Skocz do zawartości

Krugerz

Bywalec
 • Zawartość

  623
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  10
 • Opinia

  67%

Ostatnia wygrana Krugerz w Rankingu w dniu 3 Sierpień

Krugerz posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

657 Nadzwyczajna

8 obserwujących

O Krugerz

 • Tytuł
  junior account executive

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Bartek
 • Lokalizacja
  Polska
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Sublime Text
 • Skrypt CMS
  MyBB

Kontakt

 • Gadu Gadu
  50220667

Ostatnie wizyty

3,309 wyświetleń profilu
 1. Dziwny problem z menu

  $('.nav').draggable({ axis: "x", stop: function() { var ml = parseInt($(this).css('left')); if(ml>0) $(this).animate({left:"0px"}); if(ml<leftRight) $(this).animate({left:leftRight+"px"}); } }); W tym kodzie ustawiasz .draggable nie tylko dla slidera, ale też dla innych elementów z klasą .nav
 2. Embedowanie treści (LIVE+CHAT)

  @media screen and (max-width:1200px) { .klasaitp { } }
 3. Problem z panelem logowania

  Prawdopodobnie styl nie jest kompatybilny z najnowszą aktualizacją MyBB, w której został zmieniony "modal", a dokładniej arkusz global.css. Musisz przekopiować klasy od okienek "modal", które są za nie odpowiedzialne - znajdują się na końcu arkuszu global z domyślnego stylu MyBB i podmienić u siebie w stylu.
 4. Layout Koderzy.Eu (Pierwszy)

  @Starszy SeNioR, brakuje linii pomocniczych, standardowych wymiarów projektu. Czcionka nie powinna tak bardzo się od siebie różnić wielkością, tylko w miejscach gdzie chcemy coś wyróżnić od reszty np. menu, wiadomo, że ważna jest też wizja, ale nie należy przesadzać z tym. Ogólnie wszystko do siebie nie pasuje, ale jak na pierwszy raz to nie jest źle.
 5. Dodawanie RWD do szablonów MyBB ( Darmowe )

  Życzę powodzenia i cierpliwości. Mam nadzieję, że dotrzymasz słowa.
 6. Redesign szablonet.pl

  Tak w ogóle to zastanawiam się jedynie czy masz jakiś celu tutaj czy przeszedłeś rozkręcać gównoburzę? Otóż dlaczego styl, który omawiamy nie jest responsywny zostało wyjaśnione już wczoraj o 14 (gwoli przypomnienia najnowsze style są już w pełni responsywne). Wypominanie jakiś skrajnych przypadków zastosowania tabel, tylko po to, żeby pokazać jak ja bardzo się mylę jest bez sensu, ponieważ rozmawiamy o konkretnym przypadku.
 7. Redesign szablonet.pl

  Rozmawiamy o responsywnym webdesignie, w którym tabelek się nie stosuje. Chyba, że moja wiedza i google zawodzą.
 8. Redesign szablonet.pl

  A czy wy w ogóle przeczytaliście co napisałem? Sprawa responsywności DarkBlue została już wyjaśniona wcześniej. Niby moderator, a nie wie, że MyBB W CAŁOŚCI bazuje na tabelkach, których się już od dawna nie stosuje. To chyba jasne, że jeśli coś jest nie zrobione według standardów to jest przestarzałe, czy nie? Tak przy okazji to ten temat nie dotyczy szablonu DarkBlue, a redesignu szablonet.pl, więc jeśli ktoś ma wątpliwości to najlepiej założyć nowy temat lub napisać na email.
 9. Redesign szablonet.pl

  Jeśli uważasz, że MyBB nie jest przestarzałe to nawet nie ma o czym z tobą dyskutować.
 10. Redesign szablonet.pl

  Szablon DarkBlue był pierwszym projektem pod MyBB od szablonet.pl, była to tylko próba, czy w ogóle znajdą się chętni na szablony pod ten system. Ciężko wymagać responsywnego szablonu na silniku, który jest z reguły przestarzały i nieresponsywny. Wprowadzenie responsywności do nowych projektów wymagało wiele czasu, co też przekłada się na ich cenę. I tak na prawdę, to nie opłaca się już go modyfikować, bo wraz z tym cena będzie musiała wzrosnąć, a wtedy zainteresowanie spadnie.
 11. Pisze pewien kod w node js, mam problem z dodaniem elementów do obiektu, kiedy robię to od razu po zdefiniowaniu nie ma żadnego problemu, kiedy to robię w środku pętli for występuje błąd: get_episodes_list: function(sid, callback) { self.get_seasons(sid, function(seasons) { if(seasons.length > 0) { var s_tree = {}; for(var x = 0; x < seasons.length; x++) { s_tree[x] = {}; // It works here!!!!! // test_name = 20; // test_obj = {"test": 1}; // s_tree[x][test_name] = test_obj; self.get_episodes(seasons[x]['season_id'], function(episodes) { for(var episode in episodes) { // It doesn't work here!!!!! test_name = 20; test_obj = {"test": 1}; s_tree[x][test_name] = test_obj; console.log(s_tree); }; }); } } else { episodes_tree = []; } //callback(episodes) }); }
 12. Podszywka uważajcie

  W końcu kim jest ten gościu Bartkiem Frątczakiem czy Kamilem Różańskim? Bo się pogubiłem trochę
 13. kolejny blad z nikad

  Może dlatego, że ten styl jest sklejką wszystkich płatnych stylów pod fora? Między innymi tło jest ze stylu @damson @krasnalweb
 14. co się rożni adress ip

  XDDDDDD Przeczytaj najpierw definicje adresu IP i w jaki sposób jest przyjdzielany
 15. Jaki smartfon do 700zł?

  Wszystko oprócz xiaomi
×