciu na obszar poza blokiem, a otwiera po wciśnięciu wybranego elementu. Screen/Demo: Edit fiddle - JSFiddle HTML <span id="activer">Otwórz</span> <ul class="dropdown"> <li>test</li> <li>test 2</li> </ul> CSS .dropdown { background: #ccc; list-style: none; padding: 10px; margin: 0; width: 100px; border: 1px solid #000; } .dropdown li { border-bottom: 1px solid #000; } #active { cursor: pointer; display: block; } jQuery (function($) { $.fn.dropdown = function(options) { var el = $(this); if (typeof options["activer"] !== "undefined" && $(options["activer"]).length != 0) { var activer = $(options["activer"]); el.hide(); activer.click(function(e) { e.stopPropagation(); el.fadeToggle(); }); $(document).click(function(e) { if(!el.is(":hidden") && !$(e.target).is(el) && !$(e.target).parents().is(el) && !$(e.target).is(activer)) { el.fadeOut(); } }); } } })(jQuery); $(".dropdown").dropdown({ activer: '#activer' })
 11. webskins.eu - szablony na zamówienie

  Kiedy będzie strona włączona? Co to jest wekkend?
 12. jak przyjdzie to przyjdzie
×