Skocz do zawartości

rogue

Support
 • Zawartość

  688
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  4
 • Opinia

  Brak

Ostatnia wygrana rogue w Rankingu w dniu 23 Wrzesień

rogue posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

585 Nadzwyczajna

4 obserwujących

O rogue

 • Tytuł
  Winter Is Coming
 • Urodziny 01.10.1996

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Jakub
 • Lokalizacja
  Kraśnik
 • Zawód
  Junior Front-End Freelancer
 • Hobby
  Front-End, Grafika, Anime, Filmy, Gry RPG, Gry PBF
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Sublime Text
 • Skrypt CMS
  MyBB, WordPress

Kontakt

Ostatnie wizyty

1,333 wyświetleń profilu
 1. CDA-HD korzysta z zewnętrznego playera, a nawet kilku, ale chyba najpopularniejszy to openload. Włącz jakiś film, a następnie skopiuj adres i otwórz go w nowej karcie po czym włącz film. Jeżeli player będzie chodził płynnie to znaczy że wina leży po stronie optymalizacji CDA-HD i Ty nic z tym zrobić nie możesz, ale jeżeli mimo wszystko będą problemy to spróbuj na innej przeglądarce by mieć jakieś porównanie.
 2. Słyszałem, że strony porno w tle włączają jakieś uciążliwe reklamy, może dlatego masz taki problem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 3. Problem z mybb styl

  Na forum włączony jest styl, który posiada wszystkie grafiki więc nie wiem czy coś przełączałeś czy nie, ale jeżeli wyczyszczenie ciasteczek nie pomoże to sprawdź ścieżkę do pliku i porównaj z tym co masz na ftp. Pliki graficzne w ft wrzucasz do: root/images/NAZWA-SZABLONU/
 4. Wygląd menu ala IPS

  Sądziłem, że już coś ma zaczęte. Ja proponuje wydzielić sobie najpierw bloki, które będzie Ci potem wygodnie uzupełniać. Cały top w IPS opiera się na dwóch nawigacjach, które są stylowane oddzielnie. Może być to uciążliwe, dlatego jak wspomniałem wczesniej, wygodniej jest opracować własny schemat.
 5. Ale jak za pomocą cURLa połączyć się? W Vue instalujesz dodatek i używasz $http.(), a w przypadku PHP?
 6. Cześć guys! Ogólnie temat API jest mi obcy, ostatnio od znajomego dostałem zadanie rekrutacyjne w celach ćwiczeniowych i należało w nim wykorzystać API pewnego serwisu/usługi. Chciałbym się dowiedzieć jak połączyć się w PHP z API znajdującym się na zewnętrznym serwerze mając do dyspozycji tylko link do pliku .json.
 7. Wygląd menu ala IPS

  Jakieś demo? Bo mówiąc szczerze nie wiele rozumiem z tego co napisałeś.
 8. Layout - pytanie

  To już podchodzi pod osobiste preferencje, pracuj tak jak Ci wygodniej.
 9. Problem z buttonem

  W pierwszym przypadku jest niepoprawna składnia, więc zostaje opcja numer dwa z odpowiednimi atrybutami
 10. Ocena projektu dla firmy

  To był moja drobna uwaga odnośnie definiowania wyglądu strony dla ekranów posiadające blisko 1200px szerokości jako tablety.
 11. Ocena projektu dla firmy

  Dbam o przeglądarki. Nie stosuję AWD więc nie interesuje mnie kto czego używa jeżeli w danym przypadku tylko warunek szerokości ekranu jest brany pod uwagę. Do tej pory wszystkie moje projekty czy to HTMLe, skórki pod WP czy Ghosta wyświetlały się poprawnie na każdym urządzeniu, więc poza dbaniem o rozdzielczość ważna jest jeszcze sama przeglądarka, nic więcej. Nawet najpopularniejszy szablon do WP - Avada w swoich stylach nie ma podziału na 'desktop', 'tablet', 'tv', po prostu leci na 'screen' lub ogólnej szerokości a to na jedno wychodzi. Skoro poruszyłem temat RWD to dopowiem jeszcze coś. Osobiście uważam, że nie sztuką jest znać regułki, a sztuką jest poprawnie je wykorzystać. Tutaj chcąc nie chcąc wkracza temat user-friendly. Idealnym przykładem jest projekt autora, od najmniejszej możliwej szerokości aż do 1200px strona wygląda tak samo dodając fakt, że projektowano w myśl desktop-first no to strona jest niestety mało przyjazna dla targetu jakim są użytkownicy.
 12. Ocena projektu dla firmy

  To, że klasyfikuje się pod rozdzielczość tabletów (<1200px i tablet, co to się dzieje :v) to nie znaczy, że w tym przypadku należy używać styli dla urządzeń przenośnych (zmniejszenie ilości kolumn, mobilne menu itp.). Polecam używać tej tabelki dla pisania styli pod RWD: Overview Bootstrap
 13. Ocena projektu dla firmy

  Ja mam notebooka o szerokości ekranu równej 1024px i nie jest to tablet więc artykuł dziwny.
 14. Portalo blog galerio coś? :V

  WordPressa również polecam. Nada się pod blogo-galerie-coś dla jednostki strzeleckiej. Co do szablonu wystarczy że poszukasz jakiegoś z możliwością użycia page-buildera i będziesz mógł teoretycznie sam stworzyć sobie taki układ jaki chcesz.
 15. Przesunięcie hover w dół- jak?

  Zapodaj demo bo z grafiki nie wiem zbytnio o jakie przesunięcie Ci chodzi.
×