Skocz do zawartości

Rysiek

Bywalec
 • Zawartość

  527
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Opinia

  Brak

Reputacja

130 Bardzo dobra

O Rysiek

 • Tytuł
  BRUMBRUMBRUM
 • Urodziny 14.07.1998

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Krzysztof
 • Lokalizacja
  Polska
 • Zawód
  Mechanik Samochodowy
 • Hobby
  Wszystko i nic!
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Notepad++

Ostatnie wizyty

1,285 wyświetleń profilu
 1. Zrobiłem to i wywaliłem ten button tylko i tak nie chce coś działać to ;/ Testuje, daje suba z innego konta i cały czas jest to ładowanie a link do pobrania się nie pokazuje Tutaj kod już bez tego buttona
 2. Edytować da się tylko button 2 gdzie jest mój kanał a ten gdzie jest kanał autora jest zakodowany w spilerze daje ten kod, do tego coś nie działa, testowałem na kompie dałem suby na 2 kanały podane w kodzie i nic cały czas jest CHECKING
 3. Niestety nie mają opcji z youtube tylko google+, niestety chyba nie ma takiej możliwości by to znaleźć, ten skrypt był spoko gdyby nie ten dodatkowy kanał autora. Dodam, że nie musi być to na wordpressa, jak ktoś ma jakiś skrypt podobny do tego: HOW TO MAKE A SUBSCRIBE TO DOWNLOAD LINK! (Sub2Unlock Script Release)... to było by zajebiście!
 4. Sprawdziłem wszystkie i to nie to ;/ Prawie wszystkie opierają się na zwykłej subskrybcji, wpisujesz email i pobierasz a mi chodzi o zasubskrybowanie kanału i dopiero download. Ten ostatni link przed editem to prawie to ale autor skryptu wepchnął tam swój kanał, a mi chodzi by było to na czysto tylko 1 button z odnośnikiem do mojego kanału.
 5. Za którym razem zdaliście prawo jazdy?

  Zdawałem w zeszłym roku w czerwcu teorie i wcale nie jest trudno, jak masz tą płytkę z testami wykupioną to 80% pytań się powtarzało, a co do jazdy to też luzik jeśli się ogarnia. Dla większości najgorszy jest placyk, sam gdy zdawałem to jakieś 90% z tych co czekało na jazdę oblało na placyku. Osobiście zdałem za 1 kategoria B.
 6. Elo, mianowicie mam taki problem, że wszystko mi się miesza w divie ;/ Nie chce się ustawić tak jak ja bym to chciał czyli tekst po lewej z margin 5px a inputy po prawej tez z margin 5px oraz 1px odstępu pomiędzy nimi. Tutaj kod html od tej części: <div id="statystyki"> <b>Statystyki</b></br> <div id="label">Zdrowie</div><div class="col-xs-3"> <div class="form-group"> <input type="text" value="20" placeholder="Inactive" class="form-control" /> </div> </div> <div id="label">Mana</div><div class="col-xs-3"> <div class="form-group"> <input type="text" value="20" placeholder="Inactive" class="form-control" /> </div> </div> <div id="label">Kondycja</div><div class="col-xs-3"> <div class="form-group"> <input type="text" value="20" placeholder="Inactive" class="form-control" /> </div> </div> <div id="label">Siła</div><div class="col-xs-3"> <div class="form-group"> <input type="text" value="20" placeholder="Inactive" class="form-control" /> </div> </div> <div id="label">Zręczność</div><div class="col-xs-3"> <div class="form-group"> <input type="text" value="20" placeholder="Inactive" class="form-control" /> </div> </div> <div id="label">Moc</div><div class="col-xs-3"> <div class="form-group"> <input type="text" value="20" placeholder="Inactive" class="form-control" /> </div> </div> <div id="label">Wiedza</div><div class="col-xs-3"> <div class="form-group"> <input type="text" value="20" placeholder="Inactive" class="form-control" /> </div> </div> </div> A tutaj css(css od inputów jest z tego tematu) #statystyki { padding-top: 10px; float:left; background-color: #2E2E2E; border-bottom: 3px solid #FF7F00; height: 300px; width: 20%; margin-left: 20px; border-radius: 2px; } #label { float: left; margin-left: 5px; } .select2-search input[type="text"] { border: 2px solid #bdc3c7; color: #34495e; font-family: "Lato", Helvetica, Arial, sans-serif; font-size: 15px; line-height: 1.467; padding: 8px 12px; height: 15px; width: 50px; float: right; margin-right: 5px; border-radius: 6px; box-shadow: none; -webkit-transition: border 0.25s linear, color 0.25s linear, background-color 0.25s linear; transition: border 0.25s linear, color 0.25s linear, background-color 0.25s linear; } A tutaj ss jak to aktualnie wygląda:
 7. No to tak jak mówiłem 25$, też gdzieś o tym czytałem, jest to wpłata jednorazowa, która odblokowuje ci konto developerskie. Nie jestem pewien w 100% ale gdzieś pisało, że tylko po połączeniu karty można jej dokonać.
 8. Yo, co powiecie o tym najtańszym VPS'ie od arubacloud? ( VPS Hosting - 4 rozmiary dla Twojego Cloud VPS | ArubaCloud.pl ) uciągnie serwer 1.6? Kiedyś próbowałem u nich odpalić serwer tibi testowy bo posiadali ofertę 40pln na start czy coś takiego, ale po 1 dniu działania blokowali vps'a a na maila przychodziły jakieś dziwne wiadomości, że gdzieś tam pakiety były wysyłane czy coś takiego.
 9. 20$ albo 25$ za konto developerskie w google play.
 10. Nie mam kodu żadnego, na razie chce się dowiedzieć jak to dodać do combo i potem będę kombinował z tym. A przykładowa wartość z pliku .ini to np. [PRZEDMIOT1] HP = +10 MP = +15 KP = -20
 11. Tak o to mi chodziło, tylko jak to dodać do combolist? Jak by ta nazwa w nawiasie kwadratowym była wyświetlana w liście. I potem jak odczytać daną wartość? np. mam cośtakiego [PRZEDMIOT1] stat1 = +10 stat2 = +15 i te dwie statystyki chciałbym odczytać by je potem zsumować z innym przedmiotem stat1 do stat1, stat2 do stat2.
×