Skocz do zawartości

Lukass07

Pecetowicz
 • Posty

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  3h 16m 36s

Reputacja

6 Neutralna

Obserwuje 1 użytkownika

O Lukass07

 • Tytuł
  Żółtodziób

Ostatnie wizyty

173 wyświetleń profilu
 1. 6 lat serwisu! 4 domeny i IP Board 4

  Cześć, oby kolejne 6 lat forum istniało Gratuluje!
 2. Cześć, podłączyłem telefon do ładowania. Przytrzymałem przycisk home oraz ten drugi od wyłączenia/włączenia telefonu. Ukazał się iTunes. Jest jakaś inna możliwość zresetowania telefonu przez iTunes niż podłączanie go pod komputer?
 3. Myślę, że to nie ma nic wspólnego z wynikającym się problemem. Reset był robiony już kilka razy, iTunes nie chce wykryć mojego telefonu, komputer nie chce wykryć mojego telefonu.
 4. Też tak myślę, gwarancja jest ;] Myślałem, że da radę to zrobić bez chodzenia do serwisu ;/
 5. Pierwszej lepszej osobie nie dam takich uprawnień. Doświadczenie mnie nauczyło, żeby nikogo kogo nie znasz, nie dawaj takich uprawnień = massban.
 6. Wyłączam go tylko w jeden sposób. Muszę przytrzymać przycisk HOME orz boczny (od włączenia telefonu). W inny sposób nie da się wyłączyć telefonu na ten moment. Myślę, że to nie jest skomplikowane, więc, wszystko robię dobrze. Zawsze jest taki sam rezultat. Żeby taki komunikat się pojawił, jak przedstawiłeś to musi być telefon podłączony do komputera prawda? Niestety, komputer mój jak i kolegi nie weryfikuje mojego telefonu.
 7. Banner dla serwera TeamSpeak3 - Rozgłośnia

  Prosty, zamiast mikrofonu, zrobiłbym logo serwera, zmieniłbym jeszcze tło lub zrobił zmianę tła.
 8. Tzn? Proszę napisać mi, jak podłączyć telefon awaryjnie a jak zwyczajnie. Telefon został zakupiony w serwisie Allegro stan: Powystawowy. Rejestrowałem się do Apple.
 9. Znajomy ma ten sam model telefonu co ja. Podłączył swój telefon i mój komputer go normalnie zweryfikował.
 10. pracę w profesionalnym składzie, Profesjonalnym* Oferujecie pracę w profesjonalnym składzie a nawet słowo profesjonalizm nie potraficie napisać.
 11. A co jeśli podłączam telefon do komputera i komputer nawet nie czyta telefonu?
 12. 1. Telefon podłączony do komputera (Komputer nie czyta telefonu) 2. Telefon wyłączony. 3. Trzymam oba przyciski (Początek) oraz ten od włączenia telefonu (Boczny) przez ok. 1 minute. 4. Telefon się włącza, pokazuję logo Apple na białym tle (Tak jak jest to pokazane na zdjęciu) 5. Gaśnie, pokazuje raz jeszcze logo Apple na białym tle po czym się wyłącza i już się nie włącza.
×