Skocz do zawartości

n.o.x #original

Pecetowicz
 • Posty

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  1h 43m 9s

Reputacja

13 Neutralna

Obserwuje 0 użytkowników

n.o.x #original nikogo nie obserwuje.

O n.o.x #original

 • Tytuł
  Wiecznie zajęty...

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Patryk
 • Lokalizacja
  Lublin
 • Zawód
  Programista/webdeveloper
 • Hobby
  Street workout
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Notepad++
  Visual C++
 • Skrypt CMS
  Własny/IPS

Ostatnie wizyty

241 wyświetleń profilu
 1. Pluginy pod SourceMod oraz programowanie i zabezpieczenia stron

  Może tutaj zajrzeć jakiś administrator? @SeNioR? Denerwujesz mnie chłopie.. Mnie nazywasz idiotą? A potrafisz użyć głowy? Tak właśnie piszę, brawo za spostrzegawczość.. Na owej stronie nie ma ani jednej mojej linijki mistrzu.. Nie ogarnąłem, że ciągle odnosisz się do jednej strony oceniając mnie, dobre podstawy, reszta to snucie domysłów i założeń.. Ten błąd to błędna konfiguracja PDO, każdy mój projekt wykorzystujący klasę PDO użytkownik może sobie konfigurować wg siebie i nie bardzo mnie obchodzi jak to robi.. Co mają na CS-4Frags mnie nie obchodzi i nie bardzo będę za to odpowiadał.. Nie rozumiem jak możesz mnie oceniać i mówić mi kim jestem na podstawie cudzej strony, słyszysz siebie?
 2. Pluginy pod SourceMod oraz programowanie i zabezpieczenia stron

  Chłopie nauczysz się czytać czy mamy zrobić zrzutkę na lekcje czytania ze zrozumieniem? Nie będę się odnosił do słowa "pseudoprogramisto", nie Tobie jest to oceniać mistrzu.. Nudzi Ci się? Myślałeś, że zabłyśniesz pisząc o licencji youplay? Masz mnie za idiotę? Nie podpiąłem tej strony pod portfolio co wytłumaczyłem wyżej, dałem Ci to przeczytać aż 2 razy! Strona CS-4Frags.pl nie posiada mojego skryptu, to nie jest moja strona.. Nie podpiąłem również skryptu pod sieć bo nie mam do strony dostępu ani jej nie robiłem.. Kiedyś był tam mój skrypt, lecz zastrzegałem sobie tylko backend, którego jestem autorem i to jest właśnie mój skrypt.. Po odejściu zabrałem swoje a co tam pozostało nie bardzo mnie obchodzi. Link nadal jest w portfolio ponieważ nie mogę edytować tematu.. Dotarło czy masz jeszcze jakieś wątpliwości? Pozdrawiam, n.o.x!
 3. Pluginy pod SourceMod oraz programowanie i zabezpieczenia stron

  Nie mam nic do dodania, edit poszedł od razu po dodaniu posta więc nie mogłeś go nie zauważyć, napisałem w nim, że nie rozmawiamy o moim skrypcie więc ciągle omawiasz inną stronę, damn.. Widziałeś w stopce autora? Podpisywałem się pod coś? Odpowiedzi znasz, więc nie wiem po co te insynuacje..
 4. Pluginy pod SourceMod oraz programowanie i zabezpieczenia stron

  @Elevate Skąd takie wnioski? Snucie domysłów mnie jedynie irytuje, błąd jest nie z mojej winy, to konfiguracja PDO, którą ustala sobie użytkownik... Polecam najpierw ogarnąć sobie podstawy, potem pisać, że kradnę backend.. Damn, "błeh".. Nigdzie nie jest napisane, że front jest mój, dodatkowo skąd masz informacje, że stronę pobrałem a nie kupiłem? Każdy backend, jaki mam w projektach jest 100% mój i nie interesują mnie Twoje domysły ani założenia, ponieważ oceniać mnie mogą osoby, którym świadczyłem usługi.. Pozderki, nox! @Edit, strona, do której się odwołałeś nie zawiera mojego skryptu już od dawna.. Link pozostał w temacie ponieważ nie mogę go edytować, swoją stronę wrzucę na demo przy chwili wolnego.
 5. Zliczenie wszystkich słów z frazą "OFFLINE" i "ONLINE' do statystyk

  To jest jedynie przykład użycia tabeli do zliczania serwerów online i offline, odwolujesz się do wartosci poprzez odpowiedni index, czyli np. echo $stats[0]; - serwery offline. Użyj kodu blacklce jeśli nie rozumiesz mojego, blacklce odwołał się już to pętli foreach, która przerobi wszystkie serwery a nie jeden jak w moim kodzie, ponieważ ja dałem Ci jedynie przykład, nie gotowy kod.
 6. Zliczenie wszystkich słów z frazą "OFFLINE" i "ONLINE' do statystyk

  // 0 - offline // 1 - online $stats = array(); $polaczenieSerwer = fsockopen("$kolumna->IP", $kolumna->PORT, $errno, $errstr, 10); if (!$polaczenieSerwer) { echo "<td class='status'><span class='status-text status-red'>OFFLINE</span>"; $stats[0]++; } else { echo "<td class='status'><span class='status-text status-green'>ONLINE</span>"; $stats[1]++; } fclose($polaczenieSerwer);
 7. Jak dodać przycisk do dodania kolejnego pola w formularzu.

