Skocz do zawartości

Mendelson.

Bywalec
 • Posty

  1746
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  12
 • Czas online

  6d 17m 17s

Ostatnia wygrana Mendelson. w Rankingu w dniu 14 Październik

Mendelson. posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

561 Nadzwyczajna

Obserwuje 0 użytkowników

Mendelson. nikogo nie obserwuje.

4 obserwujących

O Mendelson.

 • Tytuł
  Bywalec
 • Urodziny 14 Luty

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Notepad++
 • Skrypt CMS
  MyBB

Ostatnie wizyty

3453 wyświetleń profilu
 1. Ciężko cokolwiek powiedzieć o 9600. Dotychczasowe jakieś testy (mówię o najwyższej wersji) wskazywały ogromne temperatury. Testów 9600 na polskim YouTubie jest pewnie zero, nie wiem jak na zagranicznym. Osobiście wybrałbym pewną opcję jaką jest 8700k. To jest moja opinia, mogę się mylić.
 2. Podrasowanie komputera do 4000 zł pod gry. Co wymienić?

  Więc czym się zajmujesz? To dość ważne. Zwróć też uwagę, że sprzedając obecne komponenty zyskasz więcej, na złożenie nowego komputera, który uzyska lepsze parametry obliczeniowe niż obecny po "podrasowaniu".
 3. 1050 do grania? Za 7 stów używana 1050 Ti, wystarczy pomyśleć trochę. Nie boli.
 4. MyBB 1.9. Nowy domyślny szablon z HTML5 i z RWD!

  Skoro nie będziesz się rozpisywał, to po co piszesz w ogóle komentarz? Przecież i tak stanowi powielenie wpisu Ardexa? XDD
 5. Kupa darmowych gier. 5-6 dych, przy dobrych wiatrach. @Kamil96 zmień cenę jeszcze 45,32 razy.
 6. 1600X ma niewielką przewagę nad 8100 w pewnych aspektach, ale to wciąż procesor (mowa o 8100) polecany często w zestawach. Nie wiem dlaczego masz ramy 3000 i 2400, a to dlatego, że nie wykorzystujesz tych 3000 w całości, bo MHz spadają do 2400 i dostosowują się do siebie, aby pracować na jednolitej częstotliwości. Dwa, nie napisałeś jaką masz kartę.
 7. Której części zdania nie zrozumiałaś? Uważam, że iść w stronę Intela przy obecnych cenach i polityce tej firmy to głupota. Mógłbyś złożyć zestaw pod AMD i zostawić na razie obecną kartę - lub sprzedać obecny procek, karte i przeznaczyć to na zakup karty. Kwestia czy chcesz iść w AMD.
 8. Pierwsze w oczy rzuca się ram, chociaż 8, żeby było. Nie wiem, czy jest sens dalszych zmian, bo karta też niedomaga, do dzisiejszych standardów. Procesor podobnie. Najsensowniej byłoby złożyć coś nowego. Procesor z 2010 roku (o ile się nie mylę) jednak do 2019 zaraz nie pasuje nijak. Uciągnął nowe gry? Widziałeś specyfikację, chociażby minimalną?
 9. Wykonam unikalne szablony pod MyBB za rozsądną cenę

  cyt. "zwrot wyrażający uznanie dla kogoś, podziw, szacunek" wyżej użyty w pogardzie. pogarda: cyt. "stan uczuciowy będący mieszaniną braku szacunku i niechęci oraz poczuciu wyższości w stosunku do kogoś" w tym przypadku nie kogoś, a w stosunku do pracy.
 10. Wykonam unikalne szablony pod MyBB za rozsądną cenę

  chapeau bas xddddddddddddddddd
 11. Wykonam unikalne szablony pod MyBB za rozsądną cenę

  To jest zarys/pomysł na szablon, czy już zakodowany i wstawiłeś jego screen? Reszta wyżej jak u simlaya.
 12. Po rozmiarze buta. Wejdź w swój profil i liczba (ostatnia) z linku, to Twoje ID.
 13. Nie chcę być niekulturalny, bo jeszcze dostanę ostrzeżenie, ale po kiego grzyba zrobiłeś downgrade? Robiąc downgrade, musisz podmienić wszystkie pliki, które w najnowszej wersji zostały zmodyfikowane. Pytanie czy to zrobiłeś? (PS. ten kawałek kodu to naprawdę dużo daje, aż nic)
 14. Najszybciej będzie chyba wpisać nazwę biosu w Google i poczytać, co o nim piszą, hm?
×