Skocz do zawartości

Paul_

Pecetowicz
 • Posty

  106
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  3d 14h 39m 23s

Reputacja

0 Neutralna

Obserwuje 0 użytkowników

Paul_ nikogo nie obserwuje.

O Paul_

 • Tytuł
  Pan i Władca
 • Urodziny 16.05.1996

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Przemek
 • Lokalizacja
  Truskolasy
 • Hobby
  Muzyka, Grafika, Komputery, Webmastering
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  GIMP
 • Skrypt CMS
  phpbb by Przemo

Kontakt

 • Gadu Gadu
  10787016
 1. [Wersja 1.12.8] Problem z Forum Images

  W admin_board.php masz brak spacji pomiędzy: forum_desc,forum_image_url, a powinno być: forum_desc, forum_image_url, dalej w tym samym pliku, w tym fragmencie: $cat_id, '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumdesc']) . "',forum_image_url = '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumimageurl']) . "','" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumimageurl']) . "', powinno być bez tego: forum_image_url = '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumimageurl']) . "', a powinno to być w linii 998 pomiędzy: cat_id = $cat_id, forum_desc = '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumdesc']) . "', a: forum_status = " . $forum_status . ", forum_sort = '" . str_replace("\'", "''", $HTTP_POST_VARS['forumsort']) . "', W pliku functions_hierarchy.php w tym fragmencie masz: if ( $data['tree.locked'] ) { $folder_image = $i_locked; $folder_alt = $a_locked; $folder_image = ( !empty($data['forum_image_url']) ) $data['forum_image_url'] : $folder_image; }[/code] a powinno być: [code] if ( $data['tree.locked'] ) { $folder_image = $i_locked; $folder_alt = $a_locked; } $folder_image = ( !empty($data['forum_image_url']) ) $data['forum_image_url'] : $folder_image; Wrzucam oba pliki w załączniku! ) poprawka.rar
 2. [Wersja 1.12.8] Problem z Forum Images

  TheKamil978, okej zerknę. A usunąłeś zapytanie i powtórzyłeś je później?
 3. KACPERWEB IPB v3

  Owned, powinieneś szukać takiej lini:
 4. KACPERWEB IPB v3

  Teraz już powinno być okej. overall_footer.rar
 5. KACPERWEB IPB v3

  Masz bez znaczka Facebook'a, Polityki Prywatności i pomocy! overall_footer.rar
 6. [Wersja 1.12.8] Problem z Forum Images

  TheKamil978, najpierw musisz je usunąć z bazy danych i dopiero później spróbować od nowa. To będzie chyba tak: ALTER TABLE `phpbb_forums` DROP `forum_image_url`; A później musisz powtórzyć zapytanie z instrukcji. Według mnie to wszystko najlepiej z poziomy phpmyadmin'a.
 7. [Wersja 1.12.8] Problem z Forum Images

  TheKamil978, według mnie problem jest z zapytaniem, ale warto by było przejrzeć pliki czy na pewno wszystko jest dobrze.
 8. Czy ilość gier na komputerze wpływa na ich działanie?

  PitagoraS, procek Intela dobry. 8GB RAM jak na razie Ci w 100% wystarczy. Dysk też spory więc raczej bd spoko. A grafika?
 9. [Wersja 1.12.8] Problem z Forum Images

  TheKamil978, że tak się zainteresuje. Wykonałeś poprawie zapytanie? Nie wywaliło Ci żadnego błędu? Bo ja pamiętam parę razy to robiłem to właśnie z zapytaniem miałem problem. Teraz wiem, że najlepiej jest je zrobić przez Cpanel. Hmm.. i powiedz mi jeszcze, jak w to pole w edycji forów wrzucasz ten link do tego obrazka to jest on tam dalej przy kolejnej edycji czy go nie ma? Jeśli nie to najlepiej będzie powtórzyć zapytanie do SQL.
 10. Czy ilość gier na komputerze wpływa na ich działanie?

  Tutaj muszę poprzeć SeNioRa w 100%. Jeśli masz mały dysk, a jest on bardzo zawalony to po prostu bd Ci zamulał tez komputer, bo musi to wszystko wczytać. Jeśli chodzi o taką ilość dodatków do The Sims 2, to według mnie taka liczba to trochę przesada chyba, że grasz w "Simsy" całymi dniami. Tak czy inaczej jak grasz w nie to komputer raczej dużo RAM'u zużywa, bo ma dużo rzeczy do wczytania, bo z każdego dodatku coś, ale również poza RAM'em, według mnie, ważny jest procesor, który jest odpowiedzialny za interpretacje tych danych i ich przekazanie. Czyli chcąc nie chcąc, bez dobrego procesora i dużej ilości RAM'u nie pohulasz sobie. Jak bardzo Cię to interesuje to proponuję po uruchomieniu komputera skorzystać z Menadżera Zadań i tam możesz sprawdzić jak dużo RAM'u zużywa twój komputer i jak bardzo obciążony jest twój procesor, bo zawsze możesz mieć coś włączonego w tle o czym nawet nie wiesz, a co wykorzystuje RAM i procesor. Chyba, że masz Windowsa 7, to tutaj masz możliwość na pulpicie umieszczenia gadżetu, który bd Ci pokazywał jak bardzo masz obciążony Procesor i RAM. Zawsze dobrze jest się tym zainteresować. [ Dodano: 25-02-2014, 17:07 ] A co Battlefield'a 4 to musisz mieć naprawdę dobry komputer . Gdyż gra jest bardzo wymagająca jeśli chodzi o sprzęt. Wiem, bo grałem. Ale wiem też o tym, że jest jakiś sposób na to, żeby BF 4, który potrzebuje 8GB RAM'u chodził przy 4GB RAM'u. A tak z ciekawości. Jakiego masz tego PC?
 11. Poszukiwana nazwa stylu / modyfikacji: 1. Wygląd znacznika [.CODE.] jak tutaj na forum, wraz z zaznaczenim 2. Stawianie piwka bez potwierdzania Screen stylu / modyfikacji: O to mi chodzi! [/code] [b]Informacje na temat stylu / modyfikacji:[/b] w/w
 12. [Wersja 1.12.8] Problem z postem

  A proszę bardzo! [ Dodano: 13-02-2014, 15:38 ] Pomożecie [ Dodano: 13-02-2014, 21:05 ] Naprawdę nikt [ Dodano: 19-02-2014, 23:34 ] Refresh! bbcode.rar
 13. [Wersja 1.12.8] Mega problem

  Rasta men, a instalowałeś te style, które wrzucałeś
×