Skocz do zawartości

rogue

Support
 • Zawartość

  591
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygranych

  3
 • Opinia

  Brak

Ostatnia wygrana rogue w Rankingu w dniu 25 Marzec

rogue posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

520 Nadzwyczajna

3 obserwujących

O rogue

 • Tytuł
  #front-end-dev
 • Urodziny 01.10.1996

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Jakub
 • Lokalizacja
  Kraśnik
 • Zawód
  Junior Front-End Freelancer
 • Hobby
  Front-End, Grafika, Anime, Filmy, Gry RPG, Gry PBF
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Sublime Text
 • Skrypt CMS
  MyBB, WordPress

Kontakt

Ostatnie wizyty

1,199 wyświetleń profilu
 1. Problem dotyczy jednocześnie przeglądarki oraz arkusza CSS więc postanowiłem napisać wątek tutaj bo ewidentnie jest to wina przeglądarki. Chodzi o to, że niektóre zmiany nie są aktualizowane przez przeglądarkę i głównie chodzi o wielkość fontów na stronie. Normalnie wszystko ładnie działa, ale już schodząc poniżej 10px / 1em przeglądarka nie wyświetla zmian w przypadku gdy inne normalne interpretują nową wartość. Ustawiłem czcionkę tekstu na wielkość: 8px. Wszystkie przeglądarki odczytują taką wielkość oprócz Opery. Wersja przeglądarki: Opera 45 Stable, wersja Linux Mint Czy ktoś miał podobnie? Opcja z wyczyszczeniem pamięci podręcznej odpada bo już to robiłem, reinstall także. Po prostu wydarzyło się to z dnia na dzień, od tak.
 2. Warto zaznaczyć, że są to przeważnie zwykłe, standardowe templatki, które jak wspomniał SeNioR mają możliwość dodawania modułów za pomocą Visual Composera lub Page Buildera.
 3. Nadal nie rozumiem Twoich pretensji co do używania różnych technologii i języków @XwReK PHP nie jest jedynym i najlepszym backendowym językiem...
 4. Ale gif w swoim założeniu miał mieć gorszą jakość względem animacji. Można zrobić coś o wiele ładniejszego za pomocą Flash, ale kto tego używa w tych czasach
 5. Jeszcze sporo pracy przed Tobą. > Button wyszukiwania jest za duży > Nawigacja nie jest ułożona równo poziomo > Typografia w postach/newsach do poprawy > "Czytaj dalej" do poprawy > Czerwony narożnik przy widgetach odstrasza > Typografia w stopce do poprawy, pobaw się wysokością linii > Dlaczego takie duże ikonki do socjal media? Za to na duży plus jest dobranie kolorów :)))
 6. Znajdź mi gif z jakością HD ;))) Zalicza się to pod marketing więc ceny mogą być śmieszne, normalne bądź kosmiczne. Jeden weźmie 50 zł, drugi zrobi za 300 zł wraz ze wszystkimi komponentami i fakturke wystawi. Nie trudno domyślić się kto jest zawodowcem a kto nie, tylko pytanie czy Ciebie interesują Ci pierwsi czy może szukasz byle kogo, kto zrobi jak najtaniej.
 7. W czym tylko chcesz. Może być w Ruby, może być w Node, może być cokolwiek co zapewnia solidne bebechy. Front jak to front, nie pozostaje nic innego niż HTML zaczynając od zupełnie czystego a kończąc na jakimś Pug-u bądź innym konwerterze.
 8. header.p oznacza znacznik header o klasie p: <header class="p">...</header> Dlatego nie działało.
 9. No panel w phpbb3 jest ciężki, ale to nie zmienia faktu, że jeżeli chodzi o darmowe cmsy to jest to jeden z najbardziej zabezpieczonych silników jakie aktualnie są w internecie.
 10. Dlaczego każdy nowy wyraz zaczynasz z dużej litery, ani to ładne ani poprawne.
 11. Catering dietetyczny - landing page

  Pokażesz zwycięski projekt, albo stronę konkursu?
 12. Najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie animacji, która albo zmienia wysokość tego elementu dając efekt rozciągnięcia albo górny margines co da bardziej porządany efekt.
 13. Są dwie opcje. Albo jest to funkcja PageBuilder'a albo trzeba samemu w pliku funkcyjnym dopisać to.
 14. Pytanie, po co Ci aż tyle kart otwartych jednocześnie?
 15. W skrócie szukasz cepa, który za darmo odwali robociznę
×