Skocz do zawartości

Leonidas

Pecetowicz
 • Posty

  61
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  1d 5h 27m 57s
 • Posty na dzień

  0,04

Reputacja

2 Neutralna

Obserwuje 0 użytkowników

Leonidas nikogo nie obserwuje.

O Leonidas

 • Tytuł
  Początkujący

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Oskar
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  GIMP
 • Skrypt CMS
  Przemo
 1. Witam, mam problem, moje forum wyświetla się nieprawidłowo jeżeli wejdziemy na nie przez www. Jeżeli użyjemy samego cs-brejk.eu to wszystko działa poprawnie.
 2. O dziwo było dodane ;), Dzięki za pomoc
 3. Zrobiłem tylko punkt 1 dodałem do headerinclude var cookieSecureFlag = "{$mybb->settings[cookiesecureflag]}"; I działa. Reszty jakoś nie odnalazłem w plikach, pominięcie reszty kroków będzie mieć skutki uboczne negatywne ?
 4. Witam, mam problem. Otóż nie mogę moderować wątków poprzez widok z głównego działu. Nr. 1, z widoku głównego działu zaznaczam wątki lecz po wykonaniu akcji, usuń, zamknij, otwórz nic się nie dzieje i wyskakuje komunikat ( Nr. 2 ) Jeżeli wejdę w dany temat i spróbuję tego samego ( Nr. 3 ), poprzez opcje moderatora, a nie moderacji zbiorowej, to jest możliwe wykonanie każdej akcji ( nr. 4 ) Proszę o pomoc. W spoilerze screen Stosowałem poradnik "Daniela Praźmy" ale nie działa. W spoilerze "headerinclude"
 5. Okej, podziałało ! Wszystko rozwiązane. Dziękuje za pomoc.
 6. Po podmianie na Twój kod na stronie głównej jest okej, ale po wejściu w dział wygląda tak jakbym nic nie zmienił: Edit, a forumdisplay_thread wygląda tak:
 7. Tak użyłem tego oryginalnego z pluginu, lecz ten avatar jest zbyt blisko całego tekstu
 8. Ta aplikacja: https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=74 To jest z instrukcji, Wcześniej był błąd z nachodzeniem się tekstu na avatar, naprawiony ale razem z naprawą pojawiła się za mała odległość avatara względem tytułu ostatniego posta
 9. Podmieniłem na twój kod: <div class="forum-lastpost-container"> <div class="forum-avatar"> {$forum[avatarep]} </div> <div class="forum-info"> <h1 class="forum-name2"> <a href="{$lastpost_link}" title="{$full_lastpost_subject}">{$lastpost_subject}</a> </h1> <h2 class="forum-author">przez {$lastpost_profilelink}</h2> <div class="forum-date"> <span>{$lastpost_date}</span> </div> </div> </div> ale nic z tego wywala dalej błąd, kod z oryginalnej tabelki sie wczytuje super wszystko działa, tylko jest niewystarczający odstęp Edit, przy użyciu tego kodu działa <div style="float:left;">{$forum[avatarep]}</div> <div> <span class="smalltext"> <a href="{$lastpost_link}" title="{$full_lastpost_subject}">{$lastpost_subject}</a> <br /> {$lastpost_date} <br /> {$lang->by} {$forum[lastposter]} </span> </div> ale brak odstępu
 10. @up, wszystko fajnie pięknie tylko że klasa .forum-avatar nie istnieje w moim css, dlatego pytam o ten szablon forumbit
 11. forumbit_depth2_forum_lastpost <div style="float:left;">{$forum['avatarep']}</div> <div> <span class="smalltext"> <a href="{$lastpost_link}" title="{$full_lastpost_subject}">{$lastpost_subject}</a> <br /> {$lastpost_date} <br /> {$lang->by} {$forum['lastposter']} </span> </div> padding w którym miejscu ?
 12. @up Odwołując się do odstępu, w Css masz na myśli który fragment ?
 13. Trochę pomieszałem i się poprawiło, ale dalej jest zbyt blisko tekstu
 14. Forumbit ... wygląda nastepująco: <div class="forum-lastpost-container"> <div class="forum-avatar"> </div> <div class="forum-info"> <h1 class="forum-name2"><a href="{$lastpost_link}" title="{$full_lastpost_subject}">{$lastpost_subject}</a></h1> <h2 class="forum-author">przez {$forum['avatarep']}{$lastpost_profilelink}</h2> <div class="forum-date"><span>{$lastpost_date}</span></div> </div> </div> A plugin wgrany to: Shows Avatar on Threadlist and Forumlist (2.8.6)
 15. Witam, mam następujący problem: Nieprawidłowo wyświetla się Nick przy avatarze na widoku głównym forum. Ktoś wie co jest przyczyną ? źródło: cs-brejk.xaa.pl
×