Skocz do zawartości

ShineWeb

Bywalec
 • Posty

  1555
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas online

  46d 14h 18m 46s

Reputacja

2 Neutralna

Obserwuje 0 użytkowników

ShineWeb nikogo nie obserwuje.

O ShineWeb

 • Tytuł
  Ekspert
 • Urodziny 12.08.1997

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Krystian
 • Zawód
  Technik Organizacji Reklamy
 • Hobby
  Informatyka, Tworzenie stron internetowych
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor tekstu
  Notepad++
 • Skrypt CMS
  Wordpress

Kontakt

Dane firmy

 • Nazwa firmy
  ShineWeb

Ostatnie wizyty

2663 wyświetleń profilu
 1. Poszukuję 1 administratora i 3 moderatorów. Administrator zarządza forum, moderator daną kategorią/kategoriami (i nie tylko) Kontakt do mnie: GG: 8081662 email: shineweb0@gmail.com Zamierzam do swojego serwisu wprowadzić 'dodatek' w postaci forum dyskusyjnego. Tematyka ogólna a głównie to programowanie/grafika/internet. Forum mam gotowe, postawione na silniku MyBB. Mam pomysł na reklamę a dokładniej na uzupełnienie go użytkownikami/tematami/postami. Poszukuję osoby najlepiej obeznanej już w skrypcie MyBB oraz mającej jakieś doświadczenie w podanej wyżej tematyce. Pomysł na rozwinięcie posiadam ciekawy. Więcej informacji podam po kontakcie
 2. Protect e-Sport + PSD

  Nazwa: Protect e-Sport Autor: ShineWeb.pl Tematyka: Gry online - Klanowa Screen: Download: Informacje: - Dodatkowe informacje o szablonie w pliku .RAR - W paczce znajduje się plik .PSD - Zabrania się edycji stopki ! protect_e-sport.rar
 3. Wycena forum phpbbmods

  photros, zalecam zapoznanie się całym tematem, bo jak widać nie doczytałeś kilku odpowiedzi. To jest odpowiedź na twoje pytanie. Podpowiem - Nie ja zacząłem temat o płatnych skryptach. Zresztą zawsze można zmienić domenę, ale nie ma sensu drążyć tematu
 4. Wycena forum phpbbmods

  Westbam, myślę, że przeznaczyłbym taką kwotę o ile miałbym plan na dalsze rozwinięcie forum, reklamę itp. Wtedy można zająć się lekką przeróbką pod względem stylistycznym we własnym zakresie. Także jak najbardziej opłacalny wydatek. [ Dodano: 08-02-2014, 12:10 ] BaDyLiSZeK, sam silnik IPB/VB kosztuje powyżej 200 zł, coś w granicach 500 zł o ile dobrze się orientuję. Jako, że silnik byłby już zakupiony można za niego odjąć 50-70 % jego ceny, co przekłada się na 100-150 zł za sam silnik. Tak wygląda wycena według mnie. Do tego hosting, a cena zależna od pakietu. Wliczając autorskie skrypty, unikalny wygląd, oraz optymalizacja strony, ze względu skryptów js (strona otwiera się dosyć szybko). Gdyby był tu IPB cena byłaby większa niż 250 zł o ile byłyby również tego typu modyfikacje.
 5. Wycena forum phpbbmods

  Jedna z poważniejszych wycen, więc się wypowiem Piszecie ceny 50-60 zł, z jakiego powodu Bo najwidoczniej oceniacie całość po wyglądzie.. (reszta bez komentarza) Na forum są modyfikacje/skrypty bynajmniej unikalne o wygląd a myślę, że znajdą się również unikalne modyfikacje. Gorzej trochę ze statystykami forum. Za całość myślę, że +/- 250 zł, można coś jeszcze dodać za hosting, to już zależy jaki pakiet hostingowy itp.
 6. [Wersja 1.12.7] Poważny problem z Search.php

  Problem prawdopodobnie dotyczy starszej wersji przema, tj. 1.12.7 Zapewne nie aktualizowałeś jeszcze skryptu, możliwe, że wgrałeś jakiś plik z wersji nowszej na wersję 1.12.7. Problem ten powinna rozwiązać aktualizacja skryptu do wersji 1.12.8 Więcej informacji w temacie: phpBB2 by Przemo :: Zobacz temat - Publikacja wersji 1.12.8 [ Dodano: 01-02-2014, 23:52 ] Problemem okazał się podmieniony plik search.php z nowszej wersji na starszą. Niecha autor tematu wypowie się, czy w pełni rozwiązał problem.
 7. Jak zrobić podstrony?

  Aby były polskie znaki zmień kodowanie pliku. Więcej na ten temat znajdziesz w moim poradniku: ShineWeb.pl – Tworzenie stron internetowych
 8. Nie działa dodatek ikona OFF/ON

  W dziale rekrutacja wszystko działa prawidłowo. Dodaj jeszcze do działu z serwerami odpowiedni kod.
 9. Pod koniec pliku overall_header.tpl powinieneś znaleźć kod odpowiedzialny za includowanie tabeli, może być to również kod iframe lub include. Jeżeli nie będzie nic w overall_header.tpl to zapewne na początku index_body.tpl
 10. [Pytanie]Kupowanie usługi.

  dewe, jeżeli funkcja jest zastosowana prawidłowo, to oczywiście link będzie widniał w kodzie źródłowym i nie ma innej możliwości, ale tylko jeżeli kod jest wprowadzony prawidłowo. Od razu napiszę, że jeżeli chodzi o support to nie udzielam go na GG. W przypadku modyfikacji skryptu odpłatnie, proszę o kontakt GG, email. Dane dostępne są w profilu lub portfolio.
 11. [Pytanie]Kupowanie usługi.

  Witaj, Najprostszy sposób to funkcja, która po wpisaniu dobrego kodu pokazuje link, a przy wpisaniu błędnego kodu wyświetla błąd. Innym sposobem jest email. Po wpisaniu właściwego kodu, wysyłany jest email z linkiem do pobrania.
 12. Rotator galerii - wyświetlanie w grupach.

  Tutaj chodzi o edycję kodu php. Skrypt jest dobrze dobrany i nie ma potrzeby go zmieniać, a muszą być zastosowane buttony jak na ss, zamiast "strzałek"
 13. Problemy przy wgrywaniu bazy daych

  hmm błąd masz taki po imporcie tabeli Jeżeli tak, usuń tą tabelę i importuj ponownie na czysto, gdyż coś się w niej nie zgadza, prawdopodobnie coś wcześniej tam było.
 14. Zmiana koloru

  PeKI, w: th.ha { background: #2f2f2f; height: 27px; border: 0px; color: #cacaca; font-size: 11px; font-family: Helvetica, sans-serif; border-top-width: 1px; border-top-style: solid; border-top-color: #323232; } zmień background na swój kolor.
×