  GitHub - Yapapaya/jquery-cloneya: A jquery plugin to clone DOM elements Gotowy skrypt + instrukcja implementacji
 8. Pluginy pod SourceMod oraz programowanie i zabezpieczenia stron

  Skąd miałeś moje IP techniku, ze sklepu? W jaki sposób gromadzisz informacje o użytkownikach, którzy nigdy nie odwiedzili Twojej witryny i całe życie jadą na prywatnym vpn? Trochę brzmi to na fałszywe oskarżenia, mogę prosić o dowody, jak i ich upublicznienie, najlepiej w osobnym temacie z opinią o mnie, złym człowieku, który nie ma co robić i chodzi po bazach danych? Jeśli masz się bawić w pomówienia to lepiej odpuść na starcie, nie lubię tracić czasu na takie sytuacje.. Pozderki, noxik!
 9. Pluginy pod SourceMod oraz programowanie i zabezpieczenia stron

  Jeśli nie wiesz co napisać to najlepiej nie pisz nic lub zastanów się dobrze co napisać, ponieważ komentarz totalnie zbędny, nie wnosi do tematu kompletnie nic i nie wiem jak go traktować.. Podesłałeś 2 ss, które nie wiem co mają znaczyć, robisz mi prezentacje sklepu Screenshot nr. 1 - Mój sklep, podkreślone nazwy 2 sieci, których byłem właścicielem, nie wpadłeś na to, że kolega z h2k nie skończył jeszcze edytować strony? Screenshot nr. 2 - Screen z serwera, którego byłem właścicielem, dokładniej administrator wpisujący komendę wywołującą sklep, good joob! I'm little confused.. Co do Twojej bazy, mogę wiedzieć co masz na myśli? Nie rozumiem jaką prawdę napisałeś i o co chodzi z bazą Pozderki, noxik!
 10. Jaki hosting stron internetowych polecacie? Tani a dobry

  Serdecznie polecam boo & mydevil, szybki i sprawny helpdesk, fajne oferty, warto przetestować ;).
 11. Witam serdecznie! Wstęp Oferuję stworzenie autorskich modyfikacji pod silnik sourcemod (Głównie CS:GO oraz CSS, nie zagłębiam się bardzo w inne gry), modyfikacje te są sprzedawane jednorazowo dla jednego klienta, każde inne zlecenie (nawet jeśli jest takie same lub podobne) to osobny plugin. W języku sourcepawn mam ok. 2 letnie doświadczenie, raczej nie ma modyfikacji, której nie zdołał bym napisać w tym języku. Zaznaczam, że nie tworzę paczek serwerów, biorę się za nowe modyfikacje, które mogę napisać od 0 (Nie lubię pracować w syfie, mój kod jest zazwyczaj przejrzysty i zrozumiały dla każdego programisty lub laika którzy mają trochę doświadczeń w przeglądaniu cudzych kodów.) lub edytowanie modyfikacji. W swojej ofercie mam również pisanie stron internetowych zazwyczaj w PHP (clear, code ignite, symphony, laravel, smarty, Dwoo, PH7) oraz Ruby on Rails. Przyjmuję każde zlecenie, które zrozumiem, więc proszę o konkretne przekazanie swojego pomysłu (najlepiej opis zawierający ścisłe oraz możliwie jak najbardziej szczegółowe informacje na wklejce + link w PW). Doświadczenie Parę przykładowych prac.. #Sourcemod: #Webdeveloping: - Sklep Automatyczny dla serwerów gier sourcemod: - Projekt ruletki gier steam (Strona www obecnie wyłączona dlatego łapcie jedynie parę ss z panelu): - Panel Administracyjny sieci serwerów - Panel, w którym można zarządzać serwerami jak i statystykami graczy na nich bezpośrednio z 1 miejsca (uwierzcie mi, że naprawdę ułatwia to sprawę jeśli ma się do ogarnięcia ponad 20 serwerów ). Panel jest postawiony na silniku Dwoo tak więc można zmieniać jego styl według upodobań. Posiada zaawansowany system ustawień i kontroli samego systemu panelu. - Strony statystyk serwerów mojej sieci. Typu: - Rekordy DR, DR+Klasy (wzbogacony o system topek z czasami graczy, ostatnich rekordów serwera na danych mapach itp.) - Statystyki serwerów z silnikiem exp mod (Top level, wykresy bazujące na największej grywalności dla danych klas, statystyki graczy, szczegóły maksowanych skilli dla danych klas i parę innych). Kontakt: PW, Steam: Steam Community :: n.o.x #Nie pisać. GG: 51083770
×