Skocz do zawartości

Melancholia

Zasłużony
 • Posty

  2965
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

Obserwuje 1 użytkownika

1 obserwujący

O Melancholia

 • Tytuł
  Stary wyjadacz
 • Urodziny 26.05.1997

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Jacek
 • Lokalizacja
  UK
 • Hobby
  Motocykle, Hardware, Webmastering
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Notepad++

Ostatnie wizyty

6181 wyświetleń profilu
 1. Zmiana serwisu na przestrzeni ostatnich 5 lat

  Aż nostalgłem. To były czasy... :ups:
 2. Dodam nowe zdjęcie, bo tamto głupi dałem z Fejsa. Sinnis Apache 125 (i Ja)
 3. Webmasteruj.pl Awards Grudzień 2014

  [mod] 1. Najlepszy członek ekipy forum: - 2. Użytkownik miesiąca- BaDyLiSZeK 3. Żartowniś miesiąca - 4. Pomocnik miesiąca - 5. Dureń miesiąca - Dekke, Wildhells 6. Koder miesiąca - 7. Grafik miesiąca - 8. Poradnik miesiąca - 9. Nick miesiąca - 10. Avatar miesiąca - 11. Podpis miesiąca - 12. Osobowość miesiąca - BaDyLiSZeK 13. Największy nabijacz postów: - 14. Szablon miesiąca: - [/mod]
 4. Inwiżon Pałer Bord według mnie najlepszy więc oddaję na niego głos.
 5. Nie wiem od kiedy to się stało praktyką, ale posty są usuwane. Nie przenoszone do kosza, tylko usuwane z bazy danych. Razem z tym są usuwane piwa użytkowników. Zauważyłem to szczególnie u siebie. Wiem że na 125% miałem ponad 700 piw, a teraz mam tylko 557. Tak samo wczoraj miałem 5501 postów, dzisiaj mam 5500. Na maila wysyłane są wiadomości o usuniętych postach. Nie podoba mi się takie coś, bo chyba zasłużyłem na te piwa które otrzymałem, tak samo posty. Więc, co dalej i z jakiego powodu są usuwane posty/tematy z bazy danych.
 6. Dodatkowy dział z opiniami użytkowników

  Szczerze to rangi nie ma co dodawać. Była dodana ranga Czarna Lista, i okazało się że to totalny niewypał. Co do działu 'Opinie', to dobry pomysł.
 7. Dałeś pomysł na nazwę, dobrze. Ale jak to ma działać Jak ma się trzymać kupy? Tacy użytkownicy rzadko co wchodzą na fora, by dyskutować. Wejdą, napiszą temat z reklamą, i pójdą.
 8. Serwer 1000FPS do mixów

  maryan00, _wzor
 9. Ten poradnik pokaże jak przyśpieszyć ładowanie stron w naszym lisku. Krok 1: Wpisz "about:config" (bez cytatów) w pasek gdzie wpisujesz adres URL i wciśnij ENTER. Możliwe że pokaże się ostrzeżenie o gwarancji; ignorujemy je i idziemy dalej. Krok 2: a) Używając szukajki na górze, wpisujemy "network.http.pipelining" i zmieniamy wartość na "true". b) Używając szukajki na górze, wpisujemy "network.http.proxy.pipelining" i zmieniamy wartość na "true". c) Używając szukajki na górze, wpisujemy "network.http.pipelining.maxrequests" i zmieniamy liczbę na 30. Krok 3: Prawym przyciskiem myszy, kliknij gdziekolwiek, i wybierz opcję "Dodaj ustawienie typu" -> "Liczba całkowita (Integer). Nazwij to "nglayout.initialpaint.delay" i ustaw wartość jako "0". Krok 4: Zamykamy "about:config" i cieszymy się krótszym czasem ładowania stron. Strony powinny się ładować 2-30 razy szybciej.
 10. Serwer ZombieMod

  Domiss, _wzor
 11. Przerobienie stylu

  Pikuś, _dzial _przenosze _wzor
 12. KUPIE FORUM

  laga, _wzor
 13. 11zł SMS za przelew 2 zł na konto.

  qspu, _wzor
 14. [Inne] KrzysiekArt czy Pethardino kto winny ?

  WDRĄŻYMY dalej temat, bo inspiracja to nie znaczy copy & paste. Można kilka części "skopiować" czy wzorować się, ale nie cały layout.
